Edward Leedskalnin a jeho hrad z lásky

01.04.2013 16:56

 

 

Edward Leedskalnin a jeho hrad z lásky
8. února 2009 v 19:42 | kubrtěnka | Záhady ..
Nevím, jestli někomu z Vás toto jméno něco říká.. Ani já jsem o něm ještě minulý týden neměla potuchy.. Edward žil na počátku 20. stol. v Rize a byl zasnoubený s Agnes Skuvstovou. Měli už stanovené datum sňatku, ale ona z toho na poslední chvíli vycouvala. Aby mladík získal dívku zpět, rozhodl se, že zbuduje něco ojedinělého - něco, co dríve bývalo výsadou princů a vladařů. Usmyslel se, že pro ni postaví hrad - sám, vlastníma rukama.

Edvard opustil Lotyšško a poté, co procestoval Evropu, Kanadu i Spojené státy, našel to správné místo pro uskutečnění svého snu na Floridě. Mimo jiné i proto, že tady nalezl zvláštní druh kamene, kterému se říkalo coral stone - korálový kámen.Korálový hrad
Leedskalnin vytvořil opravdu velkolepou stavbu - zdi byly zbudovány z kamenů, z nichž každý vážil okolo 6 tun.
Vytvořil taktéž fontánu představující fáze měsíce z částí o hmotnosti 18 tun. Součástí hradu je i 8 metrů vysoký obelisk, jehož hmotnost dosahuje dobrých 28 tun a další předměty, jako např. kamenný stůl a houpací křeslo o váze 10 tun. Nesmírná těžká vstupní brána se otáčí zásluhou tak přesného mechanismu, že k jejímu otevření stačí lehounký tlak ruky.
Při stavbě hradu bylo zapotřebí nařezat, opracovat, přemístit a usadit obrovské kvádry. Jak dokázala tak mohutné dílo provést jediná osoba, která při výšce necelých 160 cm vážila sotva 50 kg, zůstává dodnes záhadou..

Edward pracoval od půnoci do úsvitu, vždy skrytý před zvědavými zraky.LeedskalninExistuje fotografie, na níž je zachycen vedle stavebního vrátku vyrobeného ze tří telegrafních stožárů, které rozhodně nemohly stačit na vyzdvižení a přemístění kamenů zmiňované hmotnosti. Na vrcholku vrátku lze však spatřit jakousi krabičku. Nikdo bezpečně neví, co obsahovala, mnozí se však domnívají, že právě v ní se ukrývá rozluštění záhady. Na fotografii vpravo není zmiňovaný vrátek, ale generátor, který si Edward sám sestrojil a jenž používal při své stavbě jako výhradní zdroj elektrického proudu.

Dnes se ví, že kromě vrátku používal i několik zvláštních předmětů : láhve ovinuté měděným drátem a zařízení pro vysílání rádiových vln. Uskutečnění snu mu trvalo téměř 20 let - od roku 1920 do roku 1940. Mnozí jsou přesvědčeni, že Edward objevil způsob, jak zrušit gravitaci..a některé jeho zápisky to potvrzují..
Badatelé, kteří bývají označováni za "heretiky", se domnívají, že tajemství spočívá v zemském magnetismu. Vycházejí z toho, že veškerá hmota má magnetické vlastnosti; proto stačí ovinout jakýkoliv předmět měděným drátem a pak vyslat správný rádiový impulz na zrušení jeho gravitace. Mezi přemístěním listu papíru a kvádru o váze 10 tun by pak nebyl téměř žádný rozdíl..

Zdá se, že obdobný systém ovládají i tibetští mniši. Očití svědci vypověděli, že viděli mnichy přemisťovat a tříštit obrovské kamenné kvádry pomocí zvuku, které vydávají jejich typické bubínky a tři metry dlouhé trubky.

Vstupní brána Coral castle
V době, kdy Edward stavěl svůj hrad, nebyly tyto teorie nijak nové. Je tedy možné, že se s nimi Leedskalnin někde seznámil. Zcela určitě udržoval kontakt s Nikolou Teslou, vědcem, který byl v opozici vůči ofociální vědě. Tesla se narodil v roce 1856 v Chrovatsku a byl pravděpodobně jeden z nejnadanějších vědců své doby. Během svého života učinil mnoho objevů a vynálezů, jen máloco mu však bylo přiznáno - teorie sesismických vln, první vodní turbína, využití střídavého proudu, zářivkové osvětlení../tak trochu mi to připomíná Cimrmana..teď, teď tady byl :-) / . Když Tesla v roce 1943 zemřel, FBI označila výsledky všech jeho pokusů za tajné..

Jakou metodu tedy Leddskalnin při stavbě použil ? Uspokojivé odpovědi neexistují, přestože se nedávno prokázalo, že s pomocí zvukových vibrací lze nadzvednout menší kameny. Byla pouze shoda okolností, že sousedé slýchali za nocí, kdy pracoval, velmi tichou rezonanci? Edward dohady ještě podporoval, když prohlašoval, že použil téže techniky jako stavitelé pyramid.. Egypt, Yuacatán a peru jsou místa, kde byly zbudovány stavby, které dobře známe a jejichž výstavbu dosud halí tajemství.

Bylo prokázáno, že mnohé starověké památky, naopř. obelisky v kKarnaku a Velká pyramida v Gíze, vydávají vibrace nízké frekvence. Kameny, z nichž se skládá Stonehenge, zesilují zvuky, které vznikají ve středu stavby, a v mayském městě Chichén Itzá putuje ozvěna z jednoho rohu do druhého, aniž by to věda dokázala hodnověrně vysvětlit..
Leedskalnin zašel ještě dál - z neznámých důvodů náhle usoudil, že místo, na němž hrad postavil, není nejvhodnější. Co udělal ? Zcela jednoduše hrad přemístil o pár mil dál. Není asi třeba říkat, že nikomu neprozradil, jak se mu to podařilo.. Obě místa údajně leží na jedné ze siločar, které popisují zemské magnetické pole.

Když bylo Leedskalninovi šedesát, usoudil, že nastal čas, aby světu prozradil své tajemství. Podle všeho 7. listopadu 1951 pozval do hradu několik přátel. Po příjezdu našli cedulku s prosbou, aby počkali - Edward se rozhodl zajet do nedaleké nemocnice, aby se nechal vyšetřit kvůli mírné bolesti. Za tou se však skrývala nevyléčitelná nemoc - Leedskalnin se už do svého hradu nevrátil a tajemství, jež střežil, si odnesl s sebou..Sorcha Faal - Co je technologie Vimana?


Světoví vůdci se stahují do Afghánistánu po objevení „studny času“.

popisek

Podivná zpráva připravená pro premiéra Putina Ruskou výzvědnou službou SVR, která dnes obíhá v Kremlu, praví, že německá kancléřka Angela Merkelová se stala poslední v řadě západních vůdců, kteří provedli „překvapivou návštěvu“ https://www.nytimes.com/2010/12/20/world/europe/20iht-germany.html?_r=1 v Afghánistánu tento měsíc, a navázala na návštěvy amerického prezidenta Obamy (3. prosince https://content.usatoday.com/communities/theoval/post/2010/12/obamabiden-is-in-afghanistan/1 ), britského premiéra Camerona (7. prosince https://www.guardian.co.uk/world/2010/dec/07/david-cameron-afghanistan ) a francouzského prezidenta Sarkozyho (8. prosince https://www.ibtimes.com/articles/90060/20101208/french-president-nicolas-sarkozy-visit-to-india-carla-bruni-french-nuclear-reactors-to-india-areva-n.htm ).

Pouze Sarkozyho výlet, jak říká zpráva, byl utajen, protože Sarkozy byl právě na státní návštěvě v Indii , odkud se americkým vojenským letadlem přiřítil do afghánské válečné zóny.

Co způsobilo tento náhlý chvat nejmocnějších vůdců Západu do Afghánistánu? Jak praví zpráva, chtěli na vlastní oči uvidět objev amerických vojenských vědců, kteří objevili to, co je označováno jako Vimana https://en.wikipedia.org/wiki/Vimana , zachycené ve „studně času“, která již způsobila „zmizení“ nejméně 8 amerických vojáků, kteří se snažili objekt vyndat z jeskyně, v níž byl skryt podle odhadu asi 5 000 let.

Ze starodávných údajů nacházejících se v sanskrtském eposu Mahabharata https://en.wikipedia.org/wiki/Mahabharata víme, že Vimana měřila dvanáct kubitů v obvodu, měla čtyři silná kola. Kromě „vybuchujících střel“ zaznamenává Mahabharata použití smrtících zbraní, které fungovaly prostřednictvím kruhového „reflektoru“. Když byl zapnut, vydával „proud světla“, které okamžitě zničilo svou silou každý objekt, na nějž bylo namířeno.

Jak pokračuje zpráva „časová studna“, ukrývající Vimanu, se jeví jako pole elektromagnetické radiace a tíže, které bylo poprvé popsáno Albertem Einsteinem jako teorie sjednoceného pole https://en.wikipedia.org/wiki/Unified_field_theory , o němž šly zprávy, že během 2. Světové války stálo za americkým pokusem o teleportaci zvaným Filadelfský experiment, který v r. 1943 způsobil náhlé zmizení amerických vojáků, podobně jako v Afghánistánu.

Zdánlivě „věčný“ zdroj síly pro tuto tajemnou „časovou studnu“, jak říká zpráva SVR, je zřejmě založena na technologii Edwarda Leedskalnina https://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Leedskalnin , který tvrdil, že objevil „starobylé tajné vědění“, a v letech 1923 – 1951 „tajně a vlastnoručně“ vytesal neznámým proscesem 1 100 tun korálové skály, čímž vznikl jeden z nejtajemnějších výtvorů světa známý jako Korálový hrad https://coralcastle.com/.

Nejzajímavější na celé zprávě je tvrzení, že byla objevena nejen Vimana, ale ze spisů, které byly rovněž v jeskyni, se ukázalo, že jejím „právoplatným vlastníkem“ byl starý prorok Zoroaster https://cs.wikipedia.org/wiki/Zarathu%C5%A1tra , který byl zakladatelem jednoho z nejdůležitějších náboženství všech dob, zvaného zoroastrismus.

I když je na světě nyní málo známa, náboženská filozofie Zoroastra je pokládána za základ všech známých náboženství, která říkají, že cílem lidstva, stejně jako veškerého dalšího stvoření, je udržovat aša (pravdu). Dále prohlašovala, že pro lidstvo toto probíhá prostřednictvím aktivní účasti na životě a cvičení v konstruktivním myšlení, slovech a činech.

Plinius Starší https://en.wikipedia.org/wiki/Pliny_the_elder , římský spisovatel z 1. století n. l., naturalista a přírodní filosof, a také velitel armády a loďstva, nazývá Zoroastra „vynálezcem kouzel“ https://en.wikipedia.org/wiki/Zoroaster#In_classical_antiquity, tvrzení, které podle historiků je založeno na „dvou tisících řádcích“ https://en.wikipedia.org/wiki/Zoroaster#In_classical_antiquity napsaných o Zoroastrovi a uchovávaných ve staré královské knihovně v Alexandrii https://en.wikipedia.org/wiki/Library_of_Alexandria , kterou křesťanský římský císař Theodosius I https://en.wikipedia.org/wiki/Theodosius_I . přikázal zničit v r. 391 n. l. Je důležité si povšimnout, že od té doby začalo růst nové křesťanské náboženství, když všechny prvky vztahující jeho pravé počátky k Zoroastrovi byly zničeny, jak se můžeme dočíst v poznámce z Historia Ecclesiastica r. 440 n. l., kde se praví:

„Z péče Theophila, biskupa alexandrijského, vydal císař příkaz k demolici pohanských chrámů ve městě a provedení bylo pod vedením tohoto biskupa. Theophilus se chopil příležitosti a chtěl vymýtit všechna pohanská mystéria a ukázat lidem, proč jimi mají pohrdat. Nejprve vyčistil chrám Mitry a ukázal veřejnosti ukázky jeho krvavých mystérií. Potom zničil Serapeum, kde veřejně karikoval krvavé praktiky Mithrea. V Serapeu bylo také mnoho extravagantních pověr, například nosili Priapovy fally veřejně přes náměstí. Při této činnosti pomáhal Theofilovi hlavní velitel vojsk umístěných v Egyptě.“ https://en.wikipedia.org/wiki/Library_of_Alexandria

(Zkráceno)

Překlad: orgonet, původní článek je zde:
https://www.whatdoesitmean.com/index1432.htm

—————

Zpět