Hudba ve službě harmonie

Shadb zahrnuje celou řadu hudebních témat a záměrné opakování dodává energii rezonance, jako u křišťálového skla, které se rozezní při pravidelném kruhovém dotyku prstu. Tuto hudební "ÚPRAVU" používá k uvolnění energie nahromaděné v našem životě  ve více, či méně obtížných situacích, které jsme prožili. Tyto energie sídlí v některých oblastech našich energetických obalů. Hudba je auditorem (kontrolorem) jejich otevření a je v souladu s naším vývojem. To nelze v žádném případě nahradit změněným stavem vědomí nebo samostatnou aktivací jednotlivých center. Jejím cílem je pomoci najít všem své vlastní schopnosti tvůrčí lásky.

Shadb Sbírka obsahuje čtyři hudební motivy (fialová, zelená, oranžová a červená). Čtyři hudební témata mají vliv na celý energetický  systém 12 čaker, kde lidé mají obecně blokády a nebo uzly, tedy v našich energetických obalech (aurách) týkajících se duševních, emocionálních a fyzických problémů. Navíc každé hudební téma vibruje svou barvou a pomáhá harmonizovat následující:

1.. Shadb Violet emocionálně je směrová na solar plexus spojeného s trávicím ústrojím, je to také výzva, abychom si uvědomili svoji skutečnou povahu, svůj potenciál a individualitu.

2.. Zelená Shadb zasahuje střediska a energetické body týkající se dýchacích cest, v centru, přes hrdlo v horní části hlavy, a dokonce i za jejími hranicemi. Její harmonizace nese poselství univerzální lásky.

3.. Shadb Orange hudební pole rozšiřuje a daleko harmonizuje zejména body v energetických centrech v pánvi, místě plodnosti,  úrodnosti, které přináší radost ze života, zázrak a návrat do dětské tvořivosti.

4. Shadb Ruby je hudba, harmonizační nástroj, který naladí naše energetické obaly tak, že rozezní "správnou strunu" a dává možnost harmonizace hudebnímu nástroji, jakým jsme. Není to hypnotický účinek podprahového  programování, její zvuk a harmonické frekvence jsou přirozené. To usnadňuje integraci energie duše v nás.

Na housle a klavír se tvoří ústřední melodie Shadb Ruby, rozvibrovává životní sílu naší struktury kostí, naší základní čakru, náš bazén, naši páteř skrze lásku srdce, tato síla vytváří ucelenou energii všech ostatních čaker. Je to láska k životu, který je v nás a v naší krvi, stimuluje a osvěžuje naši vitalitu. Jedná se o spojení hmoty a ducha a podporuje naši vnitřní rovnováhu.

Energie Ruby (drahokam) nám dává odvahu následovat naši cestu a pomáhá snižovat energii duše ve hmotě. To se sebou přináší životní sílu země a oheň kreativního působení energie pomáhá snadnější nalezení svých kořenů a umožňuje vidět své projekty. Umožňuje ztělesnění síly lásky a síly našeho rozhodnutí  a začleňuje tuto životní sílu plně v každodenním životě.

Techniky deprogramování vzpomínky na těle, zdroje nemocí a chorob.

Tělo ukládá stopy zkušeností událostí. Pokud tyto byli špatně integrované, zažité jako je stres, paměť ji uloží, jako chybnou funkci těla. To pak symbolicky vyjadřuje tuto zkušenost zla: nelze však přesně určit nejvíce postižený orgán - tato informace je holografická. (Každá část těla obsahuje informace ze všech).

Existují techniky pro uvolnění negativních vzpomínek z těla  -  je to tato hudba. Umožňuje zvýšení povědomí o událostech, které jsou příčinou. Zbytek všichni přijmou jako zkušenosti a ne jako stres, poučí se z nich a najdou své vlastní schopnosti tvůrčí lásky.

Více než 15 let výzkumu

umožnily Dominique Bourdinovi, lékaři, akupunkturistovi a homeopatu, žijícímu ve francii objevit a zažít harmonizovaný přístup zvuků a barev. Ve své knize "lidská bytost, nedokončená symfonie," popisuje, jak s pomocí testu sluchu, je možné identifikovat části těla, které jsou v nerovnováze a jak je můžeme  harmonizovat  příslušnou hudbou.

Hudba ve službě harmonie

Díky použití některých zvukových frekvencí a harmonií, které generuje hudební sbírka energie Boost Shadb ochraňuje fyzické tělo, v některých místech ověřených jako body nejčastěji disharmonické. Tělo přirozeně přijímá tyto upravující frekvence. Záměrné opakování hudebních témat rezonuje s místy v naší auře obklopující fyzické tělo a umožňuje rozpouštění energií uzlů, které způsobují nepříjemné pocity a mentální, emocionální a fyzické nesrovnalostí. Výsledkem je navození pohody, stavu vnitřního klidu a radosti.

Zlaté číslo

Toto hudba je inspirována hudbou ve formátu 64 měření (4 × 16) neustále opakována během každého alba. To udržuje frekvence důsledně a nastoluje účinku harmonizace rezonance 64 . Toto opatření se vztahuje  k 64 časovým cyklům, hexagrames 64 Hi-King nebo na 64 kodexech kompletní sekvence DNA? ... Pro každého to zažít!

Závěr

Mimochodem, Shadb je sbírka jednoduché a efektivní nástrojové SLADĚNOSTI, která je nám k dispozici, zejména v tomto období individuální a kolektivní transformace. Je na nás,jestli ji využijeme a můžeme ji použít s vědomím, že tato metoda není v rozporu s naší svobodou, ale spíše s tím, že její účinnost závisí pouze na naší úrovni vnímavosti a otevřenosti.

 

              Neváhejte a stáhněte si zdarma tuto hudbu!
               HUDBA ENERGETICKÉ HARMONIZACE
Tato hudba pomáhá umožnit harmonizaci energetických těl. Nechejte ji jen tak prostě hrát na pozadí, ve smyčce,, aniž by jste jí věnovali svou pozornost.

Klikněte na barvu, která vás v tuto chvíli nejvíce oslovuje, tak si stáhnete pro vás v tuto cvíli tu nejvhodnější hudbu!

Tuto hudbu Vám s láskou nabízí Shadb. 

 

 

 
 
 Tato hudba je nabízena bezplatně Shadb