Odstínění geopatogenních zón u nemocí srdce

17.10.2012 21:56

 

Odstínění geopatogenních zón u nemocí srdce

27.2.2001 00:00
Zdraví

O škodlivých vlivech geopatogenních zón na lidský organizmus se napsalo mnoho v obecné rovině, ale prozatím chybí konkrétní výsledky s jasným zaměřením. Zdravotní potíže a nemoci spojené se srdcem a cévním oběhem mají zejména v posledních letech vzestupnou tendenci. Ačkoli se lidé nejvíce obávají rakoviny, je statisticky dokázáno, že na nemoci srdce se umírá v naší zemi nejčastěji.

Farmaceutický průmysl vyvíjí stále nové a nové léky., které mají tento trend zastavit. Lékaři upozorňují, že je nutné změnit stravovací návyky, více se pohybovat a celkově změnit přístup k životu, ale popravdě řečeno nepříznivý trend se nedaří zastavit.

Podíváme-li se na tento problém z pohledu člověka, trpícího vysokým krevním tlakem, bušením srdce a dalšími zdravotními potížemi, jako je nadměrné pocení a zvýšená únava zejména v nočních hodinách, u kterého navíc dochází k poruchám oběhového systému - otoky nohou, křečové žíly, které jsou často provázeny záněty žil, který je odkázán pouze na léky, musíme přiznat, že naděje na pronikavější změnu je spíše v nedohlednu.

Polykáním prášků se neřeší většinou hlavní příčina nemocí, ale pouze se zmirňují následky něčeho, co prozatím nedokážeme jednoznačně popsat. Odborníci odmítají připustit, že velmi nebezpečnou příčinou mohou být tzv. geopatogenní zóny. 

Samozřejmě ne každý člověk pobývá v místech s působením geopatogenních zón, ale já se věnuji právě těm, kteří mají tu smůlu, a buď z neznalosti či z jiného důvodu spí a dlouhodobě se zdržují v prostoru zatíženém působením geopatogenních zón. Ukazuje se, že působení geopatogenní energie má přímou souvislost právě s nemocemi srdce a cévního oběhu, protože u celé řady takto nemocných lidí dochází po odstínění geopatogenních zón k pronikavému zlepšení zdravotního stavu. Důležité je přitom to, že zlepšení zdravotního stavu se dá doložit měřitelnými hodnotami, jako je například krevní tlak. Zanedbatelné není ani celkové zkvalitnění života jako takového. 

Nemohu prozatím svá tvrzení doložit jinak, než uvedením několika konkrétních případů, kdy odstínění geopatogenních zón pomohlo.

1, V listopadu loňského roku jsem odstínil geopatogenní zóny u pána, který se vrátil z nemocnice po opakované mozkové příhodě. Trpěl vysokým krevním tlakem, značnou únavou a bolestmi páteře. V noci se značně potil, a musel se i převlékat do suchého oblečení. Díky odstínění se okamžitě přestal v noci potit, zbavil se bolestí páteře a únava se stala minulostí. Nevím, zda se mu upravil i tlak, protože nejsem oprávněn tyto informace od svých zákazníků požadovat, ale mám potvrzeno, že je v pohodě.

2, Zlepšit zdravotní stav a dostat do pohody svého generálního ředitele bylo přání zaměstnanců jedné firmy z Frýdku Místku. Jejich generální ředitel skončil po infarktu na jednotce intenzivní péče, a tak jsem provedl odstínění jeho lůžka. Pan ředitel vstával velmi unavený a trpěl často bolestmi páteře. Po provedeném odstínění geopatogenních zón se zbavil potíží a bolestí, a jak mi jeho zaměstnanci potvrdili po půl roce, je v naprostém pořádku.

3, Vysokým krevním tlakem trpěl můj zeť, kterému při náhodné kontrole zjistila paní doktorka hodnoty, nad kterými se podivila. Hodnoty 210/140 patřily k těm, se kterými by se mělo něco dělat. V té době jsme provedli odstínění geopatogenních zón kvůli značným bolestem páteře. Jak to v životě chodí, mladý člověk většinou podceňuje případné riziko, spojené s vysokým krevním tlakem, a tak se raději neléčí. Zhruba po dvou letech se podrobil opětovné kontrole tlaku a zjistil, že má vše v normě, protože nyní má tlak 140/70.

4, Konkrétní měřitelné hodnoty jsem mohl sledovat v letošním roce u svého strýce, kterému je 75 let a lékaři mu naměřili tlak 165/95. Údajně jde o vysoké hodnoty a tak jsem mu 5 ledna provedl odstínění geopatogenních zón. Na rozdíl od mého zetě se léčí medikamenty. Po měsíci jsem ho navštívil a zjistil jsem, že se mu výsledky upravují, protože měl již tlak 145/75. Po sedmi týdnech od instalace odstínění byl na lékařské prohlídce, a potvrdilo se, že se vysoký krevní tlak ještě upravil na hodnoty 135/75. Současně se trochu snížila hladina cukru v krvi, ale to už je jiné téma.

5, Stejným způsobem pomohlo odstínění geopatogenních zón paní (60) z Benešovska. Tato paní se celá léta neúspěšně léčila na vysoký krevní tlak. Po provedeném odstínění lůžka, které bylo v silném působení geopatogenních zón došlo k tomu, že se jí krevní tlak v průběhu dvou měsíců srovnal tak, že mohla paní lékařka omezit podávání léků, které do té doby nezabírali. Paní lékařka si sice pochvalovala, jak se jí podařilo tuto paní vyléčit, ale skutečná pomoc nepřišla v podobě léků, ale odstíněním geopatogenních zón.

Uvedené příklady ukazují, že působení geopatogenních zón ovlivňuje kvalitu života u lidí, kteří mají potíže se srdcem. V žádném případě toto nepovažuji za reprezentativní vzorek, ale do budoucna je možné reprezentativní vzorek vytvořit a sledovat pod lékařským dohledem, jak se projeví na zdravotním stavu odstínění geopatogenních zón. 

Technické a finanční zajištění akce jsem ochoten zajistit z vlastních zdrojů, ale chybí mi to podstatné, a to jsou pacienti s vysokým krevním tlakem a lékaři, kteří by ochotně a hlavně seriozně vyhodnotili výsledky, protože já chci stát mimo jakékoli ovlivňování výsledků. Vysoký krevní tlak uvádím proto, protože se dá snadno měřit.

Připravuji : odstínění geopatogenních zón a chronická únava - únavový syndrom. 
Milan Gargel

—————

Zpět