Poselství od archanděla Metatrona - "ROZVÍJÍM SE K UNIVERSÁLNÍMU ČLOVĚKU."

30.04.2015 12:39

 

 

Poselství od archanděla Metatrona

 

"Rozvíjím se k universálnímu člověku."

 

Channeling od Ingrid Auer, 29.04.2015

 

Buďte pozdraveni, já jsem Archanděl Metatron. Mám velikou radost, že k vám mohu dnes hovořit! Duchovní svět vás již dlouho připravoval na globální změnu paradigmatu, který označujete jako skok vědomí nebo proces transformace. Doba přípravy zahrnovala celou planetu Zemi se všemi jejími obyvateli, je jedno jestli lidmi nebo zvířaty, rostlinami nebo kameny, bakteriemi nebo mikroby. Vše, opravdu vše podléhá tomuto mocnému procesu změny, který právě teď začal.

 

Několik z vás to už velmi zřetelně cítí, protože se tím již déle vědomě zabývali. Ostatní o tom nemají ani tušení. Jsou ještě příliš zaměstnáni svým pozemským programem učení, takže si ještě vůbec nevyvinuli žádné senzory pro změny kolem sebe. To však nehraje žádnou roli, protože dříve či později také oni začnou a budou procházet svým vlastním transformačním procesem.

 

Mezi vámi existuje mnoho lidí, kteří mají velký strach z toho, aby v prožívání tohoto procesu změny neudělali něco špatně. Přitom zapomínají, že ve své duši, ve svých buňkách těla a ve svém jemnohmotném DNA mají uloženy všechny informace, které potřebují pro svůj další rozvoj. Pomysli na malou housenku, která se stane motýlem - "ví" přesně, co potřebuje, aby se zakuklila, aby pak jednoho dne vyklouzla ze svého kokonu a roztáhla svá křídla. Přesně tak je to s vámi!

 

Pokud bychom nyní váš čas posunuli o sto let dopředu ... byli byste velmi překvapeni! Samozřejmě byste měli žasnout nad tím, jak silně se změnilo vaše prostředí - například vaše domy, vaše vozidla nebo jiné technické přístroje. Ale rovněž byste žasli nad tím, jak se vyvinuly a zdokonalily vaše metafyzické schopnosti.

 

Mnoho z toho, co se dnes zdá být nemožné, pro vás bude samozřejmostí; například bilokace (tedy schopnost být na různých místech současně) nebo vyživování se světlem a energií, vzájemná telepatická komunikace nebo provádění operací bez chirurgických nástrojů, jen holýma rukama - abych jmenoval pouze několik. První kroky do této nové doby máte již za sebou. V dalších letech jde tedy o to pokračovat, zlepšovat a zdokonalovat. Přitom budete na vyšší úrovni vědomí doma a přesto zůstanete pevně zakořeněni v pozemském životě. Jak to funguje? Dočkáte se a prožijete to. Čas je tomu nakloněn!

 

© zprostředkováno Ingrid Auer https://interdimensionalebotschaften.ingridauer.com/

zdroj : https://www.zemeandelu.cz/images/stories/ostatni/I.Auer%20Metatron%20duben%202015.pdf

—————

Zpět