Kryon - „Lidská duše odhalena"

19.05.2017 10:15
KRYONOVA TÉMATICKÁ KNIHA O LIDSKÉ DUŠI      
 

Drazí přátelé,

s velkou radostí vám představuji  vydání jedné ze tří tématických Kryonových knih a to knihy o lidské duši

alt

 

Poselství, která Lee Carroll od Kryona přijal, bylo až dosud kolem 600. A je jasné, že mnoho, opravdu mnoho významného předaného poznání k různým oblastem lidského života, k vnitřním zákonitostem lidského života na planetě Zemi, ale také v galaxii či vesmíru, se do knih nemohlo vejít. Je to obrovský zdroj informací, jenž by zabíral knižního formátu tisíce stránek. Vždyť jen ta poselství, která fanouškům, příznivcům Kryonova učení, přiblížil český Kryonův tým přeložením do češtiny a v několika případech také do slovenštiny (asi 230 poselství)by v knižním formátu byla na téměř čtyřech tisících stran.

Jakkoliv se mohlo či může zdát, že zpracovat všechna poselství Kryoa knižně je úkol přespříliš rozsáhlý a i poněkud neforemný ve svém výsledku, tak se přece jen našla osoba, která nabídla řešení.

Před několika lety přišla za Lee Carrollem Australanka Monika Muranyi a ukázala první plody své práce. Shromáždila veškerá možná dostupná poselství různé záznamy a všechny je postupně prostudovala, přičemž sledovala jeden jediný tématický cíl: najít všechna ta poselství, všechna Kyronova sdělení, která se týkala Gaii. Tato sdělení zpracovala do knižní podoby a svůj výsledek předvedla Lee Carrolovi. Jemu se tento nápad velmi zalíbil a od té chvíle je Monika Muranyi součástí jeho, respektive Kryonova týmu Lee Carrolla. Lee Carroll s Monikou v této její činnosti spolupracuje a podílí se při finálním dopracování knih, i často jeho prostřednictvím Kryon doplňuje do knih některé informace

alt

 

Postupně takto vznikly již 3 knihy. První byla již zmíněná kniha o Gaii, další knihou byla kniha o lidské Akáši, a zatím poslední tématickou knihou, třetí knihou Moniky Muranyi, Lee Carrolla a Kryona, je kniha věnovaná lidské duši s úplným názvem Lidská duše odhalena". A právě tato třetí kniha nedávno vyšla na Slovensku v českém překladu nákladem slovenského nakladatelství Citadella. A díky tomu se i my všichni máme možnost začíst do jejích řádků a seznámit se se vším tím, co Kryon o lidské duši, kdy řekl.

Pár slov o knize

Co je to duše?“ To je nejspíš jedna z nejobtížněji vysvětlitelných otázek, jaké kdy může duchovně založený člověk položit. A přesto právě o tom je tato kniha… a o mnohém dalším.

Monika Muranyi shromáždila všechny Kryonovy channelingy o naší duši! Více než dvacet šest let nám Kryon prostřednictvím Lee Carrolla (originálního Kryonova channelera) předává láskyplná poselství, která už jsou známa po celém světě. Tato kniha je již třetí v rámci „tematicky zaměřené“ trilogie a je výsledkem skvěle odvedené výzkumné práce – obsahuje vše, co nám kdy Kryon sdělil o lidské duši, a kromě toho i materiály, které Kryon/Lee Carroll dosud nikdy nepublikoval.Navíc zde naleznete i Kryonovy odpovědi na zcela nové otázky, které mu Monika při psaní knihy položila.

Díky její skvělé práci můžeme nyní lidskou duši lépe pochopit . Stejně jako u ostatních knih této Kryonovy série, i tentokrát Lee Carroll s Monikou při jejím výzkumu plně spolupracoval.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst předmluvu Lee Carrolla v pdkazech níže. A právě tak i malou ukázku z toho, co se do knihy nevešlo, ale bylo připravováno. Je možné, že to bude doplněno v některém z pozdějších vydání.  

1) Obsah a předmluva Lee Carrolla

2) Kdo jste?

3) O autorce, Monika Muranyi

 

Kniha má 288 stran.
  
                                                 Jak knihu koupit, objednat:

  

Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu kniha@transformace.info . Tak budete mít opět možnost využít  níže uvedenou zvýhodněnou cenu.
 
V mailu uveďte, prosím, 
název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu. Slouží to také k tomu, když nastane případ, že jste nedostali od pošty lístek s oznámením zásilky. Budeme vás moci informovat asi 3 dny předtím, než by pošta zásilku vrátila (dostáváme elektronické oznámení, že zásilka bude vrácena.

A v případech, kdy zásilka obsahuje více knih a je odesílána jako balík do ruky vás pošta vyrozumí o dodávce smskou.

Cena
Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena zvýhodněná, ve výši 330,- Kč  
(základní maloobchodní cena knihy je 
370,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.
A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám pošta  poskytuje, ponecháváme Kryonovým čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě  je bez poplatků

Platební podmínky:

Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,.

Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 45 – 60,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Doprava
Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku a při větším počtu knih´pak jako balík do ruky.

1 knihu zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu Lidská duše odhalená  je 70,-Kč,
Poštovné a balné pro 2 knihy Lidská duše odhalená je 75,-Kč
Poštovné a balné pro 
3 a více  knih Lidská duše odhalená je přibližně od 140 do 160.-Kč (balík do ruky)

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné a balné zdarma.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. i při současném objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť, čímž se poplatek snižuje. 

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Knihy od slovenského nakladatelství obdržíme v příštím týdnu, pravděpodobně ve čtvrtek, 25.5. 2017 a následně je můžeme začít rozesílat. Výdej ve výdejně bude možný další den po dodání knih ze Slovenska. Každého z vás, kdo již bude mít knihu zaplacenou, uvědomím mailem.

Zájemci o knihu ze Slovenska

Pokud jde o naše přátele ze Slovenska, tak tentokrát prodej pro ně neřeším, výhodněji knihu nakoupí v domácích podmínkách, přímo od nakladatelství Citadella, především vzhledem k mezinárodnímu poštovnému při nákupu u nás. 

Samozřejmě,. chcete-li spojit nákup této knihy s nákupem dalších Kryonových knih, pak jde o jinou situaci a poštovné ve vztahu k více knihám (v přepočtu na 1 knihu) je výrazně ekonomičtější.

V tom případě napište a sdělím vám přesně, jak by to v tom kterém konkrétním případě bylo.

 

Krásné dny a inspirující četbu

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová  a český Kryonův tým -https://kryon.webnode.cz/ 

 

 

Tato kniha je věnována všem matkám:

Gaie – naší Matce Zemi;

Plejáďankám – našim duchovním matkám;

našim biologickým matkám, které

porodily úplně každého z nás;

a mnoha ženám, které se chopily

role matky drahocenných duší,

které matku potřebovaly!

 

Obsah

 

PODĚKOVÁNÍ

PŘEDMLUVA

ÚVOD

Kapitola první: Lidská duše

Devět atributů lidské bytosti

Kapitola druhá: Skupina duše Gaii

Magnetická mřížka (vyšší já)

Krystalická mřížka

Kytovci (velryby a delfíni)

Mřížka Gaii

Kapitola třetí: Skupina duše člověka

Lidské vědomí

Vyšší já (šišinka a intuice)

Innate (vrozená inteligence těla)

Kapitola čtvrtá: Skupina duše středu

Vyšší já (vnitřní já / já středu)

Průvodci

Odštěpek duše

Kapitola pátá: Komunikace duše

Kapitola šestá: Cesty duše

ZÁVĚREM

O AUTORCE

PŘEDMLUVA

 

Hranice vesmíru nás vábí mystikou své rozlehlosti a úžasnými neobjevenými divy. I oceány na planetě přetékají tajemstvím – v jejich hlubinách je toho ještě mnoho k vidění a odhalení. I samotnou naši historii znovu objevujeme – zjišťujeme totiž, že civilizace je mnohem starší, než jsme si mysleli. To, co nevíme, se stává mnohem větší otázkou, než si kdo kdy pomyslel!

 

Nicméně nic nepředstavuje větší prostor pro objevy než ezoterické části lidské bytosti v této energii nové Země. Ti, kteří se k tomu konceptu probouzejí nejúplněji, jsou staré duše. Pravděpodobnost, že i vy jste stará duše, je velmi vysoká, protože právě teď čtete tato slova. Váš zájem o současnou energii vás přivedl přesně na tuto stránku.

 

Takže, staré duše, pokud jste si vybrali tuto knihu a přemýšlíte, co v ní je, pak vám můžeme říci, že lidská duše je jako neobjevená země. Jen vzdáleně tušíme, co v ní je nebo kde je, a její fungování je naprostá záhada. Kryon nám dokonce říkal, že ji ve skutečnosti ani nelze nazvat „lidskou duší“! (Přesto to děláme.)

 

Na planetě dochází k zásadnímu posunu a začíná se měnit samotné vědomí lidstva. Přecházíme z režimu válčení a boje o přežití do prostoru, kde si začneme úplněji vážit lidského života a vytvářet laskavější společnost. Je to pomalý proces, ale rok 2015 je skutečným začátkem nového uspořádání času a je také základem starodávných kalendářů, které se nyní všechny mění. Sečteno a podtrženo: duše se probouzí a začíná se ukazovat ve větší úplnosti.

 

Tato kniha je shrnutím toho, co nám Kryon řekl během uplynulých třech let ohledně lidské duše. Pro váš užitek jsme to vše shromáždili do jediné knihy, která je tedy jedinečná a nyní velmi aktuální. Není to jen odhalení jednotlivých atributů duše, ale spíše odhalení celé lidské bytosti.

 

Co tuto knihu odlišuje od běžných Kryonových knih jsou komentáře ke Kryonovým poselstvím. Autorka často přidává vysvětlení k významu toho všeho. Je to její specializace – skládá dohromady roztroušené informace, aby poselství předaná po celém světě, někdy mimo jakoukoli posloupnost, začala dávat smysl. Monika byla navíc často fyzicky při tom, když byly tyto channelingy předány. To jí dává vhled do skrytých, nevyslovených souvislostí – do informací, které Kryon při živém channelingu často předává, ale které lze pouze vnímat – on tomu říká „třetí jazyk“.

 

Je důležité, aby vám tato kniha při čtení dávala smysl. Jakýkoli doktor vám potvrdí, že nemůžete zkoumat pouze jediný orgán v těle, i kdyby měl být vaší specializací. Musíte rozumět tomu, co je známo o celém těle a chemii, která jím proudí. A proto zde najdete mnoho informací o tom, o čem Kryon říká, že to musíme vědět, abychom mohli lépe pochopit celý systém. To vše je smícháno v tzv. „polévce duše“ – Kryon tuto metaforu používá s velkou oblibou, aby nám vysvětlil, že nemůžeme zkoumat jen jednu přísadu polévky a pochopit tak celou polévku. Stejné je to s duší – v této skládance multidimenzionálních atributů nic nestojí o samotě.

 

Duše je všude a nikde, ale koncepty duše, předané Kryonem, lze znázornit, vyučovat a studovat. To vyžaduje, abyste znali Kryonovo nejnovější učení „Devět atributů lidské bytosti“, stejně jako mnoho nedávných channelingů. Kryon začíná otevírat nádobu znalostí ohledně duše a vysvětluje, proč je v tomto čase evoluce našeho vědomí duše vnímána jako ještě zvláštnější než kdy dřív.

 

Je možné, že je duše mnohem víc, než jste si mysleli? Můžete s ní komunikovat? Je vaší součástí, nebo je od vás oddělená? Je možné, že se duše nějak štěpí a že ji v sobě nenesete celou? Pokud ano, kde je její zbytek? To jsou jen některé z otázek, na které Kryon začíná odpovídat, a TATO kniha to vše propojila dohromady!

Lee Carroll

 

 

 

 

—————

Zpět