Generátor kvantové energie alias QEG – další skok pro lidstvo?

23.11.2014 14:00

Generátor kvantové energie alias QEG – další skok pro lidstvo?

Generátor kvantové energie - QEGSkupina s názvem FixTheWorld dlouho a usilovně pracovala na vývoji zařízení na volnou energii podle Teslových návrhů. Postupně také vychytávali některé drobnosti, aby byl generátor použitelný v podmínkách dnešního světa. Nyní dali tyto konstrukční plány volně ke stažení, aby kdokoli, kdo se na to cítí, si takové zařízení mohl sestavit. Z jejich blogu:

Běžný rodinný dům potřebuje k provozu 5-10 KW energie.

Běžný generátor spotřebuje 15 KW, aby vyprodukoval 10 KW. Abychom získali těchto 15 KW, spoléháme na ropu, plyn, uhlí a jiné zdroje, kterými lze počítat zisk energetického průmyslu.
Před 130 lety Nikola Tesla vymyslel a patentoval generátor, který potřeboval 1 KW vstupní energie a byl schopný vyrobit 10 KW na výstupu. Jeho patent je nyní dostupný veřejnosti.

Jak QEG funguje?

Nejdřív je potřeba energie pro nastartování motoru o síle jednoho koně. Motor roztáčí rotor v jádru generátoru. Unikátně nastavený oscilační obvod v jádru generátoru pak vyvolá rezonanci. Poté může vyprodukovat až 10 KW energie, z níž část lze přepojit a pohánět motor. Pak lze generátor odpojit od původního vnějšího zdroje a zařízení už se pohání samo.

Jak byl QEG vytvořen?

Jednou z hlavních postav za organizací FixTheWorld je James Robitaille, který má přes 30 let zkušeností s inženýrstvím. Stálo to nějaké to studium, výzkum a hlavně intuici a pak stačila 1 hodina s organizací, která přes 20 let tato zařízení stavěla (a potlačovala jejich zveřejnění), aby došel na to, jak vše funguje.

1000 lidí věřilo organizaci FixTheWorld a darovalo jim peníze, aby vyrobili prototyp. Když 25. března 2014 FTW dosáhli rezonance, zveřejnili konstrukční plány.
Jejich účelem není dokazovat existenci volné energie, ale vyrábět tato zařízení a hlavně školit další školitele – jejich prostřednictvím pak postupně bude prokázáno, že jde o skutečnost a že takové generátory můžeme mít všichni.

V prvních 24 hodinách si plány stáhlo přes 20 000 lidí. Pak už se to tak rozšířilo, že ani nelze sledovat skutečná čísla. Odkazy ke stažení jsou k nalezení na konci článku.

Abyste si nemysleli, že to bylo snadné…

Tito lidé pracovali na zařízení od září 2013 a za tu dobu museli překonat hodně překážek. Nejsou to zbohatlíci, mají dluhy jako většina z nás, a proto započali kampaň na sehnání peněz. Od momentu kdy ale vstoupili do arény volné energie, se stali terčem. Jak ve veřejném, tak v soukromém životě.

Za to, že se snažili lidstvu přinést zařízení, které úplně převrátí pravidla hry, dostávali jednu nadávku za druhou a výjimkou nebylo ani vyhrožování smrtí.

Spousta lidí, kteří věděli o fungování těchto zařízení po nich chtěli enormní částky se záměrem neprozradit všechny informace – aby se vrátili a znova platili. Někteří milionáři slíbili financování, ale slovo nedodrželi a jen je připravili o čas a energii. Další jedinci se snažili celý vývoj zhatit nebo aspoň zpomalit, protože podle nich „na to lidstvo ještě není připraveno“.
Naštěstí se ale našlo spousta těch, kteří celý vývoj podporovali. I díky nim k tomu teď my máme přístup.

A jak FTW postupuje teď?
Tým FTW proškolil zájemce na Taiwanu, v Maroku, Německu, Pensylvánii, Orlandu a chystají se brzy předvést zařízení i v Británii.

Takto vypadalo dosažení rezonance v Maroku:

Dosažení rezonance a odpovídající reakce na dalších místech můžete zkouknout na Youtube:
Rezonance v Pensylvánii
Rezonance na Taiwanu
Rezonance v Německu

Zdroj :https://jedno.duchost.cz/technologie/volna-energie-evoluce-lidstva/ 

—————

Zpět