DOPLNĚNÍ K 6.1.2014 - Merlain

02.02.2014 18:48
 

 

Energie se na planetu Zemi dostala již dříve, ale pro vysvětlení jenom pouze kapala. Tu a tam trochu zesílila do malinkého proudu. Proto když si vzpomenete mnoho z vás ještě před datem 6.ledna2014 pociťovala různé změny a to změny nálad, bušení srdce, pískání v uších, bolesti hlavy, kloubů, bříška, třesení těla, v noci jste se probudili a nemohli spát, pálení žáhy a mnoho jiných příznaků. To byl začátek a mělo to člověka připravit na pořádný příliv. Tento příliv se stal právě 6. ledna 2014, kdy se i z astrologického hlediska k tomu přizpůsobily i jiné vlivy. Jak to vlastně vypadá? Pro představu uvedu příklad Konve a nádoby. Před šestým lednem se energie dejme tomu v podobě konve začala po malém naklonění této konve po malých kapkách vylívat na planetu Zemi, aby si citlivý lidé začali zvykat na tento přísun. Pak se konve začala více naklánět a její úplné naklopení, kdy energie z ní doslova lila bylo právě již zmíněné datum 6.1.2014. Ten, kdo tuto možnost využil jako za vděk a spokojenost se svým životem propojil se a naladil na vysoké vibrace. Tato energie neztrácí na své síle, jenom už si ti citlivý lidé na ni zvykli, takže můžou mít pocit, že ten proud ustává, přesto se cítí fajn a spokojeně. Když si představíte člověka v nádobě a lijete do nádoby energii ( ta nádoba je Země), tak nejvíce budete cítit energii v začátcích a pak při kulminaci. Když jste energií zaplaveni třeba pod bradu, pak jste už zvyklí a proto můžete cítit, že energie ustává. Energie neustává a i když jsou mnozí z nás již do ni ponoření, stále v ní plaveme.

Další příklad uvedu při plavání. Jdete-li si zaplavat, pak co nejvíce pocítíte je než do té studené vody vlezete celý :-). Takže pocítíte začátek. pak když už plavete tak vlastně už tolik tu studenou vodu nevnímáte, protože jste ji přijali a tak si na ni v momentě zvykli. Přesto jste stále ve vodě ( v energii).

 

V tomto čase jsou lidé již zaplaveni nad hlavu a to stoupá dál až do jiných sfér. Někteří to přijmuli, jiní ze strachu že přijdou o svá přání se tomu bránili. Ti lidé kteří se báli o svá přání a nepřijmuli tuto energii vysílali vesmíru pouze strach že se jim nesplní sny. Jak jsem již řekl vesmír je zrcadlo, co vyšleš to ti vrátí. Byl-li vyslán strach, že se přání nesplní, vrátí se zase strach o nesplněném přání, místo aby se vrátilo přání splněné. Ti lidé, kteří začali sami od sebe zažívat vděčnost a spokojenost pak vysílají vesmíru zase vděčnost a spokojenost čímž se více propojují se zdrojem a tak mají nyní větší sílu materializace svých přání než kdy jindy. Proto jim vesmír jejich přání splní :-)

Dostal jsem od 7. ledna k dnešnímu dni 14.ledna do 14:48 hodin 121 emailu s otázkami a stále dostávám další. Na všechny emaily, které obsahovaly otázky, jsem odpověděl. Dostal jsem celkem dva negativní ohlasy, které mě drží při zemi abych nezpychnul :-). Děkuji i za ně. Ostatní emaily jsou plné nadšení a poděkování za tuto informaci. Tímto vzkazuji, že já jsem tuto informaci na tuto planetu pouze zmaterializoval a na vaše otázky jsem odpovídal již přímo já ze svého rozšířeného vědomí. Informaci o 6.lednu sdělil náš syn Alexej Darius Kubík, který má postižení označené jako Downův syndrom. Jsou mu čtyři roky. Neumí mluvit a zatím se umí sám posadit. Informaci nám předal z vyšších sfér, z 12 úrovně a předal své mamince Krystalce, která od roku 2000 komunikuje s vyššími bytostmi. Zprávu mi má manželka sdělila a já ji pak v rozšířeném vědomí celou doplnil a napsal.

Tím chi říci, že mnoho lidí děkuje pouze mě, ale na této informaci se podílelo více bytostí – Krystalka a Darísek :-) A VY VŠICHNI :-). Lidé kteří správu rozeslali a nebo ji dali na svoje weby jsou stejní zvěstovatelé jako my. Tím dáváte šanci ostatním lidem a to je krásné a naplňující. Takže tímto vám velmi děkujeme že jste nám pomohli vaší aktivitou, vaší sounáležitostí článek přeposlat či umístit na weby. Kdo jste neviděl video, pak se můžete podívat zde. 

https://www.youtube.com/watch?v=jua-UEg1znU

 

Alespoň uvidíte jak vlastně vypadáme – obyčejně :-) Video ve kterém je vzkaz od našeho syna, můžete šířit jak je libo :-) Dále zakládáme nový web týkající se života Daríska, kde budou sekce v kterých se budou moc vyjádřit všechny rodičové detí js různými  postižený. Mohou zde uvést své zkušenosti a rady :-)  https://www.jinedeti.estranky.cz/

 

Informací o 6.lednu to však nekončí. Darísek má ještě pro nás i vás mnoho informací a pokaždé, když bude správná vhodná doba ji sdělíme. Momentálně sděluje, že okolo prvního jarního dne a na svátek naší matky Země, máme očekávat velké děje, které budou měnit svět. Již teď pomalu kape další následující vlna energií, které budou ještě silnější, proto se budou tvořit v lidech s nižší vibrací emocionální výkyv v podobě vzteku a agrese což povede ke stávkám, demonstracím a různým nepokojům. I naše české televize konečně začnou pouštět do zpráv ( sice ještě malinko ale přece jenom) nezkreslené, pravdivé události a tyto události překvapí velmi mnoho lidí pokud je v tom malém množství zaregistrují. 

 

 

 

Ještě jednou děkujeme že jste a pomáhejme si, diskutujme a sdílejme.

 

 S úctou k vám Merlain, Krystalka a Darísek.

 

Zdroj : www.dobresdeleni.estranky.cz/

—————

Zpět