Novinky z Údolí pyramid - I. - Erich von Däniken navštívil poprvé pyramidy v Bosně

05.08.2014 18:31

Novinky z Údolí pyramid - I.

Bezpochyby nejznámější výzkumník dávných záhad všech dob a spisovatel několika nejprodávanějších knih Erich Von Däniken, navštívil bosenské Údolí pyramid ve Visoku!

NOVINKY Z BOSENSKÉHO ÚDOLÍ PYRAMID

kliknutím na obrázek spustíš film

Erich von Däniken navštívil poprvé pyramidy v Bosně

Bezpochyby nejznámější výzkumník dávných záhad všech dob a spisovatel několika nejprodávanějších knih (60 milionů výtisků), Erich Von Däniken, navštívil bosenské Údolí pyramid ve Visoku 28. dubna 2014.  Däniken a Osmanagich strávili přibližně pět hodin prohlídkou pyramidy Slunce a nedávno objeveného podzemního labyrintu Ravne. Dänikem ještě nikdy neviděl bosenské pyramidy a proto o nich na svých přednáškách nikdy nemluvil.

Velmi na mě zapůsobily vaše objevy. Zajímám se pyramidami padesát let a velmi dobře poznám co je přírodního původu a co je uměle vytvořeno. Chodby a stěny jsou bezpochyby umělého charakteru. Dále, části bosenské pyramidy Slunce jsou pokryty betonovými bloky. Nechápu mentalitu vlády v Bosně a Hercegovině a jejich rozhodnutí, že nebude financovat takový významný objev.

Setkal jsem se s mnoha skeptiky a odpůrci pravosti nálezů. Oni mají mnoho připomínek, ale jejich slova nemají žádnou váhu, jsou bez argumentů. To co opravdu potřebujeme, jsou platné argumenty. Některé věci, které zde byly odkryté, jsou prostě nezpochybnitelné - od objevu podzemních tunelů, geometrie, designu a orientace pyramid. Tyto nálezy jsou srovnatelné s těmi, které byly učiněny na dalších místech po celém světě.

Profesor Osmanagich je průkopníkem v pravém smyslu slova. Lidé jako on jsou ti, kteří mají schopnost měnit historii. Jeho odpůrci se skládají převážně z pokrytců a těch, kteří nemají znalost o tomto tématu.

Nikdy jsem ve své kariéře nenarazil na tajemství tak velkého rozsahu jako jsou podzemí chodby pod pyramidou Slunce (E.V.D)..

 

Zdroj : www.wmmagazin.cz/view.php?nazevclanku=novinky-z-udoli-pyramid-i&cisloclanku=2014050005

 

—————

Zpět