IGOR CHAUN UVÁDÍ EVU PUKLOVOU NA SETKÁNÍ VE SPOLEČNOSTI GOSCHA

16.12.2014 19:24
IGOR CHAUN UVÁDÍ EVU PUKLOVOU NA SETKÁNÍ VE SPOLEČNOSTI GOSCHA
 

Milí přátelé,

před časem jsme vás informovali, že Igor Chaun připravuje ve své společnosti GOSCHA vystoupení naší kamarádky, lektorky a léčitelky Evy Puklové. Jde o akci navazující na rozhovor, který s Evou PuklovouIgor Chaun uskutečnil v loňském roce v létě a který natočil na video a také pak zveřejnil na Youtube. Tento rozhovor vyvolal veliký zájem mezi těmi, kteří sledují video YT kanál Igora Chauna.

Pokud i vás teto rozhovor zaujal a chcete se zúčastnit živého setkání s Evou Puklovou, ale i s dalšími hosty, pak přijďte v neděl, 21.12. 2014 do Klubu lávka, Staré Město, Novotného lávka 201/1.

Program vánočního GOSCHA setkání začíná v 10:30 a probíhá asi do 15:00 hod. Setkáte se s Igorem Chaunem, Karaimi Motyčkovou, Evou Puklovou a možná, jako překvapení, s Raduzou či Jardou Duškem.

Vstupenky v ceně 300,-Jč je vhodné objednat předem. Formulář k tomu účelu je na webu GOSCHA společnosti ZDE. Avšak je možné vstupenky koupit i přímo na místě.  V ceně je i vegetariánské, veganské i masité občerstvení. 

Kompletní program vánočního GOSCHA setkání je také na již výše uvedené adrese webu GOSCHA společnosti.

zdroj : www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1412:akce&catid=74:akce-naich-patel&Itemid=127

 

—————

Zpět