Anglo-saská mise a plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva.

04.10.2012 18:38

 

Anglo-saská mise a plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva.

Zdroj : www.czechfreepress.cz/valky/anglo-saska-mise-a-plany-na-treti-svetovou-valku-a-vyhlazeni-vetsiny-lidstva.html

 

 

Velice zajímavé je že video na Youtube bylo staženo - proč asi . . . ještě že existuje uloz.to -  https://www.uloz.to/11378870/anglo-saska-mise-avi

Avatar

 
Share on Myspace
 

 

V lednu roku 2010 obdrželi lidé z projektu Camelot informace od zasvěcence, který byl přítomen na schůzi nejvyšších zednářů v City of London (svrchovaná část města, ležící ve středu Londýna, která má podobný statut jako Vatikán). To o čem se mluvilo je naprosto šokující a burcující. Je naplánována třetí světová válka, za použití jaderných a biologických zbraní.

 

Napadení Iránu ze strany Izraele a vyprovokování Číny k jaderné reakci. Po krátké jaderné válce je naplánováno příměří. Svět bude uvržen do strachu a chaosu.

Extrémní stav napětí, bude sloužit k ospravedlnění těžké sociální a vojenské kontroly ve všech národech.

Při jaderném příměří, mají být použity biologické zbraně. Nejprve proti Číňanům a potom se mají biologické zbraně šířit i dál na západ. Infrastruktura bude kriticky oslabena.

Ale to má být jen začátek. Poté má být spuštěna skutečná válka a přinést rozsáhlé škody a ztráty na životech. Je plánovaná redukce populace prostřednictvím těchto kombinovaných prostředků na 50% současného stavu. To je číslo, které bylo uvedeno na jednání.

Tento hrůzný scénář je plánován po celé generace. První dvě světové války toho byly součástí. Je naplánována poslední apokalypsa, centralizace finančních zdrojů, finanční kolaps a jedna světová vláda.

Náš zdroj také uvádí, že je to vše nastaveno na pozadí příchodu určité "geofyzikální událost". Stejné události, kterou zaznamenali naši předkové, přibližně před 11.500 roky.

Pokud jde o tuto událost, tak se nemusí stát v roce 2012, ale někdy v příštím desetiletí. Civilizace jak jí známe, zanikne a vše se změní. Pokud ale existuje očekávaná katastrofa, tak proč zahajovat třetí světovou válku? Zavedení stanného práva a totalitního režimu předem v pečlivě vybraných částech světa, umožní lidem přežít ve světě po katastrofě a prosperovat na počátku dalšího cyklu 11500 let. To, co je celosvětově plánováno, není nic jiného než to, kdo zdědí Zemi.

Proto je zde důvod pro plánovanou genocidu Číňanů, aby nezdědili nový svět. Náš zdroj nebyl informován o plánovaném osudu druhého a třetího světa, například v Jižní Americe, Africe a Asii. Předpokládá se, že jim nebude umožněno, aby se o sebe postarali, a asi nepřežijí. Totalitní vojenské vlády západních zemí a bílí lidé mají být dědici.

Jedná se o plán tak zlý, tak rasistický, tak ďábelský, tak obrovský, že je to až neuvěřitelné. Je to jen o rasové nadřazenosti. Po Hitlerovi je tu další, Čtvrtá říše.

Překvapivé ale je, že náš zdroj nebyl pesimistický. Zdůraznil, stejně jako my a mnozí další, že se na celé planetě rychle probouzí vědomí a že tyto plánované akce nejsou nevyhnutelné. Existuje velice pádný důvod, proč musíme začít všichni spolupracovat. Cílem je zvýšit povědomí lidstva a odvrátit skutečnou hrozbu pro nás všechny.

Podívejte se na toto video a poslouchejte pečlivě silné poselství naděje a povzbuzení a šiřte jej široko a daleko. Stojíme na prahu velkolepé změny v dějinách lidstva, která nezná hranice ani rasové rozdíly. Zda k těmto katastrofickým věcem dojde, záleží jen na síle našeho vědomí a na tom, jak budeme společně vytvářet realitu, která je nejen v našem zájmu, ale i v zájmu našich potomků a všech bytostí na planetě Zemi.

Složky jsou umístěny na serveru uložto.

DVD Anglo-saská mise

plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva.

1) Kompletní DVD včetně grafiky, menu a kapitol ve formátu ISO. Po vypálení je to běžné DVD,které je možné přehrát na každém DVD přehrávači.

ISO je obraz DVD, který je možné rovnou vypálit za použití vypalovacích programů. Můžete k tomu použít například program Ashampoo Burning Studio FREE, který je zdarma ke stažení na Internetu.

Adresa uloženého souboru: https://www.uloz.to/11378998/anglo-saska-mise-iso

Anglo-saská mise

2) Soubor ve formátu AVI je ke stažení na následujícím odkaze včetně českých titulků.

Adresa uloženého souboru: https://www.uloz.to/11378870/anglo-saska-mise-avi

České titulky k filmu Anglo-saská mise

Adresa uloženého souboru: https://www.uloz.to/11378826/anglo-saska-mise-srt

--------------------------------------------------------------------------------

 

—————

Zpět