CO VŠECHNO TVŮJ MOBIL DOKÁŽE A TY TŘEBA O TOM ANI NEVÍŠ!

03.11.2014 23:23

CO VŠECHNO TVŮJ MOBIL DOKÁŽE A TY TŘEBA O TOM ANI NEVÍŠ!

 

Tísňové volání:  „112“ užívané na celém světě

Nacházíš se mimo pokrytí mobilem?                                                                                   Vyťukej 112 a tvůj mobil si jej najde v lokální, cizí síti.                                                Zajímavé je, že jej lze vyťukat i když je mobil zamčený!

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku?                             Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu.                                                    Tvé auto se otevře!                                                                                                                         Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to pracuje.

Skrytý džús v baterii:

Máš baterii mobilu prakticky vybitou?                                                                                               Vyťukej *3370#                                                                                                                     Tvůj mobil se rozjede a bude ukazovat 50% zvýšení nabití.                                                     Tato rezerva se dobije při příštím dobití.

Jak zablokuješ tvůj UKRADENÝ mobil?

Patnáctimístné sériové číslo, které je unikátní a patří jen tvému mobilu, zjistíš vyťukáním *#06#

Napiš si jej a uchovej na bezpečném místě.                                                                   V případě odcizení mobilu, ohlas krádež mobilnímu operátoru a dej mu své sériové číslo. On mobil zablokuje tak, že bude nepoužitelný i při výměně SIM karty.                       Sice ti to mobil nevrátí, ale zloději zkazíš radost.

 

 

Tento druh informací lidi přijmou docela rádi.

Proto neváhej a pošli to dál…..

 

 

—————

Zpět