POVAŽUJI TOTO SDĚLENÍ ZA DŮLEŽITÉ ....

02.02.2014 18:45

POVAŽUJI TOTO SDĚLENÍ ZA DŮLEŽITÉ, ZVLÁŠTĚ V TOMTO OBDOBÍ. PROTO TO ZASÍLÁM :-)NĚKTEŘÍ  Z VÁS TO JIŽ APLIKUJÍ,  ALE MNOHO Z VÁS O TOM NEMUSÍ JEŠTĚ VĚDĚT. JEDNÁ SE O TZV. UZEMŇOVÁNÍ

 

UZEMŇOVÁNÍ JE V TÉTO DOBĚ VELICE DŮLEŽITÉ, PROTO STOJÍ ZA VYSVĚTLENÍ.

TÍM, ŽE SE VYČISTILY SFÉRY, SE TAKÉ ZVĚTŠIL A ZVÝŠIL PROUD ENERGIÍ Z VESMÍRU. ČLOVĚK JE JAKO ANTÉNA, KTERÁ TYTO ENERGIE PŘIJÍMÁ. TYTO ENERGIE SE PAK V TĚLE SHLUKUJÍ A TĚLO PŘETĚŽUJÍ. PROČ TOMU TAK JE?

LIDSKÉ FYZICKÉ TĚLO PŮSOBÍ JAKO ANTÉNA, ALE TAKÉ JAKO VODIČ. DÍKY VYČIŠTĚNÝM SFÉRÁM JE NYNÍ ČLOVĚK DOBROU ANTÉNOU, DOBRÝM PŘÍJEMCEM, ALE JAKO VODIČ POTŘEBUJE MÍT TAKÉ DOBRÉ UZEMNĚNÍ. ČLOVĚK SE NAUČIL NOSIT BOTY, KTERÉ SE CHOVAJÍ JAKO ODPOR, NEBOLI PŘEKÁŽKA PRO SPOJENÍ SE ZEMÍ. ČAKRY A ENERGETICKÉ DRÁHY NA CHODIDLE NOHY, SE TAK PŘESTALY STIMULOVAT, COŽ MŮŽE VÉST K DISHARMONIÍM V TĚLE. PROSTÍ LIDÉ, NEBO INDIÁNI CHODILI PŘEVÁŽNĚ BOSI, ABY TAK MĚLI KONTAKT S MATKOU ZEMÍ A PŮSOBILI TAK JAKO VODIČ, SPOJKA MEZI NEBEM A ZEMÍ. MNOHO LIDÍ JIŽ TOTO ZNÁ A PROTO KDYŽ MOHOU, CHODÍ BOSI ZVLÁŠTĚ V TRÁVĚ. 

LIDSKÉ TĚLO JE JAKO KMEN STROMU. NAD HLAVOU MÁ VELIKOU KORUNU SAHAJÍCÍ DO DUCHOVNÍCH SFÉR A POD SEBOU MÁ KOŘENY SAHAJÍCÍ AŽ K JÁDRU ZEMĚ. TYTO KOŘENY VŠAK V DNEŠNÍM STYLU ŽIVOTA  BÝVAJÍ VELMI SLABÉ. UVEDU PŘÍKLAD NA SOBĚ. KDYŽ PĚSTUJI CHODÍM BOS PO POLI A SEJI, SÁZÍM, PLEJI, UHRABÁVÁM ATD. COŽ VEDLO K MÉMU Z VELKÉ ČÁSTI UZDRAVENÍ KOLENOU, PÁTEŘE A JATER A TO Z TOHO DŮVODU, ŽE SI MATKA ZEMĚ VZALA MOJE NEMOCI A VRACELA MI TUTO ENERGII SKRZE SEBE PŘEFILTROVANOU . NAPŘÍKLAD OD BOLESTI HLAVY POMŮŽE BOSÍ CHOZENÍ PO RANNÍ TRÁVĚ PLNÉ ROSY. CHCE TO MÍT ALE ODVAHU :-) TRÁVA S ROSOU JE STUDENÁ, ALE ZA TO PŘÍJEMNÁ. JAKMILE ZAČNE JARO, JE TOTO CHOZENÍ PO TRÁVĚ SILNÁ OČISTA TĚLA PO ZIMĚ.

POKUD MOHU DOPORUČIT, JE VHODNÉ SE UZEMŇOVAT NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM.

PRVNÍ PŘÍKLAD : V LETNÍM TAK I V ZIMNÍM OBDOBÍ POMÁHÁ TOTO JEDNODUCHÉ A PŘESTO VELMI ÚČINNÉ UZEMŇOVÁNÍ: DOMA, VENKU, V PRÁCI, KDEKOLIV SI STOUPNĚTE NA CCA 1 MINUTU A PŘEDSTAVTE SI, ŽE VÁM Z NOHOU ROSTOU KOŘENY JAKO MÁ STROM. JDE POUZE O PŘEDSTAVU, KTEROU NĚKTEŘÍ MOHOU I POCIŤOVAT. TY KOŘENY ROSTOU SMĚREM DO ZEMĚ KLIDNĚ AŽ K JÁDRU NAŠÍ PLANETY. TO ZÁLEŽÍ NA TOM JAK KDO TO CÍTÍ. KOŘENY SE ROZRŮSTAJÍ PO CELÉ PLANETĚ JAK DO HLOUBKY TAK I DO STRAN. AŽ BUDOU KOŘENY DOBŘE ZAKOŘENĚNÉ, ZAČNĚTE HLUBOCE DÝCHAT TÍMTO ZPŮSOBEM: NÁDECHEM PŘIJÍMEJTE ENERGII Z VESMÍRU SKRZE HORNÍ ČÁST TĚLA A VÝDECHEM SI PŘEDSTAVTE, JAK SE ENERGIE Z HORNÍHO TĚLA PŘESOUVÁ DO NOHOU A DO KOŘENŮ SMĚREM DO ZEMĚ AŽ K JÁDRU NAŠÍ PLANETY. TOTO MŮŽETE OPAKOVAT TŘIKRÁT ZA SEBO A TO JEDNOU RÁNO A JEDNOU VEČER PŘED SPANÍM. ZKUSTE TO DODRŽET TŘEBA TŘI DNY A PAK SAMI UVIDÍTE ZDALI POKRAČOVAT NEBO NE. NIKOHO NEPŘEMLOUVÁM, ROZHODNUTÍ JE ČISTĚ NA KAŽDÉM :-)

JE MOŽNÉ ŽE TO BUDETE I CÍTIT JAK ENERGIE PUTUJE NÁDECHEM A VÝDECHEM SKRZE VAŠE FYZICKÉ TĚLO SMĚREM DO ZEMĚ.

DRUHÝ PŘÍKLAD: PO NĚJAKÉM DOBĚ MŮŽETE I PROCES DÝCHÁNÍ OTOČIT, NEBOLI NÁDECHEM Z KOŘENŮ SKRZE NOHY PŘEDSTAVOU NASAJETE ENERGII DO HORNÍ POLOVINY TĚLA A VÝDECHEM ENERGII VYŠLETE SMĚREM NAD HLAVU DO VESMÍRU. NEJDŘÍVE VŠAK DOPORUČUJI PRVNÍ PŘÍKLAD A PAK DLE VLASTNÍCH POCITŮ DRUHÝ PŘÍKLAD. OBA PŘÍKLADY PAK MŮŽETE DLE SVÝCH VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ STŘÍDAT TAK, JAK TO BUDETE SAMI CÍTIT.

POKUD SE BUDETE UZEMŇOVAT BOSÍ TŘEBA I DOMA ( PROTOŽE JE VENKU TŘEBA SNÍH) PAK TO ZASE BUDE VÍCE PROCÍTĚNÉ A SNAZŠÍ. ODVÁŽLIVCI MŮŽOU CHODIT BOSÍ VEN :-) OSOBNĚ CHODÍM BOSÍ VEN I KDYŽ PRŠÍ, NEBO JE BLÁTO, ALE DO SNĚHU NEJDU, NA TO SI NETROUFNU :-)

NAPIŠTE MI A  PODĚLTE SE S VAŠIMI ZÁŽITKY S UZEMŇOVÁNÍM ENERGIÍ. POZORUJTE POCITY A PŘÍJEMNÉ ZMĚNY. VĚŘÍM ŽE MNOHO Z VÁS BUDE PŘEKVAPENO :-)

 

PS: JE MOŽNÉ, ŽE SE VÁM PŘI PRVNÍCH ZKOUŠKÁCH ZATOČÍ HLAVA, NEBO VÁS POLIJE HORKO. SFÉRY JSOU OPRAVDU VYČIŠTĚNÉ A NYNÍ SE ČISTÍ I TISÍCE LET STARÉ STRUKTURY A VZORCE NAŠÍ ZEMĚ K VŮLI PROPOJENÍ GALAKTICKÉHO SLUNCE S NAŠIM ZEMSKÝM SLUNCEM - JÁDREM. PROTO TO MŮŽETE CÍTIT SILNĚ. POKUD SE VÁM ZATOČÍ HLAVA, JE VHODNÉ SI RADĚJI SEDNOUT, ABY NEDOŠLO KE ZRANĚNÍ PÁDEM A ZKUSIT TO ZE ZAČÁTKU TRÉNOVAT V SEDĚ S NOHAMA NA ZEMI :-)DOPORUČUJI VYDRŽET ALESPOŇ TŘI DNY, JAK JSEM PSAL VÝŠE. PO TÉ PAK MŮŽETE POKRAČOVAT DLE SVÉHO VLASTNÍHO CÍTĚNÍ. 

—————

Zpět