Konference Starších a Strážců moudrosti 12.12.12

25.11.2012 00:46

 

Konference Starších a Strážců moudrosti 12.12.12


Zdravím Orgonete a posílám plakátek, který jsem dostal e-mailem na konferenci starších jednotlivých kmenů v souladu s přírodou žijících přírodních kmenů a národů. Bude přítomna i Kiesha Crowther, Malá babička. Byli pozváni všichni známí medicinmani z celého světa. Je to zatím největší setkání v novodobých dějinách.  Nebylo by špatné umístit plakátek na nové stránky Kiesha Crowter, za které moc děkuji. Oldarthur

Orgonet: Já taky děkuji, a ty stránky nejsou nové, ale dneska koukám, že už se rok!!!! nepohnuly, tak bylo vloženo pár starších věcí z Orgonetu. (:-)))
 
 

Podrobný obsah přednášky v Praze

 

Díky čtenáři za zaslání podrobného obsahu přednášky LG v Praze, tak jak ho sepsala Lydie, mnohem kompletnější než moje rychlovzpomínky https://orgo-net.blogspot.cz/2012/08/little-grandmother-byla-v-praze.html , které měly být doplněny, ale už to snad ani není potřeba ...

Vážení přátelé,
 
posílám Vám sumarizaci Kieshina semináře, který proběhl 5.8.2012 v Praze.

Přiletěla rovnou z Izraele, kde měla rovněž seminář, a byla úplně zhrožená. Celý život poslouchala, jaká to je Svatá Země, moc se tam těšila, ale jaké vibrace tam má Matka Země a lidé, ji naprosto šokovalo. Nenávist, pomsta, krutost, smrt. Bylo jí tak zle, že poprvé v kariéře uvažovala, že zruší akci, ale pak se vzmužila a zvládla to. No a z bývalé Svaté Země přišla rovnou do budoucí, doufejme že už i současné, Svaté Země, tedy k nám. Prý jsme vibračně jedno z nejúžasnějších míst na světě, kde byla, Matka Země září a lidé jsou čím dál láskyplnější. A to je, milí moji, i Vaše zásluha, kterou Vám teď nezávisle potvrdili zvenčí. Děkuji všem, kdo se snaží a pomáhají planetě i lidstvu.
 
Mluvila o posunu pólů, světová letiště už musela poprvé v historii předělat navigační systémy, protože sever už není na severu. Zmatení ptáci ztrácejí orientaci, umírají hejna velryb, která nemohou najít cestu. O pohybu severního pólu se sem tam něco ví, ale o jižním pólu se mlčí. Je přísně zakázáno pořizovat jakékoli snímky Antarktidy, satelity byly odkloněny, nesmí se zveřejňovat žádné fotografie ani filmy...... Jenže National Geographic má svůj vlastní satelit a vydal celé jedno číslo časopisu, věnované tomu, co se děje v Antarktidě. Že jste ho nečetli? Já taky ne, protože americká vláda celý náklad zabavila a nepustila do prodeje....v jednadvacátém století! 
 
Totiž jak se přesouvá jižní magnetický pól, masivním způsobem tají míle a míle ledu jako stopa. Letos poprvé v historii v létě roztál VŠECHEN led v Grónsku. Lední medvědi v Arktidě jsou ohroženi na životě, protože jim roztají ledovce a kry, na nichž žijí..... Jak víte z Keishina videa, zvýšením teploty mořské vody dochází trvale ke geometrickému množení medůz zj. ve východních mořích. Rybáři už loví v sítích jen miliony a miliony těchto tvorů a ryby žádné, což ještě také nesmějí říct světu. Japonci to řeší drasticky: všechny vylovené medúzy nasekají na kusy a hodí do moře..... Jenže bez pochopení souvislostí a potřebných znalostí - medúza má 4 mozky a 8 srdcí a neskutečnou schopnost regenerace, takže z každého toho kousku prostě vyroste nová !
 
Dalším problémem je ozónová vrstva, která už je skoro pryč, a nám zveřejňují nějaká fiktivní, místy i pozitivní čísla stavu ozónu každé ráno ve zprávách......Matrix si to hlídá a těší se na historickou hostinu. 
 
Tyto informace samozřejmě Kiesha neříká proto, aby nás vyděsila už úplně, ale proto, aby se probral ten zbytek chrápajících lidí - no, zbytek, možná je to ještě stále většina - a pochopil, že jediná cesta odsud je zvýšení vibrací a práce na sobě a pro tuto planetu. Tedy pokud chtějí oni a jejich děti zůstat naživu. Likvidace planety zrychlila tak extrémně, že se loni vykácelo 20% deštných pralesů, denně vymírá 6 živočišných druhů. Do konce už i vědci zveřejnili prognózu, že planeta má zdroje jen do r. 2026, a to se týká nejen našich dětí, ale i nás, takže už neplatí okřídlené "Po nás potopa!". 

Jenže univerzální vemírný zákon praví, že Matka Země bude žít dál a lidstvu není dovoleno ji zničit. A Země dnes je na pokraji kolapsu, takže síly Univerza přistoupí k totálnímu vyřešení problému. Prosím, abyste plně domysleli dosah faktu, že ten problém jsme MY.... Je třeba intenzivně meditovat, protože čím víc meditujete a naplňujete se láskou, tím jste inteligentnější i ve vesmírném slova smyslu - stáhnete informace z  informačních polí a jste schopni řešit neřešitelné, dostanete nápady shůry. 
 
Vědecké týmy konečně pracují s energiemi na fyzikálním základě, např. měří vibrační energii slov. Přístroj ukázal propastný rozdíl mezi vibrací slov LÁSKA a NENÁVIST, kdo by to čekal - ale je to změřeno, na papíře a s razítkem nějakého institutu, jaký pokrok! My sami vytváříme energii, v níž žijeme, planeta Země a lidská bytost jsou jediné dvě entity, které vibrují na stejné frekvenci, proto jsme odpovědni za stav Matky Země a zároveň na něm závislí, kdyby se vypnula, přestaneme existovat. Naše mysli vytváří kolektivní pole vědomí Země, jenže pořád je to pole řízené egem. 
 
Kdysi dávno tu bylo vědomí lásky ze srdce, ale zničila ho náboženství, potažmo církve. Předchozí civilizace uctívaly všechny Matku přírodu, Gaiu, Zemi, byly napojené, komunikovaly s ní, naslouchaly, soucítily. To se změnilo, nikdy nebylo zabito tolik lidí ve jménu Boha, jako s nástupem různých církví, které stanovily, co je dobré a co špatné. 
 
Dál Kiesha řešila vzájemné odsuzování a posuzování, každý je Božská jiskra, která se tu učí to, co potřebuje, žádné interakce nejsou náhodné. Nemusíme schvalovat činy ostatních bytostí, ale musíme se naučit ty bytosti milovat, byť nám ublížily, protože nás to osvobodí. My jsme si vybrali sami zkušenosti, jimiž jsme prošli, a ony nás zformovaly do toho, čím jsme dnes. Každý dělá chyby, ale tahle planeta je výukový hologram, počítá se s tím, takže vždy dostáváme další a další možnost k nápravě, dokud se lekci nenaučíme.  Žádná chyba není fatální, pětku z písemky opravíme příští hodinu a do té doby se to doma naučíme. Když ne, propadneme znovu a znovu..... až jednou dostaneme jedničku.

Musíme ostatní jen pozorovat, ne posuzovat, což ale neznamená, že na specifické situace nebudeme reagovat. Pokud vidíme, že soused mlátí svou ženu - je to samozřejmě jejich výukový program -, neznamená to, že zavřu okno a jdu spát. Když se něco dozvíme, tato informace se stává testovací součástí naší cesty, sleduje se naše reakce, jak s tou informací naložíme. Pokud jsme připraveni a zareagujeme správně, třeba zavoláme policii, výukový program se odpojí. Pokud ne - jak to, že nás partner začal mlátit?! Shůry nám prostě dají danou situaci ke zvládnutí prožitkem..... Dejte pozor na informace, které k Vám chodí, a zvažujte své reakce, abyste se v nich nemuseli ocitat, a vězte, že i nereagování je reakcí, a jen výjimečně je vhodná!

Velmi důležitá je péče o staré lidi. Dnešní "civilizace" neproduktivního starého člověka separuje, zavře do  ghetta, domova důchodců, kde se dotrápí zapomenut, aniž by někoho z příbuzných obtěžoval. Kdysi prarodiče žili v rodinách, se vší úctou, dostali nejlepší jídlo a péči, vždy jako první, pak teprv rodiče a děti. Svou přítomností a zkušenostmi vibračně tmelili rodiny, díky svým prožitkům se dopracovali moudrosti. I když stařenka slepá a hluchá jen sedí na sluníčku, neznamená to, že nic nedělá.......naopak, bilancuje svůj život den po dni, dobírá se poučení a moudrosti, kterou pak dá dál, zvyšuje své vibrace postupným osvícením, a zvyšuje vibrace tedy všem přítomným, mentálně odpouští a prosí za odpuštění a rozpouští karmu. Jenže tohle může dělat pouze obklopena láskou a pozorností - jinak se užírá v domově pocitem křivdy, smutku, bolesti a osamění a čeká, až jí vnoučata přijdou sebrat důchod. Ubližuje to jí i celé rodině, ale Matrix záměrně nastavil situaci tak, že po pravdě řečeno, někdy si jen velmi těžce může rodina dovolit nechat si seniora doma a pečovat o něj a přitom se dokázat existenčně zajistit. A jsou i případy, kdy to objektivně nelze. Matrix se živí těmi energiemi viny na straně jedné a oběti na straně druhé, a proto tyto situace sofistikovaně generuje v masovém měřítku. 
 
Další problém je sebeláska - nejen že chceme změnit ostatní, jsme nespokojení i sami se sebou. Každé ráno se podíváme do zrcadla a místo abychom řekli Miluji tě, jsi úžasná, řekneme Proboha, takhle nemůžu mezi lidi! Nemilujeme se takoví, jací jsme, řešíme, jak vypadá nebo co má na sobě naše fyzické tělo nebo těla ostatních, opovažujeme se posuzovat bytost podle jejího nosiče! Chceme, aby nás okolí vidělo takové, jak chceme, aby nás vidělo, aby si myslelo to, co chceme, aby si myslelo, nosíme masku, aby nikdo neviděl, jací jsme doopravdy - ani my sami. Až se přijmeme takoví, jací jsme, přestane nám záležet na tom, co si o nás myslí ostatní, co by tomu řekli lidi, pak teprv dokážeme být sami sebou bez ohledu na vnější okolnosti. A to je obrovské vnitřní osvobození. 
 
Je dále nutné opět naplno zapnout naši pocitovou komunikaci, procítění srdcem. Je záměrně v současnosti plošně vypnutá egem, přesto zj. rodiče ještě nějakou zbytkovou mají - přesně vědí, že se jejich dětem třeba
přihodilo něco zlého, i kdyby byli na jiném kontinentu. Kdysi jsme bývali všichni takto propojeni. 
 
Pozor na vzájemné kradení energií, je to nejrozšířenější způsob získávání energie mezi lidmi. Nejhlasitější lidé ve společnosti, hádavci, agresoři energii kradou a tiší, nenápadní lidé nebo jejich oběti jsou okrádáni. Energii je třeba brát jinde, z vnějších zdrojů, a do společnosti ji pumpovat, aby se lidé přestali chovat jako dravci. 
 
Zase zpátky k planetě. Póly se letos posouvají 8 x rychleji než dosud, energie samotné planety je 3x silnější.  Znamení, o němž se zmińují po staletí proroctví, jsou modré spirály na obloze, které se teď objevují nad každým světadílem. Na Zemi přicházejí nové energie, které nám pomáhají transformovat vědomí z ega do srdce. Přicházejí ve vlnách, aby nám umožnily se na ně adaptovat - tedy těm, kdo chtějí, zase každý musí zvolit sám za sebe. Na druhé straně, aby zvolit mohl, musí tyto informace MÍT. A tomu Matrix ze všech sil brání, ale Bůh je spravedlivý a zohlední objektivně možnosti, které každý z nás měl, i jak je využil. Nikdo tomuto přílivu energií nemůže nikam utéct, takže se to v našich životech musí projevit, ať už příjemně, nebo nepříjemně. 
 
Až se póly přesunou k úvrati, najednou bleskově skočí na své nové místo. Zase - může k tomu dojít, ale nemusí, jenže v tomto případě je velmi důležité být informován, je to ŽIVOTNĚ důležité. Takže s velkým "POKUD" dávejte prosím tyto informace dál, protože pravděpodobnost je vysoká. Není to strašení, to obstarávají média a Hollywood, jsou to INSTRUKCE pro případ, že přesun pólů nastane. Informace pochází od Mayů, kteří jako jediní posunem už prošli - a přežili, takže žádný konec světa. Změna pólů je podobná, jako když pomalu sunete knihu přes okraj stolu dlouho nic, a pak najednou spadne dolů. Tento zlomový "okamžik" bude trvat asi 3 dny, bude tma, vypadne proud na celé planetě, takže to chce mít baterku, svíčky, nějakou konzervu a vodu se sušenkami, pro děti deskové hry a karty, což už Keisha má koupeno. Je to historický okamžik, je třeba se na něj těšit, ne se bát - to je velmi důležité. Budou sem proudit extrémní energie, zesilující stávající stav. Takže pokud se budete bát, ustrašíte se k smrti. 
 
Kdo viděl filmy Okem Boha Hora, tam je na podobném principu postavená vstupní chodba do chrámového komplexu, a proto tam nepotřebovali žádné zbraně ani stráž, prostě vešli jen pozitivní lidé. Zbytek jejich strach a špatné úmysly zahnaly zpátky ven, protože se jejich vlastní negace každým krokem zesilovaly až k neúnosnosti. Takže půjdeme takovou hodně, hodně, hodně velkou vstupní chodbou, a už i víme, jak máme jít: jen v lásce a beze strachu, s radostí, těšením a vděčností, že zrovna my smíme absolvovat tuto zkušenost, jež se pak bude tradovat tisíce let mezi strážci moudrosti pro další generace, které budou znovu čelit změně pólů. No, vidíte, budete slavní, a jak ! Dost možná, že my jsme ti, kteří to absolvovali minule, takže nám  stačí jen si vzpomenout. 
 
Dále Kiesha mluvila o tom, že bude třeba vyhodit všechny učebnice dějepisu a napsat nové, což spousta lidí už tak nějak tuší dost dlouho. Chybí v nich tisíce a tisíce let lidské historie, a zbytek je zmanipulovaný nebo chybný. Na každém kontinentu se nacházejí pyramidy, které ještě ani dnes prostě nejsme schopni postavit. Navíc stojí v rovném pásu kolem celé planety, svírají ji jako prstenec na stejné souřadnici. Např. velká pyramida v Gíze stojí v přesném středu planety (na rovnoběžce), byla postavena za dvacet (!!!) let, obsahuje 200 000 000 kvádrů, z nichž každý váží 72 tun, čili musel být usazen na místo jeden kvádr každé dvě minuty - brnkačka, ne? (doufám, že jsem ta čísla slyšela správně, ale i kdybych ustřelila v řádu, nic se v podstatě nestane...) Stojí orientovaná na přesný magnetický sever, v měřítku jsou zakódována důležitá čísla - pí, rychlost světla, atd. atd. Dobrý výkon na to, že byla postavena v období neandrtálců, moc šikovné opičky.....
 
Navíc letos bylo v Egyptě objeveno 17 nových malých pyramid (!) zcela nedotčených člověkem, takže se zase něco dozvíme. Pokud se to Matrix nepokusí zablokovat, ale i tak už to prosákne ven..... V Guatemale v hluboké džungli byla objevena fascinující pyramida, která má na sobě kovové tabulky, popisující, jak jsme sem přiletěli z vesmíru v kosmických lodích a jak nám mimozemšťané pomáhali stavět pyramidy.... Rovněž na dně jezera Titicaca v Andách byl objeven velmi starý chrám, problém je jen v tom, že jezero je ještě o dost starší. Z toho celkem nenásilně plyne, že ho někdo jednoduše stavěl pod vodou.... Roku 4000 před Kristem někdo nakreslil mapu s přístavy a městy - víte čeho? Antarktidy bez ledu..... Za chvíli se sami budeme moci přesvědčit, jak moc je ta mapa přesná. A taky máme zlaté doly, velmi staré, prastaré, kde někdo doloval zlato už 200 000 let před naším letopočtem......opravdu úžasné opičky, ale byly tu už vůbec?!

A také máme na každém kontinentu kosterní pozůstatky opravdických šestimetrových obrů z pohádek....  Dokonce v televizi vystoupil ruští vědci se závěry výzkumů o volných energiích a technologiích cestování v čase a antigravitace s prohlášením, že fungují na energii MYSLI ! A ČEŠTÍ vědci upřesnili, že antigravitace, cestování časem a další zcela neuvěřitelné věci jsou umožněny přesněji energií lásky.... Možná by nebylo od věci najít to někde na netu a stáhnout, než to Matrix zlikviduje. 
 
Nacházíme se v časovém okně, které se otvírá vždy v době posunu pólů. Otevřelo se před dvěma lety a proudí jím energie, napomáhající nám změnit existenci z ega na existenci ze srdce. Problém je, že nikdo neví, kdy se to okno příležitosti zase zavře, minule se zavřelo 21.12. Ale může to být i dřív. Nebo později. Využijte toho a přepněte na lásku, teď jsme v maximální pomoci odevšad....pochopte prosím, že už nikdy to nepůjde snáz !!! Matka Země zvýší vibrace a i ty částečně připravené zvedne s sebou, ale ti, co budou vibrovat příliš nízko, zůstanou.... Nástup tohoto děje je raketový a už běží, držte krok, potrvá to jen několik let, ale separace bude trvalá ( i když jen dočasně, samozřejmě). Je na nás, abychom to zvládli, abychom opravdu přepnuli vnímání z ega do srdce. 

Jsme ti nejsilnější z nejsilnějších z našich rodových linií, jsme vybraní reprezentanti, od nichž se prostě očekává, že to zvládnou. Chce se po nás jen abychom byli láskyplní, láskyplní a láskyplní. Nemusíte nikam jezdit, nic dokázat, jen seďte doma a vědomě vyzařujte lásku na všechno kolem. To úplně stačí. Když k  tomu ještě přidáte upřímnou vděčnost, máme vyhráno. 
 
Kiesha znovu zmiňovala ty krystaly, jak jsem Vám už kdysi psala, naprogramujte je a dávejte je do tekoucí vody, je to velká pomoc Matce Zemi a ona nás o to prosí. Voda je nejúžasnější a nejrychlejší vodič energie na planetě. V některých oblastech planety nemůže transformace přijít zevnitř, musí se jí pomoci zvenčí tak, že se zvednou vibrace prostředí. A takových oblastí je, bohužel, víc než je zdrávo. Noste i ty křišťály na krku, budou Vám nápomocny. 
 
Země je prý srdeční čakrou našeho vesmíru, která se musí uzdravit, proto sem teď směřuje tolik pozornosti odevšad. Navíc reprezentuje i samotné ženství, které je tím pádem na tom velmi bledě. A je na nás,  abychom to změnili. Tak se do toho pilně dejme !
 
Příště doplním popisy některých rituálů, o nichž Kiesha mluvila, ale to už pro nás není podstatné. Tak, a to je všechno, myslím, že máme všichni dost - já snad budu nakonec donucena se naučit slušně psát na klávesnici. Ještě upozornění - nejsou to všechno jen citáty Kieshi, některé věci jsem doplnila já, ale všechny ty body zmiňovala. 
 
Ačkoli jsem se na tento seminář vůbec nechystala, vesmír rozhodl, že tam mám být, a kuriózním způsobem mi poslal vstupenku..... Nezbývalo, než to respektovat, přestože to bylo a je všestranně mimořádně náročné. Jsem moc ráda, že jsem tam mohla být, a teď se z toho budu chvíli vzpamatovávat...... 
 
S láskou Lydia
 
 
 
 

Little Grandmother byla v Praze

 


V neděli (5. 8. 2012) jsme si nemohli nechat ujít přednášku Little Grandmother, moje srdeční záležitost (:-))). (Little Grandmother, Eckhart Tolle, Matthew a možná i SaLuSa jsou moje nejcennější duchovní zdroje, kterým nejlépe rozumím ...)

Na sluncem rozpáleném nádvoři Lichtenštejnského paláce se sešla spousta diváků, počet si netroufám odhadnout, možná 500, spíš víc? Přes velké horko jsme dychtivě sáli slova Malé Babičky od dvou odpoledne až do osmi hodin. Byla prostá, pokorná, moudrá, přirozeně spojená s vesmírnou inteligencí Matky Země.

Spoustu věci, které říkala, znám už z jejích videí a z knihy, takže si tu sepíšu bez ladu a skladu pár věcí, které byly pro mě nové nebo ke mně obzvláště zblízka promlouvaly.

Nejde o doslovné citace, ale o stručné převyprávění některých částí přednášky. Byl pořizován oficiální videozáznam, který jistě bude brzo v prodeji.

Velký dík pořadatelům a překladatelce, která byla skvělá.

O čem hovořila Little Grandmother v Praze?

My jsme ti, na které se čekalo, nejsilnější ze silných, a sami jsme si zvolili být tu proto, abychom provedli změnu. Teď máme jedinečnou šanci zvýšit své vibrace a povznést se s Matkou Zemí do vyšších vibračních plánů. Vesmírné okno pro průchod do vyšších dimenzí je otevřeno, podle Mayů se uzavře v prosinci, přesné datum není známo. Do té doby máme čas svou energii přenést z mysli do srdce, zvýšit se do vibrace lásky. Čím více nás bude, tím lépe. Ti dosud neprobuzení, což jsou většinou dobří lidé, vibrují někde uprostřed, a tím, jak na planetu proudí mocné vibrace a jak se řada lidí vibračně posouvá, při konečném posunu vzestoupí také. Jenom ti, kteří mají opravdu temné vibrace, vrazi atd., nesnesou novou vysokou vibraci a jejich těla zemřou. 

LG přijela do Prahy z Tel Avivu, řekla, že je to město, kde se cítila fyzicky velmi zle, až dokonce chtěla poprvé v životě zrušit seminář, protože je tam spousta špatných vibrací z násilí, všichni mladí lidé - maturanti - jsou povinni sloužit v armádě, nosí zbraně a jsou velmi bojechtiví. Ale její seminář je důkazem, že i tam přibývá světla. Takže vše dobře dopadlo.

O krystalech: Matka Země jí řekla, že v této době jí máme vracet své krystaly. Krystal je jako počítač, je možno do něj vložit tolik informací, kolik chceme. Veškerá přání a modlitby, které do něho vložíme, si udrží, a pokud ho dáme do živé vody, tyto informace se velmi rychle rozšíří po celé planetě. Také máme nosit na krku krystal, který představuje vibrační spojení s Matkou Zemí. Matka Země a člověk mají původně stejnou vibraci.

Bylo jí strážci moudrosti svěřeno 7 posvátných krystalů, pocházejících z pradávné Atlantidy, aby je postupně uložila na energetické siločáry Matky Země. Atlantida existovala v době předchozího posunu pólů, ale její obyvatelé šli vibračně níže, mnoho z nich zemřelo a někteří přepluli do jižní Ameriky, a vznikl z nich rod Mayů, který udržoval prastarou moudrost. Jejich stařešinové vzali s sebou mocné krystaly - dodavatele energie, vypnuli je a uschovali je, a po celé generace byly opatrovány, až nyní přišel čas vzestupu, kdy dojde k jejich opětné aktivaci a obnovení zemských  energetických siločár.

LG vyprávěla o 6 rituálech, kdy ukládala krystaly do Země tak, jak jí bylo řečeno vyšší silou. Předchozí krystal byl uložen v Holandsku, a obřadu se účastnilo několik tisíc tamních lidí, a po internetu se k němu připojilo modlitbou 100 000 lidí. Nyní zbývá ještě poslední krystal, o němž jí ještě nebylo sděleno, kam přijde.

Jeden z krystalů byl obřadně uložen do egyptské pyramidy v Gíze. Zde podala LG velice zajímavé informace o pyramidách. Tyto informace nám mocní tají, a znamenají zvrat v našem chápání historie. Jsou to stavby, které současní lidé s veškerou známou technologií nejsou schopni zopakovat. Jejich stavbu provedla asi před 15 tisíci lety vyspělá civilizace ( to jest tehdy, kdy podle učebnic dějepisu žil na Zemi člověk neandrtálský.) Tyto pyramidy nebyly hrobkami králů, jak se nám říká, ale byly to přístroje na výrobu volné energie. Udala zajímavá čísla o poměrech různých rozměrů pyramid, které dávají známe konstanty jako třeba rychlost světla nebo číslo pí. Tohle vše je známo, ale lidem to není sděleno. 

Příhoda z ukládání krystalu v pyramidě: LG a skupině stařešinů se podařilo zajistit, že měli hlavní pyramidu v Gíze i se sfingou k nerušené dispozici. Mohli prozkoumat veškeré prostory. Zjistili, že chodby na dně pyramidy sloužily k vedení vody skrze vápenec, čímž vznikají záporné ionty, a šachty na vrcholu pyramidy vedly dovnitř slunce, které vytvářelo kladné ionty, při jejichž setkání v těle pyramidy vznikala energie. 

Dostali božský pokyn k uložení posvátného krystalu v Královské komnatě ve špici pyramidy, a když ho položili na zem, krystal se začal otáčet a vydávat zvláštní zvuk, a také zvláštní duhové světlo. Když skupina vyšla ven z pyramidy, egyptští vojáci, kteří tam stojí jako stráž, byli celí zkoprnělí, co se to v pyramidě dělo, slyšeli totiž také onen zvuk a pyramida zvenku svítíla! Vidělo to mnoho lidí, LG to i vyfotografovala. V dalších dnech se rozsvěcovaly i další pyramidy. Došlo k jejich energetické aktivaci. Bylo zjištěno, že podobné pyramidy jsou v celém světě, a tvoří pás kolem celé zeměkoule, a v současné době se postupně aktivují jedna od druhé. 

Otázka: Přijdou mimozemšťané a pomohou nám? 
Odpověď: Nerada používám to slovo, pro mě jsou to naši vesmírní bratří a sestry. Jsou mezi námi i všude kolem nás, milují nás a jsou ochotni nám pomoci. Ale většina lidí se jich bojí. Na naše setkání stařešinů chodí jeden vesmírný bratr, je velmi vysoký, velmi veselý a zábavný. Ptali jsme se ho, zda přijdou, a on velice zesmutněl, až plakal, a řekl, že vesmířané milují pozemské lidi stotisickrát tolik jako pozemská matka miluje své dítě, ale že si máme představit, že bychom jako matka přišli do pokoje svého milovaného dítěte a ono by od nás s hrůzou utíkalo a třeba po nás střílelo ... LG si myslí, že vesmířané nic neudělají za nás, vzestup musíme zvládnout sami. Je to jako kdyby milující  matka všechno dělala za své dítě - to by se nic nenaučilo. Oni jsou ochotni přijít a pomoci nám svými technologiemi, ale musíme nejprve vzestoupit do vibrace lásky ...

Otázka: Jak to bude při závěrečné fázi vzestupu, budou tři dny tmy? Jak to mám udělat, abych byla doma se svou matkou, jak nám radíš, stihnu pro ni dojet? Co máme v té době dělat?
Odpověď: Tři dny tmy přepovídají Mayové, a všechna jejich proroctví se zatím naplnila. Myslím, že by se mohlo naplnit i toto. Mohly by být tři dny tmy, při nichž dojde k výpadku energie a slunce nevyjde, vzhledem k obrovským proudícím energiím a postavení planet. Bude to závěrečná fáze nejsilnějšího přílivu energie. Mám taky ten problém, zda budu se svými dětmi, protože v poslední době pořád cestuji. Ale když se na to budete dívat pozitivně, jako že všechno bude dobré, bude to tak, jak si představujete, určitě to vyjde. Já už jsem s dětmi domluvená, že si připravíme svíčky a baterky a budeme si hrát, stolní hry a na schovávanou a tak. Není třeba sedět doma ve strachu, naopak strach sníží vaše vibrace, takže přechod bude těžší. Užijte si to, těšte se na to, co přijde, bavte se. 
 
 

Kniha od Little Grandmother je úžasný zážitek

 

O knize Little Grandmother a její chystané návštěvě v ČR se tady už psalo, ale to bylo ještě před mou osobní  zkušeností, o kterou se zde hodlám podělit...

Takže, před pár dny mi byla darována nově vydaná kniha Poselství pro Kmen mnoha barev(Ještě jednou mnohokráte děkuji!)

Do té doby se mi zdálo, že znám Malou Babičku velmi důvěrně, však taky mám zde speciální blog Little Grandmother, na kterém jsou všechny moje překlady videí, která vydala od svého prvního vystoupení, a která na mě hluboce zapůsobila. Zapůsobila i na jiné, počty zhlédnutí jsou vysoké, nejvíce asi u My jsme ti, na které se čeká. Texty a videa dosud žijí svým vlastním životem a chodí po mailech... (:-))) Dokonce mi je známí, kteří nevědí, že jsem Orgonet, posílali  k přečtení (:-))) - Oficiální web Little Grandmother najdete zde.

Loni na podzim se Kiesha trochu odmlčela, protože psala knihu. Její anglické vydání mě nezlákalo - říkám si, všechno už určitě řekla ve videích, do knihy nejspíš napsala to, co už znám ...

Jak velký byl můj omyl! Kniha mě okamžitě uchvátila a byla přečtena jedním dechem (čtu dost rychle, takže asi na 4 hodiny šlo všechno stranou). A stále ještě nosím v sobě ten úchvatný dojem a vracím se k pokochání.

V knize je úžasná síla, zejména proto, že Kiesha do ní vložila i vlastní životní příběh. Prožila dětství jako týraná a ponižovaná, a až v dospělosti pochopila, že to vše musela zažít, aby získala soucit s živými bytostmi a odvahu předávat učení Strážců moudrosti, které jí bylo od mala vštěpováno, aniž věděla proč ...

Poznáte, vlastně spíše prožijete sílu a hloubku očistných obřadů s krystaly, které vedla nikoli ze sebe, ale z Ducha. Zažijete duchovní sílu bytostí, které jí předávaly a předávají učení. Uvědomíte si důležité duchovní skutečnosti a souvislosti současné doby. Znovuprožijete naléhavost jejího poselství.

Ta kniha se nečte, ale prožívá, a vřele ji doporučuji. 

(P. S. Jak mi bylo sděleno, v době mého čtení byla Kiesha v Egyptě: 
"Kiesha je teď v Egyptě, egyptská vláda ji nechala několik hodin o samotě v Gíze a v prostorách pod tlapou Sfingy." Možná to souvisí s mým silným vnímáním té knihy ...)


 

Informace též zde.
https://www.melchizedek.cz/knizka-od-male-babicky/

Ukázka z knihy:


Posun z mysli do srdce
 
Existují dvě velké starověké civilizace, které dodnes vlastní klíč k bytí ze srdce: Mayové a Aboridžinci. Stále žijí ze srdce a jsou přesně těmi, kteří nás to znovu naučí. Tisíce let se lidská civilizace vyvíjela zvláštním způsobem. Rozvíjeli jsme možnosti našeho racionálního myšlení, přišli jsme s ohromnými vynálezy, postavili jsme úžasná města a v posledních letech jsme udělali ohromný skok v objevování nových technologií. Není pochyb, že jsme dokázali skvělé věci. Problém je ale v tom, že jsme opustili srdce. Přestali jsme ze srdce jednat, rozhodovat se a ztratili jsme pocit propojení s veškerým životem. Přecenili jsme racionální, logickou mysl a věříme jen tomu, co vidíme a zažíváme svými tělesnými smysly. To se ale nikdy nemělo stát. Proto jsme nyní žádáni, abychom znovu začali žít ze srdce – je to jedno z řady důležitých poselství, o něž se mám s vámi podělit.
 
Univerzální zákon zní: čím láskyplnější jste, tím inteligentnější se stanete. Jen si představte veškerý technologický pokrok, který jsme vytvořili naší myslí za posledních deset let. To je neuvěřitelné. A přesto se nám dosud nedaří vyřešit některé nejnaléhavější problémy, kterým v současnosti čelíme. Největší otázkou zůstává, jak máme vyléčit vše, co jsme již způsobili Zemi, a jak máme zastavit to, co jí způsobují lidské bytosti od té doby, kdy zapomněly na své napojení na síť života. Jestliže jsme byli schopni vytvořit tolik věcí pouze svou mysli, představte si, co bychom mohli dokázat, pokud bychom jednali ze srdce! Mysl by se nestala pasivní, ani bychom ji nepřestali využívat – vyvíjela by se mnohem rychleji, protože by byla ve správném vztahu se srdcem, se zdrojem bytí a tvorby. Pokud přestaneme jednat z mentálního vědomí, řízeného egem, přestaneme usilovat o nesmyslné věci, které uspokojují pouze malou část toho, co jsme. Přestaneme plýtvat naší duševní energií a zaměříme každý kousek svého srdce a mysli na léčení Země a zajištění hojnosti pro všechny bytosti. Můžeme vytvořit ráj na Zemi, jaký jsme nikdy předtím neviděli.
 
Duch mě učil, že Matka Země je posvátná a lidským bytostem není dovoleno ji zničit. Je posvátná nejen pro lidské bytosti, ale pro všechny formy života ve vesmíru. Abychom se s ní mohli posunout na vyšší úroveň bytí, musíme dostatečně zvýšit naše vibrace. Protože jsme ji dlouho hrozně ubližovali, musí se stát něco významného, co by napravilo cestu, kterou jsme vyšlapali, a pomohlo jí znovu dýchat. Lidé by si měli uvědomit, jak naléhavá tato situace je. Jestliže skutečně chceme zůstat na planetě Zemi jako její děti, musíme se posunout na vyšší úroveň vědomí.
 
Pokud dobře posloucháte, žádný z domorodých stařešinů nebo Strážců Moudrosti na této planetě neříká: „Teď musíš jít a něco udělat“; spíše vás vybízejí: „Buď.“ Nabádají nás, abychom byli změnou, abychom se výjimečně zaměřili spíše na bytí než na konání. Jestliže se dostatečný počet z nás dokáže napojit na své srdce a na Lásku, která v něm je, Lásku, která naplňuje vše v přírodě kolem nás, a pochopí krásu a posvátnost života, který nám byl dán, přesuneme převládající vědomí na planetě z mysli do srdce.
 
 
Překlopení splávku celosvětového vědomí
 
Duchovní poselství a informace přijímám mimo jiné také prostřednictvím něčeho, co vypadá jako velká televizní obrazovka, která se mi otevírá v zorném poli. Přes ni mohu komunikovat také s ostatními Strážci Moudrosti či bytostmi, které se nacházejí kdekoliv na této planetě. Říkám tomu „přehlídka obrazů“. Jednou mi tak bylo ukázáno, jak dojde ke změně vědomí z mysli do srdce. Viděla jsem na vodě splávek – byl úplně stejný, jaký mají rybáři. Když ulovíte rybu, klesne pod hladinu. Dolní polovina je červená a horní bílá. Splávek představuje planetární vědomí. Všimla jsem si, že na planetě Zemi je bílá část viditelná, zatímco červená je ponořená. Bílá představuje vědomí z mysli – to, jak je lidstvo posedlé myšlením, hodnocením a vnímáním reality z tohoto omezeného prostoru. Červená strana představuje vědomí ze srdce, žití reality z lásky – mnohem širší vědomí, díky němuž stále vnímáme, že jsme všichni bratry a sestrami a že můžeme vytvářet svou vlastní realitu. Přestože bílá strana byla nahoře, bylo mi ukázáno, že se splávek chystá překlopit. Na Zemi se právě nachází tisíce lidí, kteří jsou nesmírně oddaní potřebě změnit vědomí
a opravdu horlivě na tom pracují. Stále více lidí se denně probouzí a uvědomuje si, že uvnitř sebe máme božskou jiskru a že to, kdo jsme, je mnohem významnější, než jsme si kdy představovali.
 
Čím více bude nás, kteří projdeme vnitřní změnou a uvědomíme si, kdo jsme, tím více pomůžeme obrátit splávek na stranu vědomí ze srdce. Není potřeba, aby každý na naší planetě učinil tento skok, protože vibrace Lásky je nejvyšší vibrací existence – je mnohem silnější než vědomí z mysli nebo z ega. Jestliže se probudí dostatečné množství lidí a začnou žít ze srdce, změníme vědomí, vládnoucí na této planetě. Máme schopnost obrátit splávek, změnit převládající vědomí na planetě Zemi. Ve skutečnosti je to jen otázka času – věřím, že to dokážeme velice brzy. A pokud ho převrátíme, vše se změní.
 
Změní se i náš svět. Společně pochopíme, že jsme schopni vytvářet takový život, jaký na Zemi všichni chceme, a že můžeme stvořit cokoliv, co si vysníme. Takto se zrodí na Zemi Ráj a my nalezneme řešení našich nejpalčivějších problémů – uzdravíme vše, co jsme Matce Zemi způsobili a vytvoříme vyváženější, spravedlivější a krásnější lidskou společnost. Způsob, jak vnímáme skutečnost, je stejný, jak se vnímáme navzájem, jak vidíme, čeho jsme a nejsme schopni – to vše se změní. Náhle pochopíme, že můžeme vytvářet takovou realitu, jakou jsme si přáli, že dokážeme dělat úžasné věci!
 
Klíč tkví v tom vzpomenout si, že jsme bohové a bohyně, nejsme bytosti s omezenými možnostmi, za které se považujeme. Jsme jiskrami božského vědomí. Každý z nás má velké JÁ JSEM, které vyslalo jiskru – nás – aby zde prošla určitými zkušenostmi a poučila se z existence v lidském těle a ve vlastnictví tak úžasného lidského srdce.
 
Když budeme žít z lásky a budeme spočívat v srdci, vzpomeneme si na nejsvatější pravdu, na to, že jsme všichni bratry, sestrami a dětmi jedné matky – Matky Země. Nejsme navzájem odděleni, ani od sebe, ani od žádné jiné formy života. To, co se stane jednomu z nás, stane se všem. A ještě dál, lidská energie je stejná jako energie Země, takže co se stane Matce Zemi, stane se i nám, a naopak. Přesto jsme schopni změnit tento svět, ve kterém žijeme. Duch mi ukázal, že se v době velkého posunu Země lidstvo sjednotí jako jedna rodina, jeden kmen a že tento kmen bude kmenem duhy, protože bude vytvořený z mnoha barev. Může k tomu dojít však jen jediným způsobem – když pochopíme, že jsme jedno srdce, že ve skutečnosti neexistuje žádná oddělenost. To, co cítí jeden nebo více lidí, cítí i všichni ostatní. Jestliže je jeden z nás nebo i část světa nemocná, onemocníme všichni. Ovlivní to nás všechny. Přestože ekologický systém nám tuto provázanost ukazuje již mnoho století, teprve teď tomu začínáme rozumět. Nejsme od sebe nebo od Matky Země odděleni. Jsme tu, abychom se učili, milovali a tvořili – jsme tu, abychom milovali sebe navzájem i celý život. Planeta Země je planetou srdce, srdeční čakrou vesmíru. Naším největším darem, který nás dělá pro ostatní bytosti v kosmu (a že jich je mnoho!) tak zajímavé, je naše schopnost milovat a prožívat emoce.
 
Každý den můžeme naše zlomená srdce otevřít krásou tvoření, krásou této zkušenosti. Každý den můžeme věnovat čas procítění vděčnosti Matce Zemi a V elkému Duchu za vše, čím jsme a co máme. Můžeme opustit přesvědčení a názory, které v našich životech nebo v celé společnosti již neplní svou funkci. Nejsme tím, čím se živíme nebo kolik peněz máme; nejsme tím, co si o nás myslí ostatní, nebo co si dokonce myslíme sami o sobě; nejsme vlastní identitou, svým společenským postavením, svými nahromaděnými zkušenostmi, svými úspěchy či omyly nebo svými charakterovými vlastnostmi. Musíme opustit vše, o čem nám bylo řečeno, že po tom máme toužit, protože na tom záleží, a rozhodnout své potřeby z největší hloubky svých srdcí. Na čem nejvíce záleží? Co vám dělá skutečně radost? Kdo jste vy? Pro co byste žili, kdybyste měli dostatek odvahy? Co ve vás vyvolává slzy vděku a obdivu? U čeho se nejvíce uvolníte? Začněte se zabývat
těmito otázkami, abyste se dotkli toho, jaké to je žít v srdci.
 
Jak máme začít žít ze srdce?
 
Ale jak máme ve skutečnosti začít žít ze srdce? Podle čeho poznáme, že v něm již jsme? Tato odpověď je – ostatně jako v životě vždy – naprosto jednoduchá, i když zpočátku se může zdát obtížná, protože naše mysl vše komplikuje. Podle mě souvisí bytí v srdci s bytím v přítomnosti. Nemáme se vztahovat k okolí a k tomu, co je před námi, ale k sobě, ke svým vlastním pocitům, které právě prožíváme. Existuje mnoho duchovních učitelů a cest, které popisují stejnou věc různými slovy. Všichni se shodují v jednom stavu bytí, určité nevinnosti a otevřenosti k životu.
 
Když tedy mluvím o životu ze srdce, myslím tím žití v přítomnosti v okamžiku, kdy nevládne mysl. Když něco zažívám, nepřemýšlím o tom – cítím to. Prostě to cítím a nepřemýšlím o tom, co zažívám, protože bych se od toho oddělila. Vnímání skutečnosti srdcem a ne myslí znamená propojit vše, co vidím, cítím, čeho se dotýkám, s mým vlastním vnitřním Bytím. Když žijeme ze srdce, cítíme, že tvoříme jednotu s ostatními živými bytostmi, prostě se vším; cítíme, že to, co se stane jedné osobě, přihodí se na určité úrovni i ostatním, protože jsme všichni živí, vytvoření z vědomí a energie. Ve skutečnosti od sebe vůbec nejsme navzájem odděleni. Našemu rozumu to připadá trochu přitažené za vlasy, protože se to velice liší od toho, jak jsme byli učeni vnímat realitu. Přesto určitou formu tohoto stavu bytí zažívá každý z nás, i když jen občas a na chvíli.
 
Někdy je tento stav doprovázen tichou spokojeností, pocitem velkého míru; někdy se objeví jakási extáze, dokonalá blaženost z toho, že žijeme, štěstí z láskyplného života; někdy s tím přichází také stav zvýšené uvědomí utrpení, bolesti, zažívané právě teď na planetě ostatními bytostmi, nebo vědomí úžasného tajemství existence, které obsahuje v každém okamžiku blaženost i bolest a vše mezi tím. Cítíme ještě více – a jsme ochotni cítit vše, co nám občas šílená existence nabízí. Necháváme se otevřít životem. Každý den, v každém okamžiku se učíme být k druhým mnohem vnímavější.
 
My všichni to děláme přirozeně po svém, aniž bychom nad tím nějak moc přemýšleli. Je tedy pravděpodobné, že známe způsob, jak se naladit na vlastní srdce a vrátit se k sobě domů. Pro mě představuje jistý způsob, jak se dostanu zpět do srdce, do hluboké přítomnosti, návrat do světa přírody. Abych skutečně komunikovala s nějakým zvířetem, musím používat své vjemy a smysly jinak, než jsem byla naučena; musím svým smyslům a instinktům věřit. Musím se otevřít realitě, v níž žijí zvířata, neboť jejich existence je v každém okamžiku v absolutní harmonii s Matkou Zemí. Člověk nedokáže se zvířaty komunikovat, pokud je zajat ve svém egu a v mysli. Nejprve musí zcela pročistit své srdce a naučit se skutečně naslouchat. Co vás naladí do největší hloubky srdce? Některým lidem pomůže být s dětmi nebo se zvířaty. Pro jiné je nejlepší hudba, která posunuje vědomí z pocitu oddělenosti do pocitu jednoty a harmonie. Abyste poznali, kdy už jste v srdci, naslouchejte svým pocitům. Až se do něj posunete, pravděpodobně vás ovládne silná emoce jako je radost, vděk nebo blaženost. Nemusí však být vždy pozitivní. Pokud jste strávili hodně času mimo své vlastní srdce, můžete pocítit něco, čemu jste se dosud bránili. Může vás zachvátit smutek a žal. Může se začít projevovat vše, co jste dosud potlačovali. Je nezbytné tím projít, aby se vaše srdce očistilo a uzdravilo. Ucítíte, co potřebuje vaše srdce ventilovat, a uvolníte všechen smutek a zranění, která jste zadržovali. Vytvoří se tak prostor pro ještě větší Lásku, ještě větší krásu, která se ve vás skrývá. Neobejdeme se však bez ochoty vzpamatovat se a přijímat, co cítíme v každém momentě.
 
Když mám někde přednášet nebo pořádat workshop, používám občas hudbu, abych se naladila do srdce. Pokud uvíznu v hlavě, nebo pokud se cítím omezená a malá jako „Kiesha“ a potřebuji se skutečně napojit na své Vyšší Já, poslechnu si hudbu, která ve mně vyvolává nejhlubší emoce. Pokud se dokážu dostat do stavu, kdy jsem dojata k slzám a vědomě se zcela odevzdám hudbě, pak vždy získám radu, kterou potřebuji. Jestliže se stanu hudbou a zapomenu na sebe, pročistím se tak pro komunikaci s duchovním vedením. Pokud to tak totiž uděláte, naladíte se na vyšší frekvenci. Jestliže je realita mnohorozměrná, pak existujeme současně na více úrovních. Existují sféry Světla a vyšší Lásky, na které se můžeme nalaďovat. Naše Vyšší Já mělo vždy přístup do těchto sfér, my však musíme v sobě vytvořit pro to prostor a naladit se na jejich vibraci. Existuje zde stále, ale my jsme se ještě jednoduše nerozhodli pro to, že na ni budeme po většinu času naladěni.
 
Když prociťujete život svým srdcem a odmítáte přemýšlet nad tím, co cítíte a vnímáte, nebo se nechcete hodnotit, vybízíte vaše Vyšší Já, aby vstoupilo do vašeho života. Tak moc toho víme, až tomu odmítáme věnovat pozornost a všímat si toho. Často cítíme správnou cestu, kterou se máme vydat, ale protože nám nedává smysl nebo nedokážeme racionálně vymyslet, jak se z bodu A dostaneme do bodu B a z B do bodu C, odmítáme poslouchat. Myslíme si, že určité věci jsou nemožné, a věříme rozpisu zboží, které nám bylo prodáno jako realita. Máme mnohem více možností, než si sami uvědomujeme. Pokud začneme důvěřovat svým srdcím, která nás vedou, budeme žít zcela jiným způsobem. Hodnotit a jednat budeme podle toho, jak nám bude velet Láska, a ne podle toho, co bude pro nás nejvýhodnější, nejlehčí nebo nejbezpečnější. To umožní lidstvu, aby se spojilo v jedno srdce, v jeden kmen. A až se to stane, budeme se o sebe starat a milovat se navzájem stejně, jako bychom to dělali pro vlastní rodiny, a svět, ve kterém žijeme, se změní tak, jak si v současnosti můžeme jen představovat.
 

pondělí, 26. září 2011

Poselství pro Podzim 2011

 
https://www.overstream.net/view.php?oid=upm8m2u2ustp

 

 

 

 
Pravda a Naděje Právě Teď: Poselství pro podzim 2011
Kiesha Crowther, "Little Grandmother"
Přepis videa.

Zdravím vás, bratři a sestry, jsem ráda, že jsem zase zpět, a mohu mluvit k vám všem. Neviděli jsme se nějakou dobu. Ta doba byla velmi intenzívní, spousta cestování a mluvení pro Kmen mnoha barev po celém světě. Tento rok byl pro mnohé z nás dost obtížný. A o tom bych chtěla dnes s vámi mluvit.

Mnozí z vás procházejí právě teď těžkými časy v osobním životě. Protože na naši planetu přicházejí nové energie, velmi reálným způsobem, přicházejí každičký den, se slunečními závany, aby zvýšily energii na naší planetě. Amy všichni se s něčím potýkáme, dokonce i v osobním životě. Myslím, že je málo lidí, kteří právě neprocházejí v osobním životě něčím dramatickým. Mnoho vztahů se rozpadá. Stěhujeme se, naše zaměstnání se rozpadají, a o tom bych chtěla mluvit.

Protože se energie stávají silnějšími a intenzívnějšími, v našem osobním životě musíme nechat odejít věci, které se rozpadají, protože při tom, co se děje, jak na naši planetu  přicházejí pozitivní energie, skutečně už není v našich životech místo pro negativitu. A pokud jde o vztahy, které se rozpadají, ty věci, které nejsou naplňující nebo nápomocné pro vaše nejvyšší Já, pro váš nejvyšší cíl, musejí odejít pryč. Když tyhle věci odejdou, otevře nás to pozitivním způsobem, abychom do svých životů přijali pozitivní věci, aby nás to naplnilo jako naše nejvyšší nejmocnější Já tím nejlepším způsobem.

I když je obtížné nechat ty věci odejít, mějte stále na mysli, a připomínejte si, že to negativní, to staré, musí odejít, aby to pozitivní mohlo přijít. To neznamená, že to bude snadné, ale prosím, připomínejte si, že proto se to  děje. Máme tendenci bojovat a snažit se udržet ty věci,
ale skutečně, teď je to s našimi životy tak, že pokud se věci rozpadají, nechte je odejít.
Nedržte se starých věcí, které vás svazují a snižují vaše frekvence, ale nechte je odejít, aby se váš život otevřel pro něco nového, aby mohly přijít dobré pozitivní věci.

Protože se svět mění a pozitivní energie přicházejí na naši planetu, musíme být připraveni. Je pravda, že vždy vyhrává nejvyšší energie. A když dobré pozitivní energie přicházejí do našeho života, nemůžeme zůstat u starých vzorců a způsobů a očekávat, že se pohneme vpřed se svým vědomím. Proto se to děje. Musíme se připravit. A tak i když je to těžké,  nechte ty věci, které právě odcházejí, odejít, abyste udělali cestu dobrému a novému. Vím, že mnoho z nás s tím nyní bojuje. Včetně mě.

Tento rok byl jedním z nejtěžších v mém životě. Velmi se snažím šířit toto mocné poselství a sdílet ho se světem, protože mu tolik věřím. A přesto v minulém roce jsem musela čelit tak velké kritice a tolika těžkostem, že jsem se musela stáhnout a zhodnotit to, co dělám, a zda to má cenu. A vždycky znovu přichází odpověď "Ano". To poselství mi bylo předáno a já mu věřím z celého srdce. Musím jít dopředu, ať je to jakkoli těžké. Vím, že s pozitivními věcmi chodí vždy i něco negativního. Víte, že kde je pozitivní, tam je i negativní, je černá i bílá, a naopak.

Tento rok byl velmi těžký, když se dívám na některé věci, které byly o mně napsány na Internetu. Je to boj. A já jsem bojovala s tím, zda se mám bránit, nebo stát v pozadí, snažit se "změnit kanál" a být pozitivní. Lidé mi radili, udělej tohle, udělej ono, a já jsem se stáhla a otevřela své srdce, a uvědomila jsem si  chyby, které jsem udělala. Jsem lidská bytost, jsem to jenom já, stejná jako vy. Jsem lidská bytost a dělám často chyby. Ale poselství samo o sobě je mocné. To poselství je k tomu, aby nám pomohlo a vedlo nás k novému způsobu bytí. Aby nám dodalo odvahy. Aby připomnělo, kdo jsme. Že máme sílu, o které se nám ani nesní. Poselství je dobré.

Já nejsem poselství. Já jsem lidská bytost. Když jsem poprvé začala vystupovat, a stala se šamankou, v jednom z úplně prvních videí jsem se zmínila o tom, že jsem šamankou dvou kmenů, Siouxů a Salishů. A hned po tomto vystoupení jsem se dověděla od starších kmene,
že muž, který mě zasvětil, neměl právo udělit mi tento titul. Já jsem se hned omlouvala, že vím, že to bylo špatně, omlouvala jsem se, abych to napravila. Brzy poté jsem byla ve Švédsku a tam mi dali nádhernou medicínu a věci pro obřady. A já jsem ty věci nosila, dodávaly mi odvahu a sílu provádět obřady. A kvůli tomu, když se podívám zpět, jsem byla velmi necitlivá vůči původním americkým kmenům, když jsem nosila některé ty medicíny a používala je. Chci jim říci, že je mi velmi líto, že jsem byla tak necitlivá k původním americkým kmenům, že jsem ty věci tehdy nosila.

Věci se od té doby vymkly kontrole, rozhodla jsem se, že to budu ignorovat, že to odložím stranou. Na Internetu se říkaly různé lži, byla jsem obviněna z různých úplně nepravdivých věci. Já jsem původní Američany nic neučila. Nezastupuji žádný domorodý kmen. Jsem lidská bytost snažící se učit prostému poselství: "Vzpomeňte si, kdo jste. Vzpomeňte si, že jste nejsilnější ze silných. Vzpomeňte si, že nikdo jiný než my nezmění tuto planetu. A my to musíme udělat."

Skutečně se omlouvám, že jsem byla tak necitlivá. Už to nikdy neudělám. Učím se za pochodu. Vždycky se budu učit na pochodu. A jsem lidská bytost, takže budu chybovat.
Ale jako lidská bytost cítím odpovědnost za planetu, a za nás vzájemně, protože věřím, že můžeme dělat věci lépe než teď. Od té doby, co jsem začala učit toto poselství lásky a naděje,
nikdy jsem se nesetkala s takovou nenávistí, od nikoho, a opravdu mi to lámalo srdce, že se dělim o poselství lásky a říkám lidem, kdo jsou, a setkávám se s takovou nenávistí. Musím si být vědoma, že ke světu patří dvě různé stránky. Láska a nenávist. A modlím se, aby v tuto dobu nám byla dána šance to změnit. Abychom mohli provést obrovskou změnu na planetě,
musíme zůstat ve svých srdcích, musíme být láskou, a tak změníme svět.

Takže proto přepnu kanál. Budu myslet pozitivně a nedovolím těm věcem, aby mě znepokojovaly. Tento poslední rok je pro mě velmi těžký. Ale vím, že toto poselství je pravdivé a skutečné, věřím mu z celého svého srdce a budu ho dále učit. Věřím v nás.
Věřím, že můžeme změnit naši planetu, protože jsem nejsilnější ze silných. Jsme Kmen mnoha barev. Jsme ti, kdo mají vytvořit nový svět. Energie už přicházejí, už se to děje. Teď je ten čas, teď se musíme pohnout. Musíme udělat změnu ve svých životech. Musíme dát stranou ty staré vzorce, to, že chceme obhajovat sami sebe a hněvat se na ty, co se hněvají na nás. Musíme skutečně otevřít svá srdce a odpustit všem, komu můžeme odpustit. Být lepšími lidmi. Skutečně můžeme být lepším lidmi. A já nemohu žádat lidi o něco, co ve skutečnosti sama nedělám. Já prostě chci opustit ty staré vzorce  a pohnout se dopředu do pozitivní milující energie. To je jediný způsob, jak můžeme změnit naši planetu.

Právě teď se v našem světě rozpadá mnoho věcí. Vlády všude na světě mají velmi obtížné časy. Vlády se rozkládají, snaží se udržet poslední věci, které mají. Rozpadají se peníze. Mnoho lidí má starosti o peníze, o hodnotu peněz na světě. Co máme dělat  v tuto těžkou dobu? Myslím, že nejlepší věc je zůstat ve svém srdci. Zůstat pozitivní.

Co můžeme udělat, abychom zabezpečili ty, které milujeme, své rodiny? Musíme mít semena na zasetí, umět osázet zahradu, vědět, jak trvale zajistit své potřeby, jak mít čistou vodu. Naše peníze v budoucnosti nebudou moc platné. Přestaňte schovávat peníze a kupte něco, co je potřeba pro vaši rodinu. Abyste podpořili schopnost rodiny zajistit trvale svůj život. Opatřete si dům, pozemek, pokud je to možné. Mějte potraviny, osivo, naučte se obdělávat zahradu.
Naučte se obstarat čistou vodu. To jsou věci, které bychom měli právě teď udělat, abychom si zajistili svůj život.

Musíme se spojit, sjednotit svá srdce, aby tato energie stále a stále rostla. Protože silnější energie vždy vyhrává. A energie lásky je mnohem a mnohem mocnější než energie nenávisti.
Pojďme milovat jeden druhého. Pojďme odpustit všem, co můžeme. Pojďme se omluvit, když jsme udělali něco špatného. Toto poselství je pro mě velice vzrušující a snažím se ze všech sil ho předat. Mohu za rok cestovat jen na omezený počet míst a osobně ho předat omezenému množství lidí.

Ale teď je tu nový způsob, jak vám ho mohu předat. Napsala jsem knihu se všemi poznatky, které jsem získala. "Poselství pro Kmen mnoha barev" je nyní hotovo. Je to pro mě velmi vzrušující, že může vyjít ven do světa a mohou ho slyšet všichni, kdo chtějí poslouchat. Kdo si chtějí vzpomenout kdo jsou, jak zvláštní jsou, a že skutečnou odpovědí je láska. I když jsme udělali něco špatně, musíme něco udělat, abychom ukázali, že to chceme dělat lépe.

Já chci jít příkladem. Chci se podělit o výtěžek z této knihy na pomoc domorodým lidem, aby mohli předávat své poselství. Chci dát peníze těm, kdo budou ochotni učit. Velice si vážím domorodé americké tradice a velice ji miluji. Myslím, že ta záležitost byla pro mě tak srdceryvná proto, že vůči nim chovám takové city. Měla jsem příliš mnoho zraněných citů. Vážím si domorodých kmenů, a myslím, že právě jejich poselství zachrání svět. A já se jím budu řídit, a pomohu ho učit. Nemohu mluvit za nikoho jiného než za sebe, ale musím říci, že mám důvěru v cesty domorodých Američanů, v domorodou kulturu, která zná způsoby, jak milovat, ctít a respektovat Matku Zemi, jak se vrátit k pravému způsobu života na této planetě.

Takže, když teď vychází kniha, strašně ráda bych věnovala prostředky domorodým lidem, kteří jsou ochotni učit, aby se zachovalo americké domorodé dědictví. K tomu říkám: miluji vás, děkuji vám za to, že děláte, co můžete, že jste láskou a zůstáváte ve svém srdci zejména v tuto obtížnou dobu.

Zůstaňme spolu, podporujme se vzájemně. Žijme ze srdce, pamatujme si, že jsme odvážné nádherné jiskřičky Boha. Můžeme změnit svět jenom tím, že budeme žit ze svého srdce.
Buďte láskou, mějte dostatek odvahy, abyste řekli Promiň, když jste udělali něco špatně. Dávejte lásku ostatním. Miluji vás, a jsem velmi hrdá, že mnozí z vás žijete ze svého srdce,
obzvláště v tuto obtížnou dobu. Mám víru a odvahu, abychom to dokázali. Děkuji, že jste si mě  poslechli. S mnohými z vás se brzy uvidím. Bye-bye!
 

středa, 20. dubna 2011

Jak uzdravit Matku Zemi

 
Přihlásila se nám nová překladatelka Hanka a tady je její první překlad videa Little Grandmother z 23. 3. 2011 - veliké díky!!!!
(Píše z Anglie, takže bez hacku a carek, abyste se nedivili.)
https://www.overstream.net/view.php?oid=i4aglcl3aoig

 

pátek, 11. března 2011

Meditace 19. 2. 2011: Vděčnost je nejblíže energii čisté lásky

 
Co můžeme konkrétně dělat, abychom vytvořili podmínky a prostor pro změny planety i nás samých? Klíčem k tomu je vděčnost. 
Druhá závěrečná část přepisu videa živého internetového vysílání Little Grandmother z 19. února 2011 ((9. až 19. minuta videa).
Příští živé vysílání meditace s Little Grandmother bude 26. března 2011 v 18.00 našeho času,https://ancientwisdomkeeper.com/livevideo/kieshalive-2/

Vděčnost je nejblíže světelné energii čisté lásky

Chtěla bych, abychom všichni procítili vděčnost. Vězte, že při prociťování vděčnosti jsme nejblíže energii světla čisté lásky. Je to nejlepší způsob, jak můžeme vytvořit v této fyzické formě prostor pro vše, co přichází. A je to právě vděčnost a láska, které změní naši planetu. 

 
Při posledním semináři jsem mluvila o tom, jak dosáhnout toho, čím se chcete stát. Můžete se myslet na lásku. Můžete myslet na prociťování vyšší vibrace. Ale nejprve musíte sami sebe milovat ve vyšší vibraci. Jak to udělat? Právě vděčností.
 
Udělejte si chvilku, velmi pohodlně se posaďte a zavřete oči. Položte nohy na Matku Zemi. Pomyslete chvíli na své vyšší Já., na to nádherné vyšší Já, které vás poslalo na tuto Zemi, které žije ve vašem těle právě teď. Uvědomte si, jak je to pozoruhodné, že jste tu právě teď. Vaše vyšší Já vlastně nemůže být omezeno vaší tělesnou formou, ale je mnohem větší. Když si dáme ruku nad hlavu, tak naše vyšší Já dosahuje až tam, kam vaše konečky prstů. Takže na chvíli se zklidněte a prociťte své vyšší bytí. Prociťte, jak jste nádherní a zázrační. Jste nádherná duše, které bylo dáno toto tělo Matkou Zemí. A jste na této pozoruhodné planetě právě teď, a jste to vy, vaše láska a vděčnost, které mohou změnit svět. A přesně to budeme dělat společně.
 
Takže, prociťte své Vysoké Já, své srdce, své spojení se svým velkým Já, s Matkou Zemí. Prociťte každý gram vděčnosti, který jí můžete dát. Otevřete své srdce, co nejvíce můžete. Prociťte lásku ke všemu jejímu stvoření, k jejím krásným zvířatům všech možných tvarů a velikostí, která zde máme, jak jsou nádherná a úžasná, všechno od kouzelného motýla po velrybu. Prociťte lásku a vděčnost ke stromům, rostlinám, všem nádherným tvarům přírody, jeskyním, pouštím, ke všemu, co je na Matce Zemi, A nám se dostalo velkého požehnání, že to vše můžeme vidět a cítit. Prociťte hlubokou vděčnost. A tato velká vděčnost vás doslova napojí na vyšší energie, pomůže nám pozvednout se, dosáhnout osvícení, dosáhnout vyšší vibrace.
 
To je právě ta energie, která k nám přichází ze Slunce. Energie, které právě teď přicházejí na naši planetu, mají stejnou kvalitu.
 
I když dnes na to nemáme mnoho času, udělejme to poprvé, spojme tu vděčnost, kterou cítíte vy i já, veškerou lásku z našeho Vysokého Já, k této velkolepé planetě.
 
A uděláme to tak, že vtáhneme energii ze svého Vysokého Já a všechnu lásku a soucit, které máme ve svém srdci pro tuto planetu, a pošleme ji hluboko do Země. S nádechem shromáždíme veškerou svou lásku a soucit, veškerou vděčnost k sobě navzájem, ke zvířatům, k rostlinám, k Matce Zemi. A s výdechem tu veškerou vděčnost pošleme hluboko do Matky Země, do srdce Matky. Uděláme to všichni, v různých zemí, v Austrálii, v Číně, na všech místech, kde právě jste, a uděláme to společně, sjednotíme svou energii. A silnější energie vždycky vyhrává. A energie lásky je mnohem a mnohem silnější než energie nenávisti. Když to uděláme společně, dokážeme zvýšit vibraci. Vytvoříme mocnou vibraci lásky. A pomůžeme planetě se změnit. Zvýšíme svoje energie. Pomůžeme si vzájemně k lásce na naší planetě. Umožní to našim tělům přijetí těchto nových energií a velmi vysokých frekvencí přicházejících na naši planetu.
 
Takže ve zbytku času, který máme v tomto pořadu, prociťme společně soucit, velkou vděčnost, velké díkůvzdání, které máme k této planetě za to, že jsme tady, abychom se vzájemně milovali, a pošleme ho hluboko Matce Zemi.

 
Udělejte to tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.
 
Já to dělám tak, že zavřu oči, položím nohy na Matku Zemi a procítím své Vysoké Já. Potom procítím veškerou lásku a vděčnost, kterou mám k planetě Zemi, k naší posvátné Matce, která nám dává vše. Naši potravu, vodu, vzduch. Myslím na zvířata, malá i velká, na stromy, na to vše, a cítím obrovskou vděčnost. Pak pošlu tu vděčnost hluboko Matce Zemi, do srdce naší Matky.
 
Pojďme se spojit dohromady jako její děti a řekněme jí, jak velice ji milujeme. A pak zůstaňme v tom místě hluboké vděčnosti. Začněme vstřebávat nové energie, vysoké frekvence, do svých těl. A to je začátek osvícení.
 
Otevřete svá srdce, prociťte co možná nejvíce vděčnosti a pošlete ji Matce Zemi. Připojte se ke svým bratrům a sestrám, kteří také posílají tuto lásku. Otevřete své frekvence a svou vibraci, abyste přivolali vyšší frekvence a vyšší energie. Aby vstoupily do vašeho Vysokého Já a posunuly ho k vyššímu bytí.
Neděláme to sami. Lidé z celého světa se k tomu spojili.
 
A přesně takhle to můžeme dělat. Změníme svět. Je to mnohem snadnější, než byste mysleli. Jsme Kmen mnoha barev. Jsme ti, na které se čeká. My jsme ty děti, které žijí na planetě Zemi právě teď. My musíme změnit způsob života. Přejít od ega a mysli k srdci a soucitu. A jak to udělat? Společně. Spojíme svou energii srdce a svůj soucit, a když otevřeme svá srdce, na tuto planetu začnou přicházet nové energie. My je budeme vstřebávat a změníme sami sebe.
 
Každičký den prociťme vděčnost za to, že jsme součástí této planety, že jsme tu společně. Otvíráme společně prostor pro energie a měníme svět. Dokážeme to. Vzpomeňme si, kdo jsme, jak zázračné bytosti jsme, že jsme tu společně, abychom si vzájemně pomohli k dosažení velikosti pomocí lásky.
 
Tyto meditace chceme dělat jednou měsíčně. Každý měsíc bude živé vysílání, abychom si upřesnili věci, za které se budeme modlit. Za velryby, vodu, vzduch, planetu Zemi, každého z nás. Udělejme to společně, jako Kmen mnoha barev, změňme svět k lepšímu.
 
Všechny vás miluji, děkuji, že se díváte na toto vysílání, další bude příští měsíc (26. 3., pozn. Org.), a budeme se společně modlit, abychom se dostali skutečně hluboko a poslali lásku tam, kde je třeba pro změnu světa. Děkuji vám, že jste mi pomohli měnit svět i dnes.
 
Můžete to dělat každý den. Vzpomeňte si na svůj dech, na přijímání energie Matky Země uvnitř sebe, vytvořte si v sobě vděčnost a pošlete ji Matce Zemi.
 
Vděčnost je stejná energie jako energie lásky a světla. Vděčností můžeme změnit svět.
 
Miluji vás, děkuji, že jste tu byli se mnou.

 

—————

Zpět