GW: MLADÝ JEČMEN - VÝŽIVNÝ ZELENÝ NÁPOJ

16.09.2012 12:30

 

GW:     MLADÝ  JEČMEN   -   VÝŽIVNÝ ZELENÝ NÁPOJ

Mladý ječmen je enzymaticky výživný nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin – sytí i čistí zároveň

Doplňuje do organismu základní stavební kameny pro správnou funkci jednotlivých orgánů, metabolismu a imunitního systému: vitaminy, minerály, stopové prvky, antioxidanty, aminokyseliny, nukleové kyseliny, nenasycené mastné kyseliny, enzymy, chlorofyl a několik zcela unikátních látek, vysoký obsah betakarotenu, C, E, B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové, pantotenové a cholinu

Forma nápoje zabezpečuje lehkou vstřebatelnost výživných látek - jedna lžička koncentrátu nutričně odpovídá hodnotě několika kusům zeleniny, např. dvěma hlávkám brokolice

Obnova střevní mikroflóry

Podporuje optimální fungování těla, aktivuje přirozené léčebné procesy

Silný antioxidant  /většina komerčně dostupných enzymat. přípr. se získává z krve, orgánů a tkání živočichů/

Posiluje přirozenou imunitu - fytolátky zelené potravy jsou vzájemně propojeny – v přirozeném prostředí látky znásobují svoji účinnost - všechny potenciálně prospěšné složky našeho jídelníčku plně využije a složky potenciálně škodlivé zneškodní

Neobsahuje vlákninu.     Neobsahuje lepek.

 

Zelené nápoje mají vysoký obsah chlorofylu:

Zlepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran, popálenin, brání zánětům a infekcím

Obsahuje tryptofan, ze kterého se tvoří serotonin – hormon radosti a štěstí

 

Zelené nápoje jsou zásadotvorné:

Většina populace trpí překyselením organizmu, čímž se vytváří prostředí, které živí plísně, bakterie, rakovinotvorné látky,…nemoci. Zelená strava působí zásadotvorně -  vývoj nemocí ruší.

 

Zelené nápoje jsou enzymaticky aktivní:

Extrakt obsahuje více než 20 druhů živých enzymů /krátké minutové sušení ječmene ve sprayové sušičce při max. 31 st.C/, bez kterých dochází k narušení životních funkcí jako je trávení, dýchání či pohyb.Obsahuje vitamíny,které aktivují enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů.

SOD enzym superoxiddismutaza – zpomaluje buněčné stárnutí, důležitý v boji s rakovinou, proti melanoze a uhrovitosti

Mladý ječmen je 100% čistý a nepasterizovaný prášek z vylisované šťávy ječných listů /nejedná se o sušený a drcený list/ - potraviny po zpracování, po vaření či po oxidaci na vzduchu rychle ztrácejí obsah vitamínů, v mladém ječmeni zůstávají však téměř nedotčeny!

Ječmen je pěstovaný organickou cestou, tedy bez použití herbicidů a pesticidů na půdě bohaté na minerály

*

Podpora organismu v boji s rakovinou - enzym zneškodňující karcinogeny

Vhodný pro diabetiky – regulací zásaditosti upravuje průchod cukrů skrze střevní stěny

Zlepšení krevního oběhu, peristaltiky, chuti k jídlu a potlačení únavy

Proti chudokrevnosti – obsahuje organicky vázané železo, které se okamžitě vstřebává

Léčba gastritidy, zánětu slinivky

Posiluje činnost štítné žlázy

Při oběhových, srdečních, jaterních obtížích

Zelené bílkoviny léčí vředy, chrání povrchové tkáně a sliznice /45% hmotnosti ječmene tvoří bílkoviny/

Účinný proti zácpě, neobsahuje vlákninu

Obsahuje účinný antioxidant 2"-O-glykosylisovitexin (GIV). Jeho antioxidační aktivita proti oxidačnímu poškození lipidů pokožky způsobenému UV zářením je přibližně pět setkrát vyšší než aktivita vitamínu E

Reguluje hladinu cholesterolu.

Redukce nadváhy díky enzymům rozkládajících tuky. Omlazení pokožky působením na vnitřní orgány

Protizánětlivé a desinfekční účinky. Deodorační vlastnosti k osvěžení dechu jako kloktadlo

 

U Ž Í V Á N Í JEČMENE   

2 - 3 denně    1 čajovou lžičku  -  rozmíchat ve vlažné nebo studené neperlivé vodě /maximálně  do 48°C, aby nedošlo ke zničení obsažených enzymů a vitamínů/

Lidé nemocní nebo trpící překyselením mohou dávku znásobit. Dětem stačí dávka poloviční. Starší lidé ať naopak dávkování zvýší.

Pokud pijete Mladý ječmen ráno na lačný žaludek, extrakt oživí mysl a rozproudí krev stejně jako káva. Současně tělu dodá výživné látky na celý den namísto kyselin a kofeinu. Rovněž zahání odpolední ospalost. Sklenice vypitá před spaním sníží kyselost krve a zkvalitní spánek

Skladujte v naprostém suchu při pokojové teplotě a v temnu

Balení 200 g = 200 dávek  / 1 lžička = 1 g /

Cena je 1.100,- Kč za jedno balení - u doporučené denní dávky vystačí na 3 měsíce

/ 1 sklenice nápoje z jedné lžičky ječmene = cca 5 Kč /

 

GW:   CHLORELLA - SLADKOVODNÍ MIKROSKOPICKÁ ŘASA

Chlorella je přirozený multivitamin a multiminerál. obsahuje 18 aminokyselin, mnoho vitamínů, minerálů, vysoce kvalitních tuků a cukrů, enzymy, nukleové kyseliny a vyšší oxidanty - posiluje přirozenou imunitu -  čistí i vyživuje.


Chlorofyl – chlorella je nejbohatším zdrojem chlorofylu na planetě

Rostliny díky chlorofylu žijí a dýchají, lidem zlepšuje krevní obraz /Je pozoruhodné, že hemoglobin, naše krevní barvivo, má (kromě ústředního prvku) stejnou strukturu jako chlorofyl/, urychluje hojení ran a brání zánětům. Také zlepšuje okysličení organismu, čímž brání vzniku infekčního prostředí. Chlorella obsahuje aminokyselinu tryptofan, ze které se tvoří serotonin, hormon radosti a štěstí. Večer tělo přeměňuje serotonin na melatonin a my lépe usínáme.

 

Vláknina - sporopollein – chlorella je ojedinělý čistící prostředek

Chlorella obsahuje velmi jemnou vlákninu, která má blahodárné účinky na trávení a metabolismus. Chlorellová vláknina působí díky sporopolleinu zcela výjimečně. Buněčné stěny na sebe nevratně váží toxické látky, které potom z organizmu odcházejí přirozenou cestou (stolicí). Podpora vyprazdňování a snížení hmotnosti odvodem odpadních látek

 

Chlorellin – přírodní antibiotikum

Chlorella nepracuje pouze jako probiotikum, ale působí i antibakteriálně. Obsahuje látku nazvanou chlorellin, která je přírodním antibiotikem. Na rozdíl od chemických antibiotik působí chlorellin pouze proti patogenním organismům bez poškození trávicí mikroflory. Proto je možné velkými dávkami Chlorelly pyrenoidosy docílit u infekčních onemocnění i antibiotického efektu. Dr. Liebke v případě infekcí doporučuje „šokovou terapii", tj. 3x denně až 50 tablet (a pokračovat několik dní). Často se podaří infekci zcela zastavit nebo alespoň urychlit léčbu.

 

CGF - růstový faktor - nejsilnější složka chlorelly

CGF má výrazný omlazující a posilující efekt. Působí silně „probioticky", tzn. zvyšuje rychlost růstu i kvalitu života střevní (ale třeba i vaginální ...) mikroflóry. CGF až 4x urychluje růst např. acidofilní kultury! Probiotika jsou důležitější než biotika samotná, neboť upravují prostředí, ve kterém mikroflóra žije. Užíváním chlorelly vytváříme podmínky pro růst prospěšných bakteriálních kultur, jež nás chrání před nemocemi.

 

Zásadotvornost - Chlorella je silně zásaditá

Upravuje acidobazickou rovnováhu celého těla - většina populace trpí překyselením organizmu - vzniká  prostředí, které živí plísně, bakterie, rakovinotvorné látky… Zelená strava vytváří zásadité pH -  brání vzniku nemoci.

 

Chlorella je bohatá na vitamíny skupiny B, vápník, železo, jód, hořčík, selen, chrom, zinek, draslík, karoteny, vit E, C, kyselinu listovou. Je tedy vynikajícím preventivním všeobsahujícím doplňkem pro všechny pacienty v rekonvalescenci, pro vegany a vegetariány a osoby v dietním režimu. Je vhodná pro těhotné a kojící ženy i pro děti.

 

 

 

U Ž Í V Á N Í CHLORELLY     

Doporučená denní preventivní dávka je  3 x 3   až   3 x 5 tablet

  • Muž       3x5 tablet / den
  • Žena      3x4 tablety / den
  • Dítě 3x1 – 3x3 tablety / den

Léčebná dávka muže být několikanásobně vyšší. Doporučujeme dávku 20 tablet denně trvale.

Možné jíst po i při jídle.

Začínejte menším množstvím a postupně navyšujte tak dlouho, dokud stolice nezačne být nazelenalá. Toto dávkování udržujte a dbejte na dostatek tekutin.

Řasa se sklízena po osmi dnech pěstování za přísných podmínek. Velmi šetrným /metoda STEAM/ je pevná buněčná stěna řasy narušena tak, že je pro lidské trávení připravená – pak je lisována do podoby zelených tablet.

Cena je 1.100,- Kč za jedno balení. To je při 20-ti tabletách denně dávka na tři měsíce.

Balení 300 g = 1200 tablet  /1 tbl = 250mg/

—————

Zpět