JÓGA OKAMŽIKU - osvobozující cvičení - Joshi

06.03.2012 08:30

 

www.maitrea.cz/akce/joga-okamziku-osvobozujici-cviceni-ochutnavka?utm_source=Zivot+v+pritomnosti&utm_campaign=a7892cc143-zvp-02-2012&utm_medium=email

 

"Stal jsem se průzračným okem; nejsem ničím a vidím vše."

Ralph Waldo Emerson


Milí přátelé,

s některými z vás jsem se již delší čas neviděl. Letos v lednu vlastně nebylo setkání Život v přítomnosti a v únoru také nebude. Nicméně rád se s vámi uvidím při jedné z následujících příležitostí, doufám, že přijdete! :)JÓGA OKAMŽIKU - osvobozující cvičení

ochutnávka v úterý ráno 8.30-9.30 28. února a 6. března, 7dílný kurz od 13.3.
Během cvičení Jógy okamžiku budete prožívat sami sebe jako svobodný prostor, který není omezený limity těla a mysli, které nás často tak tíží. Uvědomíte se a spočinete v klidu a svobodě vaší bytosti.


BEZHLAVÁ CESTA

víkend 28.-29. dubna přímo s Richardem Langem!
Experimenty Bezhlavé cesty jsou jednoduché a silné. Díky nim již mnoho lidí najednou uzřelo to, co dlouho nedokázali poznat a znovuobjevit, a sice kdo skutečně jsou. Jedná se o moderní způsob sebepoznání.


NOVÉ ČLÁNKY

Pochybnosti ve vědomí - Bentinho Massaro na Mozaice
Advaita cesta bez cesty - Ukázka z knihy Moojiho na Mozaice
Procítit vše co přijde, ať je to, co je to - rozhovor s Canelou Meyers, která přijede v záři do Prahy

KNIHA BEZHLAVÁ CESTA

Právě vyšla kniha od Richarda Langa obsahující praktický návod na experimenty Bezhlavé cesty. Doporučuji! Objednat můžete skrze eshop Maitrey.

Popis: Obrázek byl odebrán odesílatelem.


KNIHA MOZAIKA

Je to soubor článků o životě v přítomnosti a v nedvojnosti, publikovaných na blogu Mozaika. Tato knížka stojí 190 Kč a můžete si ji koupit v obchůdku v Maitrei v Praze nebo vám ji mohu poslat poštou.

Popis: Obrázek byl odebrán odesílatelem.


Těším se na setkání s vámi,

Joshi

 

 

 

—————

Zpět