Lebka ze Sealandu – pozůstatky mimozemských bytostí?

05.05.2015 09:23

Lebka ze Sealandu – pozůstatky mimozemských bytostí?

lebka ze sealandu

Sealandská lebky, podle jednotlivců kteří ji zkoumali, by mohly patřit mimozemským bytostem. Lebka nalezena v knížectví Sealand neodpovídá žádným známým druhům na planetě Zemi.

Jedná se o nejvíce kontroverzní artefakt objeven v posledních letech. Lebka ze Sealandu vyvolává řadu otázek, na které věda nedokáže nalézt odpovědi. Kupodivu, jen velmi málo odborníků projevilo zájem o analýzu tohoto tajemného artefaktu, možná proto, že se bojí toho, co by zjistili, možná se bojí, že by nalezli něco, co by mohlo změnit způsob, jakým se díváme na lidský původ a na celou naši historii.

Záhadná lebka ze Sealandu

Záhadná lebka ze Sealandu

Sealandská lebka byla objevena v roce 2007 v Olstykke dánskými pracovníky, kteří měnili kanalizační potrubí. Až do nedávné doby, nikdo nejevil o tento nález zájem. Až v roce 2010 byla lebka poprvé zkoumána na Vysoké veterinární škole v Dánsku. Výzkumníci došli k závěru, že nebyli schopni tuto záhadu vyřešit, ani poskytnout jakoukoli informaci o tom, komu by lebka mohla patřit.

„Ačkoli se lebka zdánlivě podobá savci, určitém charakteristiky znemožňují, aby bylo možné ji zařadit mezi bytosti žijící na planetě Zemi,“ uvedli vědci.

Zpočátku se předpokládalo, že lebka patřila koni, ale další vyšetřování ukázalo, že to není možné. Vzhledem k tomu, že vědci nebyli schopni poskytnout další podrobnosti v mnoha otázkách ohledně lebky ze Sealandu, lebka byla zaslána do Institutu Nielse Bohra v Kodani. Radiokarbonová metoda datování ukázala, že tato tajemná bytost žila v letech 1200 až 1280 před naším letopočtem.

lebka ze sealandu 2

Pozdější vykopávky v místě, kde byla sealandská lebka nalezena neukázaly nic zajímavého. Vědci nebyli schopni nalézt nic, co by spojovalo lebku s dalšími objekty v oblasti.

Při srovnání s normální lidskou lebkou má lebka ze Sealandu několik rozdílů. Například oční důlky lebky ze Selandu jsou nejen poměrně velké, ale jsou také mnohem hlubší a zaoblenější. Oční bulvy se zají být více rozšířené do stran, zatímco oči lidské lebky jsou více umístěné do středu. Nosní dírky lebky ze Sealandu jsou velmi malé a i brada je velmi úzká. Sealandská lebka je také větší, než je velikost lebky muže homo sapiens. Hladký povrch lebky podle vědců naznačuje, že tato bytost byla adaptována na chladnější počasí. Velikost očí podle vědců naznačuje, že se jednalo o nočního tvora s obrovskýma očima.

Existuje mnoho záhad obklopujících lebku ze Sealandu a oblast kde byla objevena.

Je zajímavé si povšimnout, že obyvatelé Olstykke a okolních obcí, od starověku hovořili o místní skupině zvané l’Ordre Lux Pegasus (Pegasův řád světla), jejíž pravý účel zůstává záhadou. Věří se, že tato skupina střežila různé elementy- mezi nimi i záhadnou lebku a několik zařízení, vyrobených z extremně lehkých a nerozbitných kovů.

Snímky lebky jsou opravdu zajímavé a dokazují, jak neobvyklá lebka ze Sealandu doopravdy je. I přesto, že je lebka podobná lebce lidské, stále existuje několik rozdílů, které ji činí velice unikátní. Další výzkumy vedou k závěru, že sealandská lebka patřila mimozemské bytosti, která žila na Zemi. Jiní vědci naznačují, že lebka patřila ztracené a zapomenuté rase starověkých lidí, kteří byli velmi odlišní ve srovnání s moderními lidmi.

Vědci mají již tak velmi omezené znalosti o naší minulosti, a objevy, jako je tento, minulost rozmazávají ještě více, než kdy jindy.

Dtv/ svobodnenoviny.eu

 

—————

Zpět