Poselství od Jeshuy překládá Denisa Vaňková

16.01.2013 15:44

 

Srdečně Vás vítám na stránkách věnovaných poselstvím od Jeshuy. Původní anglické stránkywww.jeshua.net mě hluboce zasáhly a proto jsem se rozhodla vložit energii do jejich překladu a zprostředkovat je českým čtenářům.

Zdroj : www.jeshua.cz/

Denisa Vaňková

K těmto poselstvím jsem přišla zcela tradiční cestou, kdy mi můj blízký kamarád poslal přeložené jedno poselství a na základě toho jsem se jala hledat “zdroj”. Všemu předcházelo shlédnutí filmu od Mela Gibsona Umučení Ježíše Krista – nešlo o snímek samotný, ale o to, co ve mě vyvolal. Hluboko mnou otřásl a já se začala více zajímat o Ježíše a jeho život. Někde v hloubi duše jsem cítila, že podání naší společností, církvemi a všemožnými institucemi jsou lživé. Představovala jsem si Ježíše jako “normálního” člověka, jakým jsme my sami. Začala jsem s ním v duchu mluvit a s troufalou důvěrností ho nazývala Ježíškem. Tak jsem to zkrátka cítila a cítím. Představovala jsem si, jak to muselo být pro něj těžké, když byl tady na Zemi a byla mu vděčná za vše, co vykonal a stále vykonává. Jsem mu vděčná za tato jeho poselství a pomoc… Číst dále

Vítejte!

Na těchto stránkách poskytujeme duchovní zprávy o vnitřním růstu, kristovské energii, pracovnících světla, nové Zemi a o přechodu z vědomí založeném na egu k vědomí založeném na srdci. Tyto zprávy byly přijaty z vnitřního spojení s Jeshou (Ježíšem). „Jeshua ben Joseph“ je původní aramejské jméno pro Ježíše, zosobnění kristovské energie na Zemi. V těchto poselstvích se Ježíš představuje jako Jeshua, spíše jako náš bratr a přítel než jako určitá autorita, kterou z něj udělalo naše podání. Jeho energie je nám stále přístupná, ne jako pevná sada myšlenek a pravidel, ale jako směrník, který nám ukazuje cestu ke Kristu uvnitř nás.

Kdo jsme?

Jsme manželé s vlastní duchovní praxí v Nizozemí. Pracujeme s energií Jeshuy od roku 2002. Pamela zprostředkovává poselství Jeshuy a Gerrit je regresní terapeut a vždy doprovází Pamelu při zprostředkování poselství (channelingu).

Pamela:

„Pro mě jméno Jeshua nesouvisí tolik s historickou osobou Ježíše, ale spíše s univerzální Kristovskou energií, které jsme my všichni součástí. Když zprostředkovávám poselství od Jeshuy, cítím se hluboce vtažena do tohoto pole lásky a soucitu a v tomto stavu vědomí přijímám zprávy od Jeshuy.“

Jak číst tento materiál

Poselství jsou uvedeny v pořadí, v jakém jsme je obdrželi. Série Pracovníků světla je základní ve smyslu, že vysvětluje některé ústřední pojmy a pozdější poselství se na ně odvolávají. Ostatní poselství byla přijata naživo v přítomnosti obecenstva a zabývala se rozličnými tématy jako jsou vztahy, práce, sebeléčení a dalšími.

Abyste se dozvěděli více o Jeshuovi, podívejte se na Kdo je Jeshua?.

Abyste se dozvěděli více o tom, co znamená „zprostředkování poselství (channeling)“ a jak Pamela začala zprostředkovávat poselství od Jeshuy, podívejte se na Životopis a poznámky o channelingu.

Kniha

Neradi čtete materiály z obrazovky? Jeshuova poselství jsou nyní vydány knižně! Pro více informací či objednání online klikněte zde. (budete přesměrováni na původní anglické stránky.)

Newsletter

Tato stránka je často aktualizována novým materiálem. Pokud chcete být obeznámeni s novými poselstvími, pošlete nám email s „newsletter please“ v záhlaví. Bezplatně obdržíte náš newsletter. (Tento text se týká původních stránek www.jeshua.net. Newsletter, který Pamela s Gerritem zasílají, je v anglickém jazyce. Všechna nová poselství, která se na původních stránkách objeví, překládám do češtiny a budu je publikovat zde. Denisa)

Kontaktní infromace

K zastižení jsme na aurelia@jeshua.net.

Uvítáme vaši zpětnou vazbu, ale vzhledem k množství korespondence, kterou přijímáme, nemůžeme odpovídat na všechny vaše emaily. Stejně tak nenabízíme duchovní či terapeutické rady skrze email. Vězte však, že nás těší číst vaše reakce!

—————

Zpět