11.září byla operace pod falešnou vlajkou

01.04.2013 16:53

 

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001
11.září byla operace pod falešnou vlajkou
Paul Joseph Watson( více o autorovi > )
16.5.2011

Vysoký činitel americké vlády, Dr.Steve R.Pieczenik, jenž zastával řadu vlivných pozic pod třemi různými prezidenty a stále pracuje pro ministerstvo obrany, sdělil v rámci show Alexe Jonese šokující informaci o tom, že Bin Laden zemřel v roce 2001, a že je připraven toto dosvědčit před velkou porotou. Pieczenik rovněž prohlásil, že mu bylo řečeno jedním z nejvýše postavených generálů, že 11.září byla operace pod falešnou vlajkou, práce zevnitř (inside job).

Pieczenika nelze označit jako „konspiračního teoretika“. Sloužil jako sekretář tajemník vlády v rámci tří různých administrativ, za Nixona, Forda a Cartera. Pracoval rovněž pro Reagana a Bushe seniora a stále ještě pracuje jako konzultant pro ministerstvo obrany. Pieczenik dříve sloužil u US Navy v hodnosti kapitána a je nositelem dvou prestižních ocenění Harry C. Solomona na Harvardově škole medicíny. Je zároveň nositelem dvou titulů PhD a MIT.

Pieczenikovi nabídl místo Lawrence Eagleburger, který ho zaměstnal jako tajemníka sekretáře pro státní management. Pieczenik se zabýval rozvojem “základních principů psychologické války, boje s terorismem a strategií a taktikou pro mezikulturní vyjednávání v rámci amerického ministerstva zahraničí. Pieczenik se rovněž zabýval vývojem strategií pro záchranu rukojmí. Tato strategie byla později uplatňována po celém světě.

Pieczenik rovněž pracoval jako starší vládní plánovač pod Henry Kissingerem, Cyrusem Vancem, Georgem Schultzem a Jamesem Bakerem. Pracoval rovněž v rámci kampaně George W. Bushe proti Al Goreovi. Jeho věrohodnost podtrhuje rovněž fakt, že je jedním z lidí s největším množstvím kontaktů ve zpravodajských kruzích za více než 30 let.

Postava Jacka Ryana, která se objevuje v řadě románů Toma Clancyho a jehož hrál Harrison Ford v populárním snímku z roku 1992 Hra Patriotů, byla rovněž inspirována Stevem Pieczenikem.

Před devíti lety, v dubnu 2002 sdělil Pieczenik v rámci show Alexe Jonese, že Bin Laden“je mrtvý měsíce“ a že vláda čeká na politicky nejvíce vhodný čas, aby ukázala na veřejnosti jeho tělo. Pieczenik by o tom mohl vědět. Setkal se s Bin Ladenem a pracoval s ním během války v zastoupení proti Sovětům v Afghánistánu na počátku 80.let.

Pieczenik prohlásil, že Osama Bin Laden zemřel v roce 2001 “nikoliv proto, že by ho zabily speciální jednotky. Jako lékař jsem věděl, že ho léčili doktoři CIA a v jeho záznamech bylo uvedeno, že trpí Marfanovým syndromem.“ Pieczenik dodal, že americká vláda věděla, že Bin Laden zemřel ještě předtím než Američané vtrhli do Afghánistánu.

Marfanův syndrom je degenerativní genetické onemocnění, na které neexistuje žádná trvalá léčba. Tato nemoc výrazným způsobem zkracuje délku života toho kdo jí trpí.

“Zemřel na Marfanův syndrom, Bush junior o tom věděl, zpravodajská komunita o tom věděla také,“ řekl Pieczenik, který ještě poznamenal, že Bin Ladena navštívili lékaři CIA v červenci 2001 v americké nemocnici v Dubaji.

“Byl už velmi nemocný Marfanovým syndromem a téměř umíral, tak ho tedy nemusel nikdo zabíjet,“ řekl Pieczenik a dodal, že Bin Laden zemřel krátce po 11.září ve svém komplexu jeskyní Tora Bora.

“Jestli tuto skutečnost zpravodajská komunita nebo CIA upravila podle svého? Odpověď zní ano, kategoricky ano,“ řekl Pieczenik s odkazem na zprávu z 1.května, že Bin Laden byl zabit ve svém domě v Pákistánu. Piecznik k tomu ještě dodal: “Ten celý scénář kdy vidíte skupinku lidí tam sedět a napjatě sledovat obrazovku, tak to je všechno nesmysl“, řekl s odkazem na fotografie, které byly dány do oběhu Bílým domem. Tyto fotografie mají ukazovat Bidena, Obamu a Hillary Clintonovou jak sledují operaci zabití Bin Ladena na obrazovce v přímém přenosu.

“To je naprostá fikce, předstírání, je to americké absurdní divadlo….proč toto znovu činíme….ten muž byl mrtvý už před devíti lety….proč vláda opakovaně musí lhát americkému lidu,“ zeptal se Pieczenik.

“Osama Bin Laden byl úplně mrtvý, tak prostě neexistuje žádná možnost, že by na něho byli mohli zaútočit, konfrontovat ho nebo zabít,“ řekl Pieczenik a zažertoval, že jediná možnost jak by se toto mohlo stát by bylo, kdyby speciální jednotky zaútočily na márnici.

Pieczenik sdělil, že rozhodnutí spustit tuto mystifikaci bylo učiněno y toho důvodu, že Obamovi klesla popularita na prozatím nejnižší úroveň a zároveň ho významně poškodila záležitost s jeho rodným listem.

“Musel ukázat, že je američtější než Američan….musel předvést agresivitu,“ řekl Pieczenik a dodal, že účelem celé této frašky je rovněž izolace Pákistánu jako odveta za vehementní opozici vůči programu bezpilotních letounů, který připravil o život již stovky Pákistánců.

“To bylo nahrané, mám na mysli lidi, kteří sedí kolem stolu a dívají se na situační komedii. V zásadě se jedná o operační centrum Bílého domu. Poté vyjde ven prezident a s výrazem zombieho sdělí, že právě zabili Osamu Bin Ladena, který je mrtvý již devět let,“ řekl Pieczenik a nazval tuto epizodu “největším podvodem o jakém jsem kdy slyšel, bylo to absurdní.“

Pieczenik odmítl prohlášení americké vlády, že byl zabit Osama Bin Laden a nazval to “chorým žertem na účet amerického lidu.“ Pieczenik prohlásil: “Tak zoufale se snaží, aby Obamu učinili životaschopným, za každou cenu se snaží popřít fakt, že se nemusel narodit na území Spojených států. Negují jakoukoli otázku, která se týká Obamova původu, jakoukoli zvláštnost, která by se týkala okolností, z nichž vzešel. Chtějí, aby vypadal v očích veřejnosti asertivně….aby byl znovu zvolený a mohl podvést americkou veřejnost ještě jednou.“

Pieczenikův výrok, že Bin Laden zemřel téměř před deseti lety je v souladu s tvrzením mnoha profesionálních zpravodajců a státníků.

Bin Laden, “Byl použit stejným způsobem jako bylo použito 11.září k mobilizaci emocí a citů amerického lidu, aby dal souhlas s válkou, která musela být ospravedlněna prostřednictvím báchorky o světě terorismu, kterou spolu vytvořili Bush junior a Cheney,“ uvedl Pieczenik.

Během svého rozhovoru v rámci show Alexe Jonese 3.05. Pieczenik rovněž prohlásil, že mu bylo přímo řečeno jedním z vysoce postavených generálů, že 11.září byla tzv. operace dočasné přerušení a operace pod falešnou vlajkou, a že je toto připraven dosvědčit před velkou porotou a odhalit tam rovněž generálovo jméno.

“Řídili útoky,“ řekl Pieczenik a uvedl jmenovitě Dicka Cheneyho, Paula Wolfowitze, Stephena Hadleyho, Eliotta Abramse a Condoleezu Riceovou, kteří se na tom kromě dalších přímo podíleli.

“Bylo to nazváno dočasné přerušení, operace pod falešnou vlajkou a účelem této operace byla mobilizace americké veřejnosti pod falešnou záminkou….toto mi bylo řečeno dokonce generálem Wolfowitzova štábu – půjdu před federální komisi a pod přísahou sdělím jméno toho člověka, abychom celou věc mohli otevřít,“ řekl Pieczenik a dodal, že byl “rozzuřený“ a že věděl “že se to tak stalo.“

“Učil jsem dočasné přerušení a operace pod falešnou vlajkou na akademii národní války, učil jsem to se všemi svými operativci, tak jsem přesně věděl co to učinili americké veřejnosti,“ dodal Pieczenik.

Pieczenik znovu zopakoval, že je zcela odhodlaný odhalit jméno generála, který mu řekl, že 11.září byla práce zevnitř (inside job) před federálním soudem, “abychom tuto věc mohli legálně otevřít, nikoliv před stupidní komisí, která byla absurdní.“

Pieczenik vysvětlil, že není liberál ani konzervativec ani příslušník hnutí tea party, že je pouze Američan, který je hluboce znepokojen tím, jakým směrem se země ubírá.
Top Government Insider: Bin Laden Died In 2001, 9/11 A False Flag, článek vyšel 4.května na Infowars.com, překlad R.Václav
Známka 1.2 (hodnotilo 117)

=

—————

Zpět