Na počátku bylo světlo (a světlo budiž v nás)

31.07.2012 21:35

 

Na počátku bylo světlo (a světlo budiž v nás)

"Není třeba utrácet 300 euro měsíčně za jídlo. Na 300 euro musíte tvrdě pracovat a bere vám to svobodu. Nemusíte pracovat abyste jedli. Mohu si vylézt na horu zatímco jiní podřimují. Budu tam zcela sám.

 

Lidé si myslí, že potřebují materiální věci...

 

Je jasné, že v takových případech to nefunguje. Ale existuje mnoho jevů, které nejsou viditelné. A musíte jim věřit, aniž byste byli schopni je vysvětlit... Lidé se bojí toho, co nedokážou vysvětlit. Rostliny rostou díky fotosyntéze. Metabolizují světlo a lidé jedí světlo už metabolizované dalším zpracováním. Jinými slovy, když jíte brambory, jíte světlo už metabolizované skrze brambory. V trávení je odstraněn materiál a zůstane původní světlo. Jakoby váš žaludek prováděl fotosyntézu."

 

"Pro mě to bylo neuvěřitelné, protože jsem neměla ani tušení, že je možné žít bez jídla a vody. Jen jsem si chtěla zlepšit své zdraví. Na začátku října 1993 jsem se stala vegetariánkou... a začala používat metody alternativní medicíny. A pak jsem dospěla k poznání, že bych mohla zkusit nejíst. Nebála jsem se zcela zastavit příjem potravy, tak jsem šla ještě dál a modlila se k vyšší moci. Myšlenka abych přestala jíst bylo božím znamením, takže bylo snadné takový experiment provést.

 

Není třeba jíst jako zdroj radosti a potěšení. Je mi jedno, že ostatní lidé jedí a já ne. Existuje mnoho jiných potěšení v životě. Lidé si často přicházejí se mnou promluvit, a když otevřu dveře, nazývají mě šarlatánem a lhářem. Říkám ji, aby se posadili. Mluvím k nim klidně. Nesnažím se je přesvědčit. Nelze nikoho přesvědčit, kdo není ochoten porozumět. Nejprve je třeba vysvětlit, že lidé nejsou jenom fyzické tělo. Jsme jako matrjoška, s menšími panenkami uvnitř. Nejmenší panenka v matrjošce, to je fyzické tělo. Ostatní jsou energetická těla. Nedá se říct, že by existovalo mnoho vědců, kteří by se zajímali o studium. Ve skutečnosti, jediný zájemce byl Dr. Rosinov, vedoucí lékařského centra bioenergie. Ten používá techniku Kirlianské fotografie."

 


 

 

—————

Zpět