Lék Ukrain proti rakovině

01.11.2013 20:15

Lék Ukrain proti rakovině

 
Přeji krásný den, Orgonetku,
 
nebudu se dlouze rozepisovat, i když ještě teď ve mně doznívají emoce ze včerejšího zážitku setkání s doktorem Nowickym, ale asi to tak stejně dopadne J.
 
Tvá osvícenost je pověstná, tvůj blog mám nesmírně ráda a tak tě oslovuji s možností uveřejnit informace o jednom přírodním léku na rakovinu. Jediném selektivním léku na rakovinu, tzn., že na rozdíl od chemo nezabíjí i zdravé buňky, napadá pouze ty rakovinotvorné.
 
Možná, že Ukrain dávno znáš, ale spousta lidí určitě ne a kam se podívám samá rakovina, takže se to všemi možnými prostředky MUSÍ dostat mezi lidi.
Včera jsem byla v hotelu Olšanka, V Praze  na Setkání terapeutů a veřejnosti, které zaštiťovali úžasňáci  Igor Chaun , Pavel Eiselt a Regena , a jedním z mnoha skvělých přednášejících, byl právě  doktor Nowicky a , a to byl to tedy opravdu zážitek.
 
Moc Tě prosím o zveřejnění informací, které v příloze zasílám. Neskutečně dojemné byly příběhy lidí, kteří tam s námi byli a řešili momentální stav jejich blízkých, kteří právě rakovinou procházejí. Nechal tady pro ně zdarma testovací ampule a když jsem poslouchala ty prosby těch, kteří je právě teď potřebují, aby na ně nějaká zbyla, tak mi prostě jen tekly slzy z očí a nesmírně mě bolelo u srdce. Ten lék je k dispozici od roku 1976 !!!! Nebudu do toho pouštět víc emocí, všichni víme co se za tím skrývá, jaká zvůle a špína a já si řekla, že už se tím trápit nebudu, jen budu pro nás všechny dělat to nejlepší co zmůžu. Kdo bude chtít, ať si ten článek přečte a jedná podle své vůle nebo ho prostě jen pošle dál, ať neříká za druhé ne, protože on opravdu funguje.
 
Lék má k dispozici pouze pan Nowicky, je možné ho přímo u něj ve Vídni zakoupit. Jedna ampule stojí 70Euro a lék se užívá tuším 10-14 dní. Každý kdo ho kontaktuje se k léku bez problémů dostane i s návodem na užití.  Dostali jsme přímo na něj telefonní číslo i e-mail, který ráda poskytnu, pokud bude mít někdo vážný zájem a ráda vše, co jsem se ještě dozvěděla předám.  
 
Děkuji za vše co děláš ty pro nás a přeji Lásku a Zdraví celé Tvé rodině, Všem J
 
Věra
 
S neskutečnou Láskou myslím na svou maminku, která šest let bojovala s rakovinou a já jsem o Ukrainu nevěděla, třeba jsem jí teď mohla obejmout, takhle jen každý den koukám na její fotku, kterou mám před očima na svém počítači.
 


P. S. Orgonet:

Bohužel nemůžu právě z technických důvodů (nejsem doma) zveřejnit pdf, které mi Věra poslala, takže aspoň odkaz na internetovou Regenu, která odkazuje na tištěnou Regenu, kterou si jistě zájemci rádi seženou.
https://www.e-regena.cz/lek-proti-rakovine-ukrain/
 
P. S. 1. .
Iva Adamcová o rakovině: I když budete jíst tu nejzdravější stravu, brát ty nejdražší doplňky a držet tu nejlepší životosprávu, když přitom budete nenávidět souseda, tak tu rakovinu budete mít ....
 

 

—————

Zpět