Anglo-saská mise a plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva - VIDEO

04.10.2012 18:48

 

Anglo-saská mise a plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva - VIDEO

Zdroj : www.knihy-a.cz/17271/anglo-saska-mise-a-plany-na-treti-svetovou-valku-a-vyhlazeni-vetsiny-lidstva-video

009freimaurer-logo-pyramide

Jistě jste již mnozí slyšeli i četli, jistě i na Orgonetu, že v současnosti probíhá dramatický západ lidstva o tzv. Novou Zemi, o svoji svobodu, práva atd. s tzv. temnou elitou světa. Říká se jim někdy i Ilumináti apod. tato skupina chce plně převzít kontrolu a nadvládu nad celým světem. Chtějí se zmocnit všeho bohatství planety. Okleštit práva lidí atd. A říkají tomu NWO - New World Order, Nový Světový Řád. Cestou udržování lidstva v napětí, v atmosféře strachu, vydírání, válek a vražd apod. režírují svět k obrazu svému.

Dosud jsme mohli se setkat jen s informacemi nepřímými, typu jedna paní povídala, dalo by se až říci, že taková skupina “lidí” existuje. Zdá se to být velmi fantaskní a snadno se to odmítne či shodí se stolu připomínkou o bláznivých konspirátorech. Není třeba chodit daleko, všichni jistě víte, jak oficiální svět reaguje byť na přímé důkazy “pádu Dvojčat”. A byly by i další příklady, nicméně není to cílem mého příspěvku, přinášet takovou obšírnou informaci.

V těchto několika řádcích jsem chtěl jen napsat jakýsi úvod k videu s názvem “Anglo-saská mise a plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva” a které pochází z autorské dílny Billa Ryana z Projektu Camelot, toho Billa Ryana, který např. udělal rozhovor s Inelií BenzInelia Benz: Práce pro planetu Zemi).

Tady v tomto prezentovaném videu nejde o rozhovor, Bill jen tlumočí vše to, co se dozvědel od jednoho britského zednáře. Pochopitelně, jeho zveřejnění by bylo nebezpečné.

Odhaluje se zde plán, který má vládnoucí temná skupina lidí, pokud je možné ještě je nazývat lidmi, neboť např. jedním z cílů je snížení počtu obyvatel na 500 miliónů z dnešních 7 mld!!! V druhé polovině, po mnoha věcných informacích, Bill přechází více méně a postupně stále více na rovinu duchovní, vnitřní, když hovoří o tom, co e skrývá jako největší tajemství těchto vládnoucích jednotlivců, dále také jak se k tomu může lidstvo postavit a v podstatě jak by mělo, chce-li tomu zabránit, přežít a umožnit to, o čem současná doba je, o umožnění transformace vědomí a vzestup lidstva do vyšší frekvenční roviny vědomí a žití.

Video je z roku 2010, února, na youtube se s českými titulky dostalo v listopadu 2011, zdánlivě staré, ale je to výhoda, protože si tak můžeme mnoho již ověřit a sami posoudit, jak se tito “lidé” snaží dotlačit k realizaci, byť je zřejmě , že jim plán poněkud nevychází a oni již nemají mnoho času nazbyt. Kosmické termíny jsou neúprosné.

Video trvá 53 minut a rozhodně to stojí za to. A ještě poznámka. Jistě Vás nepřekvapí, že pokud byste zapátrali po tomto videu na netu, resp. na youtubu s originálním a ne českým označením, titulkem, že narazíte jen na zprávu, že video bylo odstraněno… Orgo Net ( viz

 

 

 

—————

Zpět