Orbit - takové to domácí sebeotravování

13.05.2013 22:01

 

V posledních dnech, co mi je dovoleno vnímat věcí dříve mým smyslům utajené, začínám zjišťovat, co mi škodí. Zřejmě jde o záležitosti, které jsou poměrně akutní a je potřeba se jich co nejdříve vyvarovat. Už jsem tady zmiňoval TV a její skutečný (skrytý) účel
 
Tentokrát jsem si všiml žvýkaček Orbit bez cukru. Pokaždé, co si vezmu žvýkačku, se dříve nebo později (od 5 do 20 minut) dostaví silná ataka únavy. Téměř ochromující útok, který zastírá vědomí, odtrhuje od přítomnosti a uvádí do stavu strnulé otupělosti. Nástup může být okamžitý, či zdlouhavější. Jako fyzické varování se občas objeví lehké křeče v břiše či nevolnost. Otupělost trvá zhruba půl hodiny. Jakmile odezní, vše je zase v pořádku. Test jsem provedl třikrát ve třech dnech po sobě. Dvakrát jsem žvýkačku požil v různou dobu. Třetí den jsem si ji nevzal. První dva dny jsem čelil náhlému útoku únavy. Třetí den nic. Společnost Wrigley právě přišla o jednoho zákazníka.  

Když se podíváme na chemické (doslova) složení žvýkaček, ani se nemůžeme divit, že některá z přítomných látek (ne-li většina) způsobuje výše popsané stavy. Projděte si účinky jednotlivých látek. Doporučuji bedlivé pročtení zejména u Aspartamu, Acesulfamu K, Glycerolu, E171 a BHA.
 
Složení Orbit bez cukru:
Obsahuje zdroj Fenylalaninu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.     
 
Lencher Falprea

 

—————

Zpět