Letní meditování na Vyšehradě

11.08.2014 18:20

Ahoj  J

zvu Vás na Letní meditování na Vyšehradě

–      tentokrát se potkáme v pondělí  11.8.2014 v 18,20 hod.  –  na Vyšehradě, vezměte si sebou pastelky, budeme malovat mandalu ;-)

 

 

Pokud budete mít někdo chuť a čas  se přidat, bude to určitě příjemné setkání – případná úprava termínu je možná a proto stačí napsat, nebo zavolat. Tématem našeho setkání budou hojnost a peníze a vůbec pohled na peníze, jako na energii tvoření, zkusíme se podívat na bloky v přijímání hojnosti a peněz.

Setkáváme se v 18,20 hodin u horní brány a rozcházíme se většinou večer cca 22 hod, ale je na každém,kolik má času a kdy půjde domů. Vezměte si sebou něco na sezení, dobrou náladu,občerstvení a podle počasí i něco teplejšího na sebe „uložíme“ se  někde do trávy a ze zkušeností už víme, že večer bývá  chladněji. V případě špatného počasí se přesuneme kousek od Vyšehradu ke mně domů. Pokud máte někoho známého, kdo by se chtěl přidat, určitě ho vezměte sebou (přepošlete prosím pozvání) – Vyšehrad je opravdu veliký a místa je tu dost ;-). Pro případ, že bychom se někde hledali při kládám můj telefon ( t.725 738 108).

 

v případě nepřízně počasí se telefonicky domluvíme na místě setkání - t.725 738 108

 

 

krásný sluníčkový den přeje J

 

Bohdan

—————

Zpět