Betonář postavil zlatou pyramidu, a začaly se dít neuvěřitelné věci!

15.06.2015 14:56

Betonář postavil zlatou pyramidu, a začaly se dít neuvěřitelné věci!

Mocná, zlatá, tajemná, exotická, působivá. Těmito přívlastky popisují manželé Jim a Linda Onanovi svůj šestipatrový dům v americkém státě Illinois. Je postaven ve tvaru pyramidy a celý je pokryt obklady z 24karátového zlata. Nejzajímavější na něm ovšem je to, že generuje takřka zázračnou, léčivou energii.

Jim Onan se odjakživa zajímal o egyptskou kulturu a již v době studií na univerzitě narazil na studii pojednávající o energii, kterou generují pyramidy v Gíze.

Tato tematika začala být velmi populární v 70. letech poté, co vyšel bestseller Dr. Patricka Flanagana „Pyramid Power". Stavbě velké zlaté pyramidy ovšem předcházela tvrdá práce. Jim pocházel ze skromných poměrů, se svou ženou Lindou měl pět dětí a svůj betonářský byznys doslova vybudoval od píky. Účinky pyramid si začal nejprve ověřovat stavěním malých pyramid kolem svého domu. Lidé, kteří k nim pak přicházeli a pokládali na ně ruce, říkali, že cítí zvláštní pocit energetického víru, který vychází z vrcholků těchto pyramid. Onan proto v pyramidálních stavbách dál pokračoval a jednoho dne se rozhodl postavit si o něco větší, téměř čtyřmetrovou pyramidu na dvorku za domem. Jeden z Onanových synů, který je botanik, otci poradil, abych v nich zkusil pěstovat rostliny. K jeho překvapení se ukázalo, že rostliny rostou uvnitř pyramidy třikrát rychleji než kdekoli jinde!

Když stavbu dokončil, začaly se dít věci! Uprostřed domu najednou začala probublávat voda a pramenitá voda proudila do prvního patra budovy. Užaslí i zaskočení majitelé okamžitě zrušili plány na instalaci vnitřního bazénu a místo toho přizvali experty, aby jim pomohli přesměrovat vodu a odvést ji z interiéru pyramidy ven.


Potvrdily se tak teorie, že tvar pyramidy sám o sobě oživuje vodní prameny, přivádí je na povrch a naplňuje jimi okolní prostředí. To však nebyl jediný účinek pyramidální struktury. Muž jménem Ralph, jenž na Jimově domě ve Wadsworthu pracoval, každý den popíjel tuto vodu, a když pak navštívil svého lékaře, ukázalo se, že se mu významně snížil krevní tlak. Jim si nejprve myslel, že se Ralph zbláznil, ale pobízel další lidi, aby si nabírali jejich pramenitou vodu, a mnoho z nich mu pak potvrdilo, že se cítí lépe, nebo že se dokonce zbavili svých zdravotních potíží.

Zdrojwww.svetkolemnas.info/novinky/zajimavosti/2534-betonar-postavil-zlatou-pyramidu-a-zacaly-se-dit-neuveritelne-veci

 

—————

Zpět