Milí přátelé, - 29.7.2013

29.07.2013 23:25

Milí přátelé,

tentokrát mám pro Vás trochu jiný mail. Dnes zasílám jednak zajímavý článek Jennifer Hoffman s názvem "Mise naplněna – a další úkol?" Je to pojednání Jennifer nad otázkou od přítelkyně, která se ptá - co teď, když jsem již dosáhli bodu, který bylo třeba vykonat? Odpověď je jistě pro každého z nás jistou inspirací.

Pravděpodobně jste si mnozí většinou všimli, že se v médiích objevily články na téma až epidemie nedostatku vitamínu D. Proto jsem začadil jednak velice zajímavý článek na tohle téma. Resp. články dva, které jsou obsaženy v jednom dokumentu. První článek a celý dokument má název "Svět zachvátila epidemie nedostatku vitamínu D" a ten druhý a také kratší, má název "Světem hýbe rozruch kolem vitamínu D". V těchto článcích  najdete informace, které byly načerpány na podkladě vědeckého poznání a pochopitelně také stav, kdy farmaceutický průmysl brání rozšiřování těchto informací, jakož i šíření přírodního vitamínu D: Ten syntetický, není až tak účinný, ale generuje zisky....

A možná si dlouhodobější odběratelé těchto mailů a čtenářů našeho webu vzpomenou, že před třemi lety, v červnu 2010, předal AA Michael skrze Ronnu Herman poselství s názvem "Vitamin D, Božský vitamin". Přečtěte si, co tehdy AA Michael k této problematice řekl. Ale ani v dalších částech poselství prakticky neztratilo nic na své aktuálnosti. 

Dále pak mám pro Vás velmi zajímavý článek, resp. kompilát několika článků o vlivu různých frekvencí na úroveň a vývoj duchovních kvalit člověka tak, což je skutečnost pocházející již ze starověku, kdy tyto frekvence byly přirozenou součástí duchovní hudby. Posléze, ale když byl zjištěn vliv, účinek, tyto chorály se "záhadně ztratily". A dnešní hudba je těmto léčivým a regenerativním tónům na hony vzdálená. Více si ale přečtěte v tomto článku, kde na jeho konci jsou odkazy pro poslechnutí si ukázek těchto tónů. Článek má prostý název "Solfeggio frekvence" 

A na závěr ještě astrologické pojednání nad planetárními konstelacemi a aspekty pro tento týden od astroložky Petry Nel. Týden je již v plném proudu, avšak je astrologická situace je celkem dosti výživná a astroložka se v komentáři také vyjadřuje, z astrologického pohledu, k posledním událostem "na zemi české", posílám dodatečně ještě i dnes.

Přeji všem příjemný závěr pracovního týdne a skvělý, léčivý víkend se Sluncem!!!

Láďa

 

 

Mise naplněna – a další úkol?

Jennifer Hoffman

 

 

Opravdu mě těší tvé psaní a děkuji ti za tolik informací k vzestupu, které pro mne byly velmi přínosné. Nikdy jsem se ve svém životě tolik nerozhodovala jako předešlých pár let, zakotvovala  jsem světlo, aby se zemské frekvence změnily k lepšímu. Byla to dobrá práce, ač mnohdy těžká, ale nyní cítím, že je naplněna… jakoby zde už nebylo nic, co bych chtěla dělat. Napsala jsem knihu od roku 2011 do 2012 a je publikovaná. Nyní cítím, že je splněno, ale jsem stále zde. Vždy když se zeptám Vyšších sil, co je mou další misí, řeknou mi “užívej si život”, ale nejsem si jistá, co to znamená, měla bys nějaké návrhy? Co je dalšího pro ty z nás, kteří dělají tuto práci?

Odpověď Jennifer: Gratuluji k poznání dokončení toho, co se nazývá „Fáze 1“ tvé práce. Byla to velmi dlouhá fáze a zahrnuje tvůj celý čas na zemi. Nyní jsi s tím hotova a začíná ‚Fáze 2‘,  která je skutečně o užívání si života. Nevíš, co to znamená, protože je to velmi nový a rozdílný způsob spojení se zemskými energiemi, s lidstvem, s tebou jako člověkem, a s tvou životní cestou. Je to pro tebe a mnoho z nás nový začátek, což znamená, že nevíme, co dělat, protože čelíme situaci, která vyžaduje, abychom změnili velmi starý myšlenkový vzorec.

Nové paradigma pro Zemi proudí velmi rozdílným způsobem, než na co jsme byli zvyklí. Bylo pro nás běžné dělat práci, pracovat tvrdě, abychom čelili výzvám, které vyžadují veškerou odhodlanost, srdce, vůli a výdrž, abychom pokračovali krok za krokem. Mysleli jsme si, že tento proces skončí zcela jinak, s velkým ohlasem, takže „fňukání“ které bylo zamýšleným vzestupem prosince 2012 bylo zklamáním. Hledali jsme známky toho co jsme učinili a mysleli si, že budou stejné v poměru k tvrdé práci, kterou jsme vykonali. Známky byly zde, ale nebyly to věci, které by bylo vidět, museli jsme je „poznat“. To, že potřebujeme viditelný, konkrétní důkaz je součástí starého způsobu chování a není novým způsobem nové Země, která je o bytí.

Náš starý způsob „dělání“ se musí stát novým způsobem „bytí“. Není zde nic, co by mělo být vykonáno, neboť v minulosti jsme museli pracovat, abychom změnili energii 3D na vyšší aspekty, aby byl vzestup možný. Život byl těžký, neboť jsme museli pracovat  uvnitř 3D paradigmat a jak víme o 3D, energie neproudí tak snadno či rychle. Musíme zatlačit, přitáhnout, dloubnout a dotlačit energii na místo, když chceme, aby se něco odehrálo. Možná ne, ale toto je způsob, jakým jsme vždy pracovali uvnitř 3D. Pokud jsme chtěli, aby se něco stalo, museli jsme pracovat tvrdě, aby se tak stalo a v tom čase to bylo běžné. Nyní se musíme naučit proudit s našimi záměrnými výsledky, být uvnitř energie našeho potenciálu jako průvodce a manažer. Tvoření už nezávisí na tom, jak těžce pracujeme, kolik energie či světla můžeme udržet, či jak dlouho dokážeme udržet své úsilí. Cokoliv chceme vytvořit začíná z radosti, ze souznění, frekvence  a toho, jak nám slouží. Toto je okamžik, kdy začínáme tvořit život jako radostný proces.

Myslím, že ti tvoji průvodci dávali klíč v tom, co znamená užívání života – bytí v radosti. To neznamená, že bys neměla dělat nic, znamená to, že to, co děláš, ti má přinášet radost,  a to začíná se stavem bytí a ne děláním. V tomto novém paradigmatu přinášíme životu radost. Jak můžeme být tak moc v energii radosti, že žijeme „v radosti“, a tudíž si užíváme života?

Přicházíme z životních období tvrdé práce do období bytí v radosti a dělání tohoto bude naším velkým záměrem a velkou změnou, ale takto to vyžaduje nové paradigma nové Země - bytí v energii radosti. Tak spíš než abyste hledali nové věci k dělání a pátrali, proč se cítíte tak bez motivace, dejte svůj záměr do radosti, bytí v radosti, abyste měli ve svém životě radost, abyste byli plni radosti a radostní. Pak z tohoto bodu bytí v radosti, se zaměřujte na věci, které můžete dělat, abyste přinesli radost do svého života. Jaké dary můžete objevit? Jaké sny můžete nyní rozvinout? Máte nové sny, které byste mohli objevit? Jaké záměry máte pro svůj život? Když se přestanete koukat za věcmi, které dělat,  a začnete být v energii toho, co si přejete, tato nová cesta se před vámi otevře s mnoha způsoby, jak použít svou energii, vše v naplnění radosti, kterou se rozhodnete být. A tímto způsobem pochopíte, co znamená „užívat si život“, jak vytváříte radost pro sebe a posilujete nové zemské paradigma s radostně inspirovanými myšlenkami a činy.

 

Copyright ©2013 Jennifer Hoffman & Enlightening Life OmniMedia, Inc. https://enlighteninglife.com

(Reprodukce českého překladu v nezkrácené podobě je povolena pouze pro bezplatné/nekomerční webové stránky, a pokud je připojen aktivní odkaz na původní zdroj/autora a tato poznámka - pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Mirka S.) 24. 7. 2013

 

 

 

Srpen 2013 – Měsíc Opice
aktuální energie podle čínského kalendáře

 

Čas letí a my tu máme opět výměnu a na pomyslný trůn si 22.7. usedne hravá, vychytralá, ale i bojovná Opice.

Slunovratem se jangové energie, které nám vládly od jarních dnů, začaly měnit na jinové, tedy pasivní, přijímající. Pokud se do něčeho nového pouštíme, je třeba si uvědomit, že energie času nám již nepomůžou a my se budeme muset hodně snažit, aby to fungovalo. Neznamená to, že se nám nebude dařit, jen to, že se o to budeme muset postarat sami.

V období Opice je již třeba začít přepínat letní bláznivé pocity na rozum a užívání Kozy nahradit chytrostí Opice. Zkrátka po letním bláznění se trochu zklidnit a začít myslet na zimu. I když letos se asi nikomu nechce, protože všichni máme pocit, že léto ještě nezačalo. Ale vzhledem k tomu, že vládnoucím elementem tohoto roku je voda, dalo se předpokládat, že léto bude spíš chladnější.

Nastává období, kdy by mělo nastoupit přemýšlení a příprava na dokončení všeho, co jsme letos začali.

Opice je hravá, takže to zase nepřehánějme a neskočme rovnou přímo do řešení složitých problémů. Nemá ráda problémy, vyloženě od nich utíká, takže netlačme na pilu a pokud to jde, tak řešení složitostí nechme opravdu raději na září, kde budou energie pro řešení problémů příznivější.

Stále ještě tento čas tedy není jen o povinnostech. Opice má ráda hru, potřebuje se ukazovat ve společnosti a chlubit se svojí prací. Takže jí udělejme radost a dělejme to, co má ráda. Pokud se objeví nějaký problém, tak ho alespoň řešme zábavnou formou například při společenské události apod.

Roční Had s Opicí se nijak zvlášť nemusí. Mohou mít problémy s komunikací. Oba dva neradi ustupují a jsou podezíraví. Takže buďme raději tento měsíc upřímní ve všem, co děláme a dělejme to, jak nejlépe umíme a hrajme si s tím.

Had ví a Opice vidí neviděné. Využijme jejich sílu v naší prohloubené intuici a to nám může pomoci v tom, když nevíme kudy dál. Opice nám s tím může opravdu hodně pomoc.

Opice umí pracovat s detaily, umí se soustředit, ale musí to být zábavné. Jinak ji to otráví a ona od toho uteče. To znamená, že cokoliv budeme dělat, nás musí bavit. Zde je ještě vidět propojení s letní energií, kdy Kůň i Koza dělali jen to, co mají rádi.

Takže stále ještě přetrvává radost a zábava. Jen už nám přichází na pomoc také chytrost a vášeň bude více nahrazována rozumem.

Opice miluje úspěch a ocenění. Takže sdílejme své úspěchy a přijímejme, když nám někdo řekne, že jsme dobří. Stejně tak chvalme ostatní za to, co se jim povedlo. Choďme do společnosti a trochu se klidně i předvádějme, hrajme divadlo, ať sklidíme potlesk.

Energie období vlády Opice budou dvě.

Stále ještě probíhá přechod mezi létem a podzimem, takže Mezidobí Země. Platí stejné věci, které jsme si řekli v minulém měsíci.

Povede nás to ke zpomalení, přemýšlení. Více máme využívat fakta a realitu. Z přílišného přemýšlení ale hrozí zacyklení Země. Takže zlatá střední cesta je to pravé ořechové.

Stále však platí časové energie z minulého měsíce, které nás ještě podporují v tom, abychom se bavili s přáteli, oslavovali a navazovali nová přátelství.

Zdravotní zátěž v tomto období stále leží na žaludku, slezině. Mohou se objevovat plísně, zacyklená psychika a únava.

7.8. již nastupují opravdu podzimní energie. Hlásí se Kov v plné parádě a Opice bude ve svém živlu. Začne se již dříve stmívat a rána jsou obvykle mnohem chladnější. Bude třeba se začít více věnovat pravidlům a řádům.

Tato kovová energie podpoří element ročního Hada, vodu a s tím i to, co tato vodní energie přináší. Mohla by nám dobře jít meditace, prohloubí se zmiňovaná intuice, můžeme objevit svoji vnitřní moudrost. Můžeme ale cítit i větší strach.

Když se poddáme a budeme pomalu plynout, bude vše v pořádku. Pokud se poddáme strachu, můžeme zabřednout do hluboké, stojaté vody.

V tomto období je opravdu dobré brát zřetel na řády, zákony apod., jinak může dojít k bojům. A Opice umí byt pěkně bojovná. Pokud budeme něco podepisovat, pořádně si přečtěme i věci pod čarou. Spory ohrožují dosažení našich cílů.

Podzimní energie nám umožňují připravit se na sběr výsledků naší roční práce. Máme začít přemýšlet co a jak dál. Začít přemýšlet, jak jsme byli úspěšní a odhadovat zisky a ztráty. Promýšlet důsledky našich rozhodování.

Kovová energie přináší pomoc okolí. Takže neváhejme a opět s klidem žádejme o pomoc.

Pokud jde o zdravotní zátěže, mohou se objevit problémy s průduškami, plícemi, kašel. Zátěž bude i na tlusté střevo. Je tedy důležité podpořit proces eliminace toho, co nemáme rádi, co nám už neslouží a naučit se říkat ne. A to bez výčitek.

 

Letící hvězda


7.8. přiletí opět nová Hvězda a přinese další energie, které nám umíchají ten specifický koktejl pro tento měsíc v tomto roce.

Tato měsíční energie bude hodně silná, protože bude stejná, jakou nám přinesla roční letící hvězda. Navíc nastane několik dní, kdy i denní energie bude totožná, takže se dá očekávat, že přemýšlení nad tím KDO JSEM, ODKUD a KAM JDU, bude velmi časté. A to může být pro mnohé velmi náročné a bolestivé.

Tato letící hvězda nás nabádá k přemýšlení, ale varuje před tím, abychom se netočili v kruhu a nepřemýšleli jen pro přemýšlení. Pozor na zacyklení.

Naše myšlenky by měly plynout, stejně tak jako náš život. Nemáme tlačit na pilu a také si máme dát pozor na naše ublížené ego. Pokud podlehneme jeho síle, budeme tento měsíc jen bojovat. Ale vyhrát nad Opicí může jen někdo. Ale stejně to nemá cenu, protože ego nás nevede k naší vnitřní pravdě.

A tyto energie nám mají pomoc poznat, kdo skutečně jsme. Takže obhajobou našeho ega jen si vyčerpáme naší vlastní energii a odvádí nás to od podstaty.

Kdo se dostane do bezvýchodné situace, může opravdu cítit beznaděj a zejména zrozenci s Hadem ve svém Astrotypu by na sebe měli být velmi laskaví.

Kumulace energií roku, měsíce a dne proběhne 8.8., 17.8. a 26.8. Tyto dny opravdu neřešte nic důležitého a zkuste se jít raději bavit. Tím, že tato situace probíhá pod vládou bezstarostné Opice, můžeme eliminovat nebo alespoň omezit její sílu tím, že podpoříme hravost Opice. Z těchto dnů si asi největší pozor dejte na 17.8.

 

(c) Denisa Kubíčková

 Zdroj: www.harmonie-zivota.cz

 

 

 

 

Horoskop na období od 29.7.2013 do 4.8.2013
Jednej, jako by to bylo poprvé.
Vycházej jen z „tady a teď“.


Na začátku týdne ještě působí konstelace z minulého týdne. Od 1.8. se již začne uvolňovat.
Zůstává pouze Jupiter v konjunkci s Černou Lunou v opozici s Plutem, který může značit sklon k fanatismu. Uran v kvadratuře s Marsem symbolizuje výbušnost a nehody. Pokud se potlačí vztek či agresivita, nebo dokazování si, pak někde energie nekontrolovatelně vybuchne. Tento týden buďte opatrní na cestách.

Slunce, které se dostalo do harmonického aspektu s Uranem, přináší rozšířené vědomí, zesílenou intuici, novou inspirací a tím následně nalezení řešení.

Slunce se dostává do kvadratury mezi Dračí hlavou a ocasem a to symbolizuje právě, že Slunce- cesta, projevení se, má dostat do harmonie minulost a naplnit postup vpřed. Opustit lpění na minulosti a zkušenostech a s důvěrou vstoupit do nové zkušenosti. Máme tendenci jednat na základě staré zkušenosti a tím často uděláme pravý opak. Ale ne proto, že to tak cítíme, že to tak máme udělat, ale proto, abychom se vyhnuli špatné zkušenosti z minulosti. A ono se pak stane, že je to zase „blbě“.

Proč? Mezitím, co proběhl ten čas mezi minulostí a přítomností, se změnilo „nastavení“, pod kterým probíhá realizace hmoty. Proto rozhodovat se jen podle minulosti znamená, vyhodnocovat přítomnost na základě nastavení z minulosti (která už neexistuje) a vykonaný čin nemůže být tudíž správný, protože vám utekla přítomnost. Nejste v „tady a teď“. Ve vás už zkušenost z minulosti pozměnila vaše „nastavení“. Proto není potřeba se vracet k minulosti. Máte vycházet z přítomnosti, nastavení z daného okamžiku a daného procítění sebe sama. Pak je jednání pravdivé.

Pokud jednáme dle zkušeností z minulosti, ve skutečnosti jsme ve strachu a nejsme v kontaktu se Životem, se sebou samým.

V tomto týdnu je důležité si uvědomit, kým jste teď, jaké máte teď v sobě přesvědčení, poznání, pravdu, a toho vycházet pouze z JSEM. Jen tak můžete udělat krok vpřed, který vede k přerodu.

Srpen je měsíc vyrovnání.

Krásný týden.

Nel

 

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu

www.astrologiepetranel.cz

 

 

 

 

Ako to vidím na budúci týždeň od 29.07. - 04.08.2013

 

Zúčtovanie. Slovo, ktoré vyvoláva v nás rôzne pocity, myšlienky. O tom bude nastávajúci týždeň. Nachádzame sa v zložitom období - energeticky, vzťahovo, finančne aj celkovo, z hľadiska vyrovnania k našej Matke Zemi. V posledných dňoch sme mali možnosť pozorovať, ako vyplávalo na povrch veľa skrytých vecí, karmických nedoriešených záležitostí. Veľa vecí akoby zrazu sa nám ukázalo, osvetlilo. Doslova v týchto dňoch pociťujeme enormnú záťaž na všetky telesné systémy, k čomu nám ešte pridáva aj teplo zo slniečka.

Prichádzajúce energie na našu zem v tomto období to všetko znásobujú. Cítime sa doslova v energetickom víre. Miestami máme pocit, akoby nás to všetko chcelo prevalcovať. To všetko je ale náš proces, ktorého sme súčasťou. Je to proces očisty na všetkých rovinách. Kto sa raz rozhodol vedome na sebe pracovať, očisťovať seba, riešiť svoje tienisté miesta, tak v týchto dňoch to naberá na obrátkach. Treba len vydržať. Ten najdôležitejší úsek kopca býva najťažšie zvládnuteľný z pohľadu nás samých. Vždy však dostaneme naložené len toľko, koľko dokážeme uniesť. Všetko to, čo sa nám ešte ukazuje, nás núti popracovať na nás samých. Je to o nás. Nie o susedovi, ani o bývalom partnerovi, ktorí si nás dovolil opustiť. Je to vždy len o nás, o našom raste, liečení.

Tak práve začiatok týždňa predkladá pred nás často najťažšie veci, ktoré sme ešte nestihli riešiť. Vzťahy. Hlavne vzťahy. Pozor na niekoho tretie tam, kde chceme byť len dvaja. Buďme k sebe úprimný. Aj keď by odhalenie mohlo bolieť, vždy to pre nás znamená, že vesmír nám chystá niečo lepšie. My si predsa to najlepšie vždy zaslúžime. Vnímam tu aj výkyvy počasia, extrémne horúčavy, búrky z tepla. Nápor na kardiovaskulárny systém, zažívanie, poruchy trávenia, obehový systém. Piť veľa vodičky, ktorá nie len zaženie pocit smädu, hydratuje naše telíčko, ale aj vyplavuje veci, ktoré sa uvoľnili na duchovných úrovniach a prejavené vo fyzickej realite sa potrebujú transformovať a prečistiť. Vodička tu je cenná tekutina a napomôže tomuto procesu.

Stred týždňa prináša zmenu energií, štruktúry vibrácií na rôznych úrovniach. Tí, ktorý sme verný svojim presvedčeniam, a konáme zo srdca, podľa vesmírnych či Božích zákonov, tí pocítime mierne uvoľnenie. Ale len mierne. Odíde to, čo má, na čom sme pracovali. Tí, ktorí sa doteraz hrali na silných, ktorých sa duchovno netýka, môžu pociťovať mierne depresie, pocity „neviem čo mi je?“ Každého sa dotýkajú prebiehajúce zmeny na planéte aj v ovzduší. Pozor v tomto období na zhoršenie vzťahov, kde ešte nemáme doriešené karmické záležitosti. Môžeme byť svedkami odhalenia ilúzií v našich životoch. Pozor na naše nohy, aby nám ich niekto nepodkopal. Ak sa tak aj stane, tak len preto, že sme to sami umožnili, aby sa to prejavilo v našom živote. Tu máme niečo na riešenie a liečenie.

Čo sa týka rôznych finančných ponúk, ktoré vyzerajú lákavo, tiež treba byť obozretný, preciťovať cez srdce. Stále trvá obdobie našich skúšok. Či zostaneme verný sami sebe. Veď vieme, že aj keď obal vždy vyzerá lákavo, vždy to, čo je vnútri býva najdôležitejšie. Všetky ťažkosti, ktoré sa vyskytujú v našom živote sú len tak ťažké, akú mieru obtiažnosti im dáme. Dajme si pozor, aby sme to neboli my sami, kto nám priviazal ten kríž, ktorého ťarchu pociťujeme. Takže, preciťujme srdcom vzťahy aj všetko ostatné, udržujme hranice. Vyhodnocujme naším vnútorným senzorom, či nás daná situácia, alebo vzťah vyživuje, alebo vyciciava. To je diametrálny rozdiel. Všetko, čo budujeme, má len taký silný základ, ako zodpovedne a s čistým zámerom k tomu pristupujeme.

Na konci týždňa na nás máva zástava zmierenia, nie však rezignácie. Pocit odovzdania a dôvery nám prináša mierne povolenie napätia. Kto je však netrpezlivý, chcel by hneď veci, ktorým ešte neprišiel čas, tak môže byť sklamaný. Sebareflexia by nás mala udržovať v tomto období pri živote, aj keď cítime nápor na všetky aspekty nášho bytia. Všetci sme tak trochu už unavený, ale všetci tí, ktorý sme doteraz pracovali na sebe podľa najlepšieho cítenia vieme, že netreba podliehať panike, treba dôverovať. Tí, ktorý sme ešte zameraný na to viac fyzično, a pri zmienke o duchovne si klopkáme na čelo, tak aj tých to všetko počká, možno ešte v tejto inkarnácii. Naozaj buďme úprimný k sami sebe, priznajme si, ak niečo, alebo niekto nie je podľa našich predstáv, aby sme si nechovali hada na prsiach. My sami sa máme ohodnotiť, určiť si svoje hranice, uvedomiť si svoju cenu.

Celkovo energie tohto týždňa nás stavajú do polohy, v ktorej je potrebné, aby sme si uvedomili, kto sme a kam kráčame. Ak ešte stále váhame a nevieme, na ktorú stranu sa prikloniť, si dajme pozor, aby sme nepremeškali poslednú príležitosť. Táto inkarnácia je len raz a s ňou aj táto šanca. Možno to stihneme a možno v tej ďalšej. Nadchádzajúce udalosti ukazujú záťaž na fyzickej aj duchovno - duševnej úrovni. Môžeme byť vystavený skúškam, ako správne reagovať na dané situácie. Doteraz sme študovali teóriu, teraz je čas všetko realizovať a aplikovať v bežnom živote.

Otvárajúca sa Brána Leva a postavenie hviezd v pozícii Dávidovej hviezdy nám len v tomto období napomáhajú k tomu, aby sme zúročili všetko to, čo sme dostali do vienka. Aj to, čo sme vlastným pričinením pomohli zhodnotiť na duchovnej úrovni. Keď sa na to pozrieme s nadhľadu, zistíme, že všetko, čo sa javí ako zlé, je len zlé z nášho pohľadu. Všetko, čo sa búri a búra, tak len preto, aby nastala rovnováha, či už je to v prírode, s Matkou Zemou, alebo vo vzťahoch a v našom okolí. Všetko chce byť v harmónii a v rovnováhe. Preto nadchádzajúce udalosti akokoľvek pociťujeme ako ťažké, majme na pamäti, že je čas karmického vyrovnania. Lekcie treba, aby boli zvládnuté. Sľuby, ktoré treba, majú byť splnené, ktoré treba, rozviazané. Duše, tak ako ľudia si vyrovnávajú všetko to, čo je z hľadiska ich plánu potrebné. Tak ak pociťujeme niekde neprávosť, alebo nespravodlivosť, nekritizujme a nešomrime na osud. Preciťujme srdcom, nepoznáme dohody ostatných ani sľuby, ktoré ich viažu k udalostiam prebiehajúcim. Preciťujme srdiečkom, posielajme lásku. Veď aj náš sused je len človek zrodený z podstaty svetla, aj keď teraz nezodpovedá našej vibračnej úrovni. Preložené do reči normálnej, nechajme veci nech idú ako chcú, nechajme ľudí nech každý robí najlepšie ako vie. Prebudenie prichádza pre každého v čase, kedy je sám na to pripravený. Všetci sme šikovní a múdri, máme obrovský potenciál. Len si to všetko máme sami v sebe nájsť, objaviť. Niektorí jemne oprášiť, niektorí vydolovať z hĺbky našej podstaty. Všetko je v nás. Všetky prebiehajúce zmeny nás majú nasmerovať k nastoleniu rovnováhy vo všetkých aspektoch nášho bytia. Všetko disharmonické, všetko čo nás odoberá o energiu, všetko čo nás rozčuľuje či mierne irituje, to všetko má byť transformované nami samotnými. Spracované, prečistené.

Toto je ten správny čas, dá sa povedať, že finišujeme. Naozaj je čas žatvy, nielen tej na poliach. Máme za sebou veľa vecí zvládnutých, a tak miestami si dovoľme trošku si oddýchnuť, vyfúknuť. Nechajme veci doznieť, dobehnúť tento proces. A celkom pozvoľne dovoľme si splynúť s novými energiami, novým dychom Zeme, novou vlnou energií. Novým Svetlom. Nastavme sa na nové vnímanie, priťahovanie hojnosti, zázrakov do nášho života. Pusťme si nový vietor do plachiet. Tento čas naozaj praje pripraveným. A o tých, ktorí, ako sa povie, nie sú až tak „líznutí týmto duchovnom“ a žijú si vo svojom stabilnom materiálne založenom svete, tak aj o tých je postarané. Každý si dokončí presne tie úlohy, na ktoré je pripravený, a ktoré si nedokončil. Tak nechajme veci voľne plynúť, dobehnúť proces čistenia. S láskou preciťujme a presvetľujme, dôverujme. Nehľadajme správnu cestu, lebo kto ju hľadá tak už je na nej. Kráčajme po nej s dôverou a pamätajme, zákony stvorenia platia pre všetkých rovnako. Čo vyšleme sa nám vráti. Tak vysielajme, vizualizujme a materializujme si všetko len to, čo naozaj chceme, s láskou v srdci. Začnime žiť svoje vlastné sny. Tak krásne snívanie …

Elina


Pre https://gaia2010.sk/ 28.7.2013 napísala: Elina. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

 

 

 

Nepřinášejte oběti  
Mistr Maytreia
prostřednictvím média „Zlatá dušička“, 26.7. 2013

 

 

 

Spousta z vás cítí sílu současných dnů. Projevuje se mnoho energie slunce a jeho silný vliv na životy lidí. Stále ve vašich srdcích zní otázky ohledně toho, co máte v životě pochopit, co se naučit, ale také to, zda jste na správné cestě. Mnozí hledají potvrzení svých myšlenek, avšak u jiných lidí, ne ve svém srdci. Jakoby jste nedůvěřovali sami sobě, jediné bytosti, za kterou se můžete zaručit. Chybí vám víra a sebeláska.

 

Učíte se pomáhat ostatním, ale proč ne sami sobě? Jste ve svých životech konzervativní. To, co se vám líbí u druhých, nejste schopni aplikovat sami u sebe. Někdy se může stát, že se bojíte prožívat to, co cítíte. Jakoby jste byli odstrkováni, jakoby jste si říkali ne, tohle já nemůžu. Ale proč? Proč se bránit tomu, co cítíte. Jsou to pro vás výzvy, které vám mohou zkvalitnit a zpříjemnit vaše životy. Nevyhýbejte se vědomě ničemu, co byste chtěli. Jste tady, abyste život prožili. Ne abyste ho odmítali. Vše, co chcete, je k dispozici. Tento čas vás vybízí, buďte otevření a nebojte se dostat ze sebe vše, co vás trápí, vše co máte na srdci. Nebojte se sdílet své pocity. Učte se důvěřovat sami sobě stejně, jako lidem kolem vás. Hledejte v každém jeho pravou podstatu. Budete konfrontováni se svými nezpracovanými věcmi i nadále. Stále více budete potkávat protějšky, které ve vás budou otvírat " tajemnou komnatu", kde leží ukryté vaše nezpracované a zasuté myšlenky, bloky, které jste se báli vynést na světlo.

 

Nyní přichází nejtěžší fáze, uvolnění toho, co je uloženo v největších hlubinách. Pro mnohé to může být složité období, ale přesto je zde naděje, že duši se výrazně uleví. Měňte své životy a nebuďte zatuhlí. Vše, co neslouží, odstraňte. Ať je to jakkoli bolestné. Nehledejte výmluvy, nebuďte pohodlní a lehkomyslní. Neboť poté vás čeká ráj na Zemi. Buďte těmi, jakými jste ve svých vizích. Nesklánějte se a nepodlézejte. Učte se milovat sami sebe a hrdě zvednout hlavu a kráčet dále.

 

Nebojte se realizovat své touhy, své sny. Ani své lásky. Mnoho z vás žije ve vztahu, který mu nic nepřináší. Nepřinášejte ani zbytečné oběti. Uvolněte se a jděte za svou láskou. Nebuďte připoutaní k děravé lodi, co se potápí. Cožpak toto vás těší? Kampak až chcete dojít ve své bolesti?

 

Mnohé je iluze. Vaše vnímání světa kolem je často krátkozraké, ovlivněné vašimi očekáváními tím, co vidět chcete. Zbořte tyto zdi a začněte život tak, jak to potřebujete. Milujeme vás.

 

Mistr Maytreia

 https://zlata.dusicka.sweb.cz

 

SOLFEGGIO FREKVENCE

 

 

NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK VÁM ZPROSTŘEDKUJE POMOCÍ TÓNŮ FREKVENCE SOLFEGGIO VELKÉ MOŽNOSTI K DUCHOVNÍMU LÉČENÍ - HOJENÍ RŮZNÝCH TRAUMAT A S TÍM SPOJENÝCH EMOCÍ. ZA JEDEN POSLECH SE SAMOZŘEJMĚ ZÁZRAK NESTANE. DOPORUČUJI, ABYSTE VŽDY JEDNO TEMATICKÉ VIDEO POSLOUCHALI NĚKOLIKRÁT, SAMI POCÍTÍTE ZMĚNU. A I PAK SE OBČAS VRACEJTE - A VĚŘTE, BUDETE SE VRACET RÁDI. JE DOBRÉ UDĚLAT SI PRO POSLECH A VNÍMÁNÍ SVÝCH POCITŮ A PROCHÁZEJÍCÍCH ENERGIÍ ČASOVÝ PROSTOR V DOBĚ, KDY VÍTE ŽE PRO TO BUDETE MÍT KLID. VELMI PŘÍJEMNÉ JE ZPŘÍJEMIT SI PROSTŘEDÍ PLAMENEM SVÍČKY A VONNÝMI ESENCEMI. A TEĎ UŽ SE ZAČTĚTE DO SDÍLENÉHO DOPROVODNÉHO TEXTU.

 

Hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši. Nicméně, až v posledních letech vyšla najevo informace, že naše novodobá hudební produkce byla okradena o obrovský potenciál pro léčení a transformaci, o mocný starodávný tonální rozsah známý jako "původní Solfeggio frekvence ."

 

Tyto originální Solfeggio frekvence, mají schopnost přeměnit život zázračným způsobem. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí zpěvů v gregoriánských chorálech, během náboženských obřadů v kostelech v té době. Ale partitury chorálů záhadně, kolem roku 1050 zmizely a jsou pravděpodobně navždy ztraceny.

 

Tyto zpěvy se skládají ze zvláštních tónů nebo frekvencí, které když jsou zpívané v harmonii, a v latině, měly obrovskou duchovní sílu při náboženských obřadech. Kombinace těchto tónů a latinské intonace, měla sílu proniknout hluboko do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci.

 

Solfeggio frekvence obsahují šest čistých tónů a tyto byly použity pro vytvoření starověké hudební stupnice. Církev tvrdí, že se ztratilo všech 152 těchto úžasných starověkých gregoriánských chorálů, ale je více než pravděpodobné, že jsou záměrně pod zámkem v útrobách vatikánských archivů. Jeden z těchto zpěvů obsahující Solfeggio frekvence, známý jako "chvalozpěv na Jana Křtitele“ (Ut Queant Laxis) se však záhadným způsobem objevil na veřejnosti a je napsán tak, že obsahuje všech šest Solfeggio frekvencí. Z této písně také byly převzaty solmizační slabiky pro označení tónů stupnice – Ut-Re-Mi-Fa-Sol-La.

 

Naše moderní hudební stupnice je mírně mimo rozsah synchronizace původních Solfeggio frekvencí a komorní "A" 440 Hz, bylo původně, ještě kolem roku 1914, 417 Hz. V podstatě téměř všechnu hudbu, kterou slyšíme dnes v mediích nebo se prodává v obchodech, ať už je to rock, jazz, soul nebo klasika, je atonální a kontraproduktivní ve srovnání s úžasnou transformační silou Solfeggio tónů.

 

Jedna z Solfeggio frekvencí 528 Hz je známá jako "528 Miracle ", protože ta má pozoruhodnou schopnost léčit a opravovat DNA v těle a je to přesně ta frekvence, která byla použita genetiky při biochemických procesech.

 

Změnou původní Solfeggio stupnice se změnily výrazně zpěvy, tedy i ty zpívané v kostelích a změnou frekvencí byly ovlivněny změny v koncepčním myšlení, což mělo za následek oslabení duchovního vlivu církve.

 

Solfeggio frekvence:
UT - 396 Hz - Osvobozující pocit od viny a strachu.

 

Tón UT může být používán jako prostředek pro realizaci cílů a dodává sílu nebo energii v dosažení cíle, Tato uzdravující zvuková frekvence má blahodárné účinky ve vztahu k pocitům viny. Tato frekvence očišťuje od pocitu viny, který často představuje jednu ze základních překážek k realizaci cílů. Tím umožňuje dosažení těchto cílů. Tato frekvence UT vás zbavuje pocitu viny a strachu tím, že snižuje obranné mechanismy. Tato Solfeggio frekvence může být také použita jako prostředek probuzení, vystřízlivění a návratu k realitě.

 

RE - 417 Hz - Vracení situace a usnadnění změn.

 

Tento tón je spojen s rezonancí a empatií. Tón RE může změnit určité odcizení člověka od Boha a jeho návrat na správnou cestu. Vyčistí traumatické zážitky a b´vymaže destruktivní vlivy minulých událostí. Může být použit pro odstranění omezujících pocitů či dojmů, které brání člověku v dosažení svých životních cílů. Tón RE podporuje energeticky buňky a DNA, aby fungovaly optimálním způsobem a to tak, že dodají energii Vašemu tělu za využití svého tvůrčího potenciálu

 

MI - 528 Hz - Transformace, zázraky a oprava DNA./ frekvence lásky

 

Tón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla, zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí se a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu a pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení.

 

FA - 639 Hz - Soudržnost / Vztahy / harmonizace mozku

 

Tato frekvence pomáhá v mezilidských vztazích, umožňuje vytvoření harmonické společnosti a tvoří harmonické mezilidské vztahy. Tónu FA lze použít k řešení vztahových problémů, problémů v rodině, mezi partnery, přáteli a k řešení sociálních problémů. Pokud hovoříme o procesech na buněčné úrovni, tón FA podporuje komunikaci buňky se svým okolím. Tato starobylá Solfeggio frekvence posiluje komunikaci mezi lidmi, porozumění, toleranci a lásku. Tato frekvenci lze také použít pro komunikaci s paralelními či duchovními světy.

 

SOL - 741 Hz - Vyjádření / Řešení / probouzející intuici / spojuje s nelineárním poznáním

 

Tato frekvence čistí buňky (solve polluti) od toxinů. Časté používání této frekvence vede ke zdravějšímu a jednoduššímu způsobu života, což můžete ještě více podpořit zdravým jídlem zbaveným různých druhů toxinů. Tón Sol čistí buňky energeticky od různých druhů elektromagnetického záření a znečištění. Tento tón Vás vede k čistějšímu, stabilnímu a duchovnímu životu.

 

LA - 852 Hz - Prohloubení intuice./navracející k duchovnímu řádu / osvícení / láska bez podmínek 

 

Tento tón probouzí jakýkoliv systém do jeho původního, perfektního stavu. Je spojen se Světlem a   Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k Jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa a umožňuje zažít Jednotu – naši přirozenou vlastnost a povahu.

"528 cyklů za sekundu, je doslova jádrem tvůrčích frekvencí přírody. Je to láska," prohlašuje proslulý lékařský výzkumník Dr. Leonard G. Horowitz (specialista na genetickou biochemii). Tento doktor má podíl na tom, že ke stávajícím Solfeggio frekvencí přibyly další tři a jedná se o 174 Hz, 285 Hz, ve spodní části stupnice, a 963 Hz v horní části stupnice a po přidání se s šesti původních Solfeggio frekvencí, vytvořily tři ideální trojice 3 x 3 = 9

Význam doplňkových tónů:

174 Hz

Nižší tóny jsou podobné přírodním anestetikům. To vede k odstranění fyzické a duševní bolesti. Tato frekvence dává Vaším orgánům pocit bezpečí, zabezpečení a lásky a motivuje je k co nejlepší činnosti.

285 Hz

Tento tón je užitečný při pomáhání léčbě ran z energetického hlediska, popálenin, nebo k léčbě jakékoliv jiné formy poškození tkáně. Tato frekvence pomáhá návratu tkáně do své původní podoby. Ovlivňuje energetická pole tím, že jím „zasílá zprávy“ o restrukturalizaci poškozených orgánů

963 Hz

Tento tón probouzí jakýkoliv systém do jeho původního, perfektního stavu. Je spojen se Světlem a Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k Jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa a umožňuje zažít Jednotu – naši přirozenou vlastnost a povahu.

Mezi Solfeggio frekvencemi existují zajímavé matematicko fyzikální vztahy.  Rozdíl mezi třemi prvními, druhými a třetími frekvencemi v kruhu je 111 Hz.

          174+111= 285,  285+111=396     
417+111= 528,  528+111=639
741+111= 852,  852+111=963


174, 417, 741 jsou vrcholy trojúhelníku, zrovna jako 285, 528, 852, nebo 369,639,963.

174Hz /1+4+7/ = 12 /1+2/ = 3   285Hz /2+8+5/ = 15 /1+5/ = 6   396Hz /3+9+6/ = 18 /1+8/ = 9
417Hz /4+1+7/ = 12 /1+2/ = 3   528Hz /5+2+8/ = 15 /1+5/ = 6   639Hz /6+3+9/ = 18 /1+8/ = 9
741Hz /7+4+1/ = 12 /1+2/ = 3   852Hz /8+5+2/ = 15 /1+5/ = 6   963Hz /9+6+3/ = 18 /1+8/ = 9

Tak jako matematické vztahy mezi frekvencemi, existují vztahy těchto frekvencí i k životně důležitým funkcím orgánů těla, až po úroveň DNA.

Moderní věda teprve nyní začíná zjišťovat, co již před staletími moudří muži věděli a že všechno (včetně vás), je v konstantním stavu vibrací. Nejvíce elementárnímu stavu vibrací se blíží zvuk. Všechno má optimální spektrum vibrací a tento stav se nazývá rezonance. Když jsme v rezonanci, jsme v rovnováze. Jeden ze způsobů, jak využít zvuk a léčit tělo, je si uvědomit, že každý orgán a každá buňka, absorbuje a vydává zvuk.

Emoce a mentální stavy mají své rezonanční frekvence, to je tajemství síly spirituální hudby a zpěvu či vhodně namluvených pasáží. Když je rezonanční kmitočet aktivován dostatečně dlouho, tělo a mysl začne rezonovat ve stejném rytmu a je vytvořen pocit odpovídající rezonančnímu kmitočtu. Pokud jste někdy byli na velkém rockovém koncertě, kde je zpravidla fenomén rezonance používán, podlehnete posléze atmosféře vytvořené hudbou a chováte se až nepříčetně, což za normálních okolností není obvyklé. Terapeutické účinky zvukových vln se používají k přeskupení frekvencí mysli.

Bez ohledu na to, čemu určitá osoba věří, a protože každá nota starověké stupnice Solfeggio má zvuk odlišný od konvenční hudební stupnice, poskytují tyto tóny nové stimuly pro mysl a somatický systém (tělo). V poslední době přijímají vědci názor, že již samotné poskytnutí nového podnětu je pro mozek v mnoha ohledech přínosem, konkrétně ve vztahu k plasticitě mozku (tj. udržení mladé, zdravé a aktivní mysli). Souběžně s tím, jak se Vaše mysl uzdravuje, odpovídá také tělo a sklízí tím své vlastní plody.

Například, jedna ze Solfeggio frekvencí 528Hz, se vztahuje k výrazu „MI“ a toto označení je odvozeno od "MI-ra gestorum" v latině znamená "zázrak". 528Hz je to přesný kmitočet používaný v genetice při úpravách poškození DNA, principiálně je to zásah do struktury, na které je založen život!

V laboratorních podmínkách byly mrazeny různé druhy vody, za působení Solfeggio frekvencí a pozornost byla zaměřena na vytvořené krystaly. Zjištěný výsledek byl, že voda má tendenci vytvářet dobře uspořádané, šestiúhelníkové krystaly, které obsahují minerální látky v optimální rovnováze. Přírodní voda, vycházející ze země, má schopnost vytvářet krystalickou strukturu, kdežto voda z vodovodu ošetřená uměle přidáním chemikálií, jako je chlór nebo jinak znečištěná, má tuto schopnost omezenu.

Voda je nejvíce potřebná látka pro život člověka. Obecně platí, že 90% nebo více v embryonálním stavu těla je voda. U kojenců je to asi 65-70% vody a asi 80% u dospělých. S přibývajícími léty obsah vody v těle klesá.

Je důležité nejen, aby požadované množství vody tělo přijalo, ale aby kvalita a složení vody, bylo pro tělo na přijatelné úrovni. Dlouhý život je podmíněn tedy především kvalitou vody, kterou pijeme každý den. Kvalita se projeví jaké krystaly voda při zmrazení vytváří, bez působení Solfeggio frekvencí a jak se změní krystalická struktura a tedy i kvalita, při působení Solfeggio frekvencí.

Podobnou působnost mají Solfeggio frekvence i na vodu obsaženou v těle, zlepšují její kvalitu a tím i veškeré tělesné funkce a stavy na vodě závislé.

Jak naslouchat Solfeggio frekvencím? Důležité je soustředit se na vydávaný tón. Zpočátku (prý) můžete pocítit symptomy jako bolesti hlavy, škubání nebo dokonce pocit na zvracení. To je normální, neboť tóny odstraňují energetické bloky z vašeho těla, aby vaše přirozené elektromagnetické pole mohlo posílat více energie do tělesných oblastí, které to potřebují.

 

K dosažení nejlepšího účinku se doporučuje poslouchat jakoukoliv ze Solfeggio frekvencí aspoň jednou denně, během dne můžete naslouchat, kolikrát chcete. Nejlepší účinky se dostavují po šesti týdnech každodenního naslouchání.

 

Příklady Solfeggio frekvencí, odkazy na ukázky:

  Základních 6 frekvencí

 

UT - 396 Hz - Osvobozující pocit od viny a strachu.

RE - 417 Hz - Vracení situace a usnadnění změn.

MI - 528 Hz - Transformace, zázraky a oprava DNA./ frekvence lásky

FA - 639 Hz - Soudržnost / Vztahy / harmonizace mozku

SOL - 741 Hz - Vyjádření / Řešení / probouzející intuici / spojuje s nelineárním poznáním

LA - 852 Hz - Prohloubení intuice./navracející k duchovnímu řádu / osvícení

 

 Doplněné frekvence, Dr. Horowitz

 

  174 Hz – základ, vznik

  285 Hz  - kvantové poznání

  963 Hz – posvátný akord / probuzení DNA / aktivace šišinky mozkové /

 

ZDROJE článku:

https://www.lecebnekody.cz/da-vinci

https://poutnicicasem.blog.cz/1203/solfeggio-frekvence

https://www.rahunta.cz/news/co-se-to-deje-9-svetlo-a-laska-solfeggio-frekvence-/

https://barboraopelkova.blog.cz/

—————

Zpět