Hudba, která neničí naši vnitřní harmonii a napojení se na Vesmír: Fenomén 432 Hz

28.04.2014 13:42

 

Vesmír je harmonická vibrace

 
 
Celý Vesmír se skládá z vibrací a to i slyšitelných tonů. Dnešní hudba založená na základním tonu A 440 Hz vytváří nezdravé efekty, jako je asociální chování ve vědomí člověka a jiné negativní proudy,  disharmonii celého organismu, pak tedy následně jeho onemocnění. Pro správnou harmonii s Vesmírem je Fibonacciho  hudební škála, u níž je základní kmitočet 432 Hz oproti kmitočtu 440 Hz. 
 Audio skladby se základem 432 Hz se zdají, že vyplňují prostor přímo ve Vás, zatím co skladba znící v dnešním tonu 440 Hz většinou vynechává spojení s vědomím. Budeme-li zkoumat dvacet roků kolektivní vědomí, ovládané a používáné 440 Hz a to nejen u hudby, zjišťujeme nárust negativního sociálního chování. Tato informace byla velmi dobře známá již více než sto let Rudolfu Steinerovi, který varoval lidstvo při používání negativních tonů, které mohou přinést chamtivost a jiné negativní projevy, jak jsme toho dnes svědky. Bohužel, většina západní hudby je stále naladěna na nepřirozený základ 440 Hz, je to zanedbatelný rozdíl oproti 432 Hz, jen 8 cyklů, ale velmi znatelný rozdíl pro vnímání lidského vědomí a jeho reakce.
Kmitočet 432 Hz vibruje na principech přirozených harmonických vln a spojuje vlastnosti světla, času, prostoru, hmoty, gravitace a magnetismu se vším živým, rovněž působí na DNA a vědomí. Když si uděláte jednoduchý pokus,  poznáte ten velký rozdíl vjemu použité Vaší skladby.
Pocity rozdílu si můžete velmi dobře vyzkoušet sami. Potřebujete si jen stáhnout program Audacity, který je free a v češtině: https://audacity.sourceforge.net/
 
Pak si po nainstalování programu nahrajete do Audiocity jakoukoliv skladbu, kterou máte rádi, protože je Vám k duši nejblíže ( nemusí to být jen speciálně relaxační hudba)a emociálně na Vás působí nejvíce. Po nahrání si otevřete ve vrchní liště sloupec „Efekty“ a vyroluje se Vám nabídka a dole u rozdělující čáry je označení „Změnit výšku“ a nastavíte na 432 Hz. Potvrdíte a máte hotovo, poznáte sami ten diametrální rozdíl, když si obě skladby porovnáte reprodukcí. Někdy je možné, že původní skladba bude mít velmi jiný kmitočet, v tom případě přistoupíte na změnu výšky, že základní kmitočet 432 Hz vydělíte, nebo vynásobíte lichým číslem, většinou třemi a k tomuto výsledku harmonické přiřadíte volbu výšky skladby. Pokud je výška skladby velmi rozdílná, stačí v Audiocity nastavit na snížení výšky - 2 %.
 
Ještě navíc zde uvedu tabulku kmitočtů, které je možno použít na speciální úkony, ale to je opravdu navíc.
DO-396 Hz - Osvobozující pocit viny a strachu (198+198)  (9)
RE –417 Hz - Vracení situace a usnadnit změny (208,5+208,5)(3)
MI –528 Hz - Transformace a zázraky (DNA oprava) (264+264) (6)
FA –639 Hz - Připojení / vztahy (319,5+319,5) (9)
SOL –741 Hz - probuzení intuice (370,5+370,5) (3)
LA –852 Hz - Návrat k duchovním hodnotám (426+426) (6)
Čísla v závorce jsou levý a pravý kanál, pokud chcete mít efekt výraznější u stereo signálu s použitím sluchátek.Ale podle mých zkušeností Vám postačí změnit základní kmitočet celé skladby na popisovaných 432 Hz.
Nikola Tesla říkal, a zde cituji: “Kdybyste jenom znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, měli byste v rukou klíč k vesmíru. Ještě stále nic ???
Přeji příjemný zážitek a s tím i obnovu Vaší harmonie.
Odkaz na pěkné relaxační video.
https://www.youtube.com/watch?v=_lcAoMNEgoI
Dnes je většina hudby západního světa naladěna na A 440Hz, protože Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) schválila v roce 1955, po předchozím doporučení (1939) nacistické strany mluvčím Josephem Goebblesem, proč, se můžeme jen dohadovat s různými teoriemi, ale výsledek je dnes velmi známý, působí disharmonicky a to na celou lidskou společnost. I potom přes petice více než 20 000 hudebníků ve Francii, ISO schválilo zase základní kmitočet pro hudbu A 440 Hz v  roce 1955 a tak disharmonie ve světě nabírá vrcholu.  Co provede s tělem a myslí např. metal hard - rock  raději pomlčím, každý jde svou cestou a nemám právo někomu násilím měnit názor, je to jeho život, jen nesmí omezovat druhé, nechat žít se dnes nenosí, ale bude jinak....
 
 
Hudba je běžně k nalezení na YouTube:
 

 

—————

Zpět