Poselství - Prozření Andělů

05.05.2015 18:48

Poselství - Prozření Andělů

- https://www.prozreniandelu.cz/clanky/poselstvi.html

 

 

angel4-201x200.jpg

 PŘIJATO  OD BOHA

 

 

FORMULKA NA ODEVZDÁNÍ STRACHU

 

PROSÍM BOŽE, ODEBER ODE MNĚ VŠECHNY STRACHY STRACHŮ A TĚCHTO STRACHŮ , STRACHY STRACHŮ. ODEVZDÁVÁM TI JE S LÁSKOU A RADOSTÍ TAK, ABY BYLO MOJE TĚLO ČISTÉ A JISKŘIVÉ BOŽÍ LÁSKOU. PROSÍM BOŽE PŘIJMI VŠECHNY TYTO STRACHY PROMĚŇ JE NA LÁSKYPLNÉ ENERGIE. TAK DĚKUJI

 

 

FORMULKA NA ODEVZDÁNÍ NEGATIVNÍCH ENERGIÍ

 

BOŽE, ODEVZDÁVÁM TI VEŠKERÉ NELÁSKYPLNÉ ENERGIE VŠECHNY STÍNY, VŠECHNY BLOKY, VŠECHNY ZBYTKY TĚCHTO NELÁSKYPLNÝCH ENERGIÍ. BOŽE  PROSÍM PŘIJMI VŠECHNY TYTO ENERGIE, KTERĚ TI POSÍLÁM. PROMĚŇ JE NA LÁSKYPLNÉ ENERGIE A POŠLI JE TAM, KDE JICH JE TŘEBA. TAK DOKONÁNO.

 

 

Jak se zbavit strachu ze změn:   Nejdříve si musíš uvědomit, že každá změna je velký posun dál, do předu. Něco končí a nové začíná. Když si situaci uvědomíš, prociť tento strach a propusť ho za pomocí nás bytostí světla a Boha. Posun ucítíš okamžitě.

 

 

Poselství AA Michaela

Otevíráme zlatou bránu nového srdce. Otevírám ji sobě sama i všem láskyplným energiím lásky a tvorby. Spínám spínač lásky, tvořivosti.  Síla lásky rozpouští veškeré zámky, které na těchto branách jsou. Tyto brány jsou tři a na každou bránu je potřeba jiný tvar a odstín klíče.

Na první bránu použijte růžový klíč, jehož zakončení ( to co držíš v ruce) je koule (3D)

Na druhou bránu zlatý klíč, jehož zakončení je ovál (3D)

Na třetí bránu zelený klíč, jehož zakončení je srdce (3D)

Všechny tři brány jsou důležité na vzestup k srdci sebe sama a bran lásky. Miluji tě Eloi ( Kačka) pošli to prosím dál, když si lidé neuvědomí, že zlaté brány jsou tři, neposune je to dál a srdce plně neotevřou.

(otočte aspoň 5x)

Miluji tě AA Michael

 

AA Michael   Kód omlazení

Všichni máte v sobě kód omlazení, není třeba si ho nijak stahovat, ale ne každý si ho dokáže aktivovat. Tato aktivace je možná až na určitém stupni uvědomění. (Od 5D). Návod napíšu po 5.6.2015wink

 

Zharmonizování JING a JANG

Velmi důležité je v této době zharmonizovat ženskou a mužskou energii jing a jang. Takže přišel tento návod: Uvědomit si mužskou a ženskou energii ( jing oranžová barva, jang fialová barva) jak jdou naproti sobě, až dojdou do středu srdeční čakry utvoří spirálu a spojí se v jedno uvědomění spirály je to důležité. Následujte uvědomění v jednotu... jedno. Udělat 3x

Pokud jde o sjednocení s duhovými paprsky tak je jich 8 (zlatý, oranžový, fialový, růžový, červený, modrý, zelený, bílý) stačí si je uvědomit a stáhnout do srdeční čakry a oni se již zharmonizují s jing a jangem automaticky.

 

—————

Zpět