Je „boj proti rakovině“ jen předstíraný?

30.04.2014 13:40
Je „boj proti rakovině“ jen předstíraný?

Je „boj proti rakovině“ jen předstíraný?

 

DAVID ICKE přináší další informace o tom, že většina z miliónů lidí, které každý rok zbaví rakovina života, by zřejmě vůbec zemřít nemuseli. A že nejde o náhodu, že o tom nevědí

V průměru zemře na rakovinu každý čtvrtý člověk. Ztratili jsme mnoho svobod pod globální vládou tohoto zhoubného systému, navíc však lidé umírají na nemoci, které elitní rodiny a jejich farmaceutický kartel odmítají léčit.

pp

David Icke

Již v roce 1969 během svého veřejného vystoupení na mítinku s lékaři v Pittsburghu hovořil dr. Richard Day , ředitel organizace "Plánovaného rodičovství", která se zabývá mimo jiné i problematikou eugeniky a je řízena klanem Rockefellerů, o nadcházející transformaci globální společnosti. Požádal přítomné lékaře, aby si zapnuli své diktafony a dělali si poznámky, zatímco četl dlouhý seznam plánovaných akcí, které by měly trvale změnit globální společnost. Speciální důraz pak byl kladen na projekty sociálního inženýrství. Ne každý z přítomných si nechal tyto otřesné informace pouze pro sebe, a tak po mnoho desítkách let máme možnost slyšet tato neuvěřitelná fakta. Nyní, o 40 let později, můžeme na vlastní oči vidět, jak přesné byly předpovědi dr. Richarda Daye.

Čtěte ZDE: Šílený scénář Nového světového řádu se postupně naplňuje: Civilizace visí na vlásku. Nacházíme se v reálném nebezpečí

A proč zmiňuji tuto skutečnost? Protože na konferenci v roce 1969 dr. Richard Day sdělil mimo jiné i toto: "V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny."

Není zájem rakovinu léčit

Zároveň ale uvedl, že vzhledem k populační explozi není nejmenší zájem léčit jedince postižené tímto smrtelným onemocněním. Day přímo uvedl, že pokud lidé umírají na rakovinu nebo nějakou jinou stejně nebezpečnou nemoc, může to zpomalit tempo populačního růstu. Farmaceutické firmy se prý vůbec nemají pokoušet léčit tato onemocnění. Vlastně proč skutečně léčit, když lze z manipulovaných lidí vytáhnout neuvěřitelné množství peněz v boji proti symptomům této nemoci. V tomto případě není nutné sdělovat důvěřivým lidem, že jedy obsažené v chemoterapii mohou zabíjet jak rakovinné, tak i zdravé buňky, což má v mnoha případech za následek urychlení smrti. Primárně jde jednak o peníze, ale i o dlouhodobý záměr snížit světovou populaci.

Je proto jasné, že pokud se některému „naivnímu“ lékaři náhle otevírá nějaký efektivní způsob léčby rakoviny, prakticky okamžitě se stává obětí drsného útoku různých zdravotnických institucí a mocenských struktur.

Nebezpečná Plíseň Candida

Dnes už klasický je příklad italského doktora Tullia Simonciniho, který strávil tři roky ve vězení jen proto, že začal úspěšně léčit lidi v poslední fázi rakoviny. Za jeho proviněním stálo zjištění, že zhoubné nádory souvisejí s rozvojem plísně zvané Candida. Jde o kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu. Pokud je ovšem organismus dlouhodobě oslaben, houba se začne šířit po celém těle a může způsobovat zhoubné nádory.

K této věci se vyjadřuje i dr. Mike Lambert z Shen Clinic:

"Různorodé plísně a houby, především však typu Candida, žijí v těle hostitele. Tento organismus, stejně jako jiní paraziti, pro své přežití potřebuje hostitele. Odpadní produkty kvasinek oslabují imunitní systém a vedou k tomu, že se člověk cítí špatně, a to jak psychicky, tak i fyzicky."

pp

Plíseň Candida

Tullio Simoncini říká, že rakovinu způsobuje rozvoj houby Candida a že tedy tradiční vysvětlení tohoto onemocnění je zcela mylné. On sám jako odborník v oboru onkologie a metabolických poruch šel proti intelektuální konformitě tradiční medicíny a proti tradičním metodám léčení. Prostě se rozhodl říci svým pacientům pravdu, a nikoliv jen opakovat zažité fráze naučené během studií medicíny.

"V dětském onkologickém oddělení, kde jsem pracoval, postupně všechny děti zemřely. Svým způsobem jsem tušil, že jim k tomu dopomohlo velkým dílem i ozařování a chemoterapie".

Touha doopravdy pomoci pacientům ho vedla k hledání nových způsobů, jak tuto „fatální“ nemoc léčit. Rozhodl se opustit vše, co doposud o rakovině věděl, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat.

pp

Čtěte ZDE: Bill Henderson zachraňuje tisíce životů a říká: Nebuďte obětí systému! Pokračování seriálu o šetrné a efektivní léčbě a prevenci rakoviny.

Čtěte ZDE: Co je rakovina? Jak jí předcházet a jak ji léčit? Bill Henderson a nový formát zdraví, jehož čas přijde již brzy

Nezávislý výzkum doktora Simonciniho

A pak přišel na houbu Candida. Položil si otázku: "Může být to, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, nějakým procesem, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji candidózy? Pokud vyjdeme z výše uvedených předpokladů, dostaneme se k těmto závěrům:

a) Houba Candida, která je za normálních okolností kontrolovaná silným imunitním systémem, se počíná množit a v oslabeném těle vytvářet mohutné kolonie.

b) V tom okamžiku se imunitní systém snaží všemi prostředky zabránit dalšímu šíření  parazita, ale sám nemá dostatek sil.

c) Imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk, a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci. Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou.

Všeobecně se také má za to, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini  uvádí, že metastázy jsou způsobeny právě houbou Candida. Houba může zničit buňky normálně fungujícího imunitního systému. Imunitní systém je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o pečlivě naplánovanou válku proti imunitnímu systému.

Válku proti imunitnímu systému

Imunitní systém se oslabuje nevhodným stravováním, různorodými přidanými potravinářskými látkami, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku mnohdy přijmou až 25 různých druhů očkování, ač v této době se právě buduje jejich imunitní sytém.

Čtěte ZDE: Stát do dětí láduje průmyslový odpad: Vakcíny jsou ještě škodlivější, než ta proti chřipce – protože jsou povinné. Jak se bránit?

Plán elit vznikajícího globálního světového systému je "prostý" – snížit lidskou populaci prostřednictvím oslabení imunitního systému člověka. Pokud přesto rozvrácený imunitní systém vzdoruje, dílo dokoná chemoterapie nebo radioterapie. Nejúčinnější metody jak zničit buňky obranného aparátu. Většina moderních "léků" na rakovinu je postavena na údajném postulátu, že se u pacienta podaří rakovinové buňky zabít dříve než ty zdravé.

Ve skutečnosti se má ovšem situace podstatně jinak. Toxické látky během chemoterapie zabíjejí buňky imunitního systému, ale plíseň Candida se šíří dále. Fragmenty imunitního aparátu nejsou schopny ovládat buňky Candidy. Houba se šíří do dalších a dalších orgánů a tkání. Rakovina se šíří tělem. Ti, kteří se zdají být po operaci nebo chemoterapii zachráněni, jsou ve skutečnosti časovanou bombou. Imunitní systém je obvykle zcela zničen. Takže recidiva je jen otázkou času.

Chemoterapie může být snad úspěšná v případě ryze infekčních chorob nebo sexuálně přenosných onemocnění. Aby člověk mohl být vyléčen z rakoviny, musí být u něho  imunitní systém extrémně posílen, nikoliv ještě totálně oslabován. Když Simoncini zjistil, že za rakovinou je v podstatě plísňové onemocnění, začal hledat účinné fungicidní léky. Jenomže se zároveň ukázalo, že antifungální léky nefungují, jak by měly. Candida rychle mutuje a umí se účinným způsobem přizpůsobit danému léčivu.

Lékař nakonec zjistil, že se plíseň nedokáže adaptovat na přítomnost hydrogenuhličitanu sodného, který je hlavní složkou jedlé sody. Z nějakého důvodu se houba nedokáže přizpůsobit prostředí, které aktivuje jmenovaná látka.

Simoncini tak začal svým pacientům vpravovat do těla roztok hydrogenuhličitanu sodného, který byl vstřikován přímo do nádoru prostřednictvím nástroje, který se podobal endoskopu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V roce 1983 dr. Simoncini léčil italskou pacientku, Gennaro Sangemano, které lékaři předpověděli smrt během několika měsíců. Trpěla rakovinou plic. V rukách Simonciniho se však v pozoruhodně krátké době uzdravila. Množství následných testů nepotvrdilo přítomnost rakoviny. Lékař, posílen úspěchem, začal praktikovat tuto metodu i s ostatními pacienty a opět s velkými výsledky.

Simonciniho lék - jedlá soda

Nakonec se rozhodl, že přednese své závěry italskému ministerstvu zdravotnictví v naději, že budou zahájeny oficiální klinické studie. Jaké však bylo Simonciniho překvapení, když italské ministerstvo zdravotnictví nejenže neschválilo požadované klinické testování, ale zároveň ho zažalovalo a připravilo o jeho lékařskou licenci, protože prý léčil neschváleným postupem.

A jsme u podstaty věci: Smíme se nechat léčit pouze metodami, které schvaluje globální mocenský systém. V opačném případě se každý lékař, ale v podstatě kdokoliv, vystavuje nebezpečí perzekuce ze strany farmaceutické a lékařské inkvizice.

Média (vlastněná někdy přímo, někdy „přes koleno“ tímtéž mocenským systémem) zahájila ostrou kampaň znevěrohodňování a zesměšňování. V podstatě nebylo dne, aby Simoncini nebyl vláčen v tisku. Vše vyvrcholilo vykonstruovaným případem zabití pacientky, takže tento talentovaný doktor vyfasoval tři roky "natvrdo". Souběžně vydaly zdravotnické instituce prohlášení, že způsob léčby rakoviny prostřednictvím roztoku hydrogenuhličitanu sodného je "bláznivý a nebezpečný". V době, kdy miliony pacientů zemřou bolestivou smrtí „osvědčenou" a "bezpečnou" chemoterapií.

Naštěstí se Tullio Simoncini nenechal zastrašit. Poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci. Jeho speciální metoda slaví velké úspěchy. V některých případech trvá procedura několik měsíců, v jiných (například při rakovině prsu) dokonce jen několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti.

Internetová stránka Dr.Tullia Simonciniho

Stisknutím záložky "contact" je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí.

Čisté šťávy z ovoce a zeleniny

Pojďme však zpět k našemu tématu. Není to totiž zdaleka všechno. Rakovinové buňky obsahují jedinečný biomarkerový enzym "CYP1B1". Enzymy jsou bílkoviny, které katalyzují chemické reakce. "CYP1B1" mění chemickou strukturu látky zvané salvestrol, která se nachází v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Chemická reakce převede "salvestrol" do komponentu, který rakovinové buňky zabijí bez poškození těch zdravých. "CYP1B1" je tedy enzym, který je produkován pouze v rakovinových buňkách a reaguje se "salvestrolem", jenž je přítomen v ovoci a zelenině, a tvoří tak látku, která působí pouze na rakovinové buňky". Toto je velmi důležité zjištění, které zároveň objasňuje, proč je tak důležité pro osoby postižené rakovinovým onemocněním pít čisté šťávy z ovoce a zeleniny.

Zároveň je důležité vědět, že salvestrol vzniká v rostlinách, které jsou samy napadené plísňovým onemocněním. Je tedy v podstatě produktem imunitního  systému těchto rostlin. Tato přírodní ochranná látka je velmi účinná právě v boji proti plísňovým parazitům. Je dokázáno, že čím více je plísňové onemocnění v organismu rozšířeno, tím masivněji salvestrol proti danému parazitu působí. Velké množství této látky obsahují jahody, borůvky, maliny, hroznové víno, černý rybíz, červený rybíz, ostružiny, brusinky, jablka, broskve, meruňky a dále brokolice, zelí, artyčok, červené a žluté papriky, avokádo, chřest a lilek.

Zemědělské a farmaceutické korporace

Ale přesně toto nadnárodní zemědělské a farmaceutické korporace řízené globálním vládnoucím systémem velmi dobře vědí. A proto neváhají investovat obrovské peníze do následujících aktivit:

a) Vyvíjejí a produkují chemické fungicidy, které zabíjejí plísně a houby, a zabraňují tak vzniku přirozené ochrany (salvestrolu) v rostlinách v reakci na plísňovou infekci. Rozhodující je: Salvestrol obsahují pouze plody, které nebyly ošetřeny chemickými fungicidy! Zapomeňte tedy na nákup ovoce a zeleniny v klasických obchodním řetězcích.

b) Prakticky všechny fungicidy blokují produkci "CYP1B1". Proto, pokud budete jíst chemicky zpracované ovoce a zeleninu, tak bez potřebných pozitivních účinků. Je to náhoda? To je jako myslet si, že také Tullia Simonciniho chtěli zlikvidovat náhodou...

Přes všechny proklamace a vynakládané astronomické prostředky, existující státně či lépe řečeno globálně organizovaný zdravotnický „systém“ chce, aby lidé umírali na rakovinu, a to bez jakékoliv účinné pomoci (existují samozřejmě světlé výjimky). Snad přijde doba, kdy tyto skutečnosti vyplují na povrch. Do té doby však na rakovinu zahynou další stamilióny lidí. Jedna z mála možností, které máme, je – informace. O to se právě pokoušíme.

A tak už snad jen jedna podstatná informace na závěr: Houby a parazitické plísně se začínají množit v těle, když se člověk nachází v tzv. dlouhodobém oxidativním stresu, čili ve stálém překyselení organismu.  Proto platí: Hlídejte si, prosím, svou acidobazickou rovnováhu!

David Icke

 

zdroj: https://protiproud.parlamentnilisty.cz/svoboda/zdravi/alternativy/692-zasadni-otazka-je-boj-proti-rakovine-jen-predstirany-existuje-globalni-zajem-na-tom-abychom-nevedeli-pravdu-a-predevsim-lze-se-teto-nemoci-ucinne-ubranit.htm

 
Autor článku: Protiproud, David Icke

—————

Zpět