přechodový seminář (Český pránický přechod 2016) se uskuteční 4.- 11. června v2016

23.03.2016 10:39

SEMINÁŘE 2016

 

Na https://www.mistosetkavani.cz/kalendar-akci/ najdete konečně nový program seminářů a workshop na první polovinu tohoto roku, s mírným přesahem na podzim. Jarní termíny by měly platit, v létě a na podzim je ještě možné, že se budou mírně měnit.

 

Jak už většinou víte, přechodový seminář (Český pránický přechod 2016) se uskuteční 4.- 11. června v2016. Na přání skupiny několika zájemců jsem i v tomto roce zařadila i další termín, tentokrát v červenci (16. – 23. července 2016.)

 

Oproti „jedenadvacítce“ - 21denním pobytu se sdílením, společným čerpáním prány a možností přechodu jde o osmidenní intenzivní práci, kde se díváme na všechno, co nám v přechodu případně brání a pracujeme s těmito překážkami, díváme se na všechno, co nám naopak pomůže, a zvláště, co nám pomůže v udržení prány při běžném životě, naučíme se čerpat energii pro výživu mnoha různými způsoby, pracovat se svými vibracemi a naladit se na pránu. Součástí je i aktivace energetického systému, práce v přírodě a „přepnutí“ – společná meditace vedená s tímto záměrem. To, jak jsme zralí, jak daleko si dovolíme jít, a čeho dosáhneme, je samozřejmě individuální, vždy ale seminář přináší do života velkou změnu. Pro všechny, kdo chtějí na pránu přejít nebo jí využívat ve větším rozsahu než doposud, ale i pro ty, kdo potřebují pomoc po předchozím neúspěšném přechodu na pránickou stravu anebo potížích s tím spojených, ať na energetické, psychické nebo fyzické úrovni. Celý workshop je zaměřený na přechod na pránickou stravu, při práci využíváme i pránickou řadu esencí, s možností osobního kontaktu a konzultací i podpory po odjezdu domů.

 

V programu najdete také dvoudenní semináře Prána jako stav mysli a KI-PRÁNA-ČCHI - jedna energie. Tyto semináře mohou být vhodné jako přípravné, nebo (především druhý z nich, spojený více s prací s energií a aktivací energetického systému) jako ukotvující a podpůrné. Pokud byste si chtěli některý zopakovat, jste samozřejmě velmi vítání, stejně jako kdokoli nový, kdo se rozhoduje nebo se potřebuje v práně ukotvit (sleva 30% pro všechny, kdo absolvovali přechod, platí samozřejmě i nadále).

 

Kromě seminářů tradiční japonské cesty REI-KI, která se tu jinak v této podobě nevyučuje, a které nabízím pravidelně řadu let (počet možných účastníků velmi omezen, tomto roce i termín pro Reiki III), najdete i některé nové semináře:

 

Z těch, které mají bezprostřední vztah k práně:

-        Prána a léčení Země

-        Prána a elementy, a

-        Prána: zpět domů, zpět ke Zdroji, nalezení Jednoty v sobě

 

Pro tyto semináře zatím hledám termíny, stejně jako pro můj a Pavlův seminář Síla mysli (https://www.mistosetkavani.cz/seminare-a-workshopy/prana-sila-mysli-fair-life/sila-mysli/), který se loni neuskutečnil. Jeho silou je naše odlišnost: Pavel působí řadu let jako špičkový lektor tzv. soft skills se zkušeností z velmi různorodého prostředí i jako vysokoškolský učitel, já přispívám zkušenostmi a vhledy ze své osobní specifické, někdy hodně náročné cesty, dvaceti let práce s energií a mnoha situacemi, které někdy na první pohled vypadaly tak bezvýchodně, že se nedají zvládnout, prací skrze zaměření mysli, dechem a vědomím. Můžete tady tak očekávat jak esenci teorie, tak i – praxi a prožitek.

 

Nový je také seminář Práce s energetickým systémem. Potýkáme se s různými starými nezpracovanými závislostmi a vzorci, které nám někdy ztěžují další vývoj a postup na cestě. Našla jsem termíny pro úvodní seminář a jednotlivé navazující dvoudenní, kdy bychom jednak víc poznali svůj vlastní energetický systém, staré vzorce, ovládací dramata, osobní destrukce a pracovali s nimi. Budeme se věnovat různým obdobím života, blokům, překážkám, závislostem a všemu, co nás na této cestě brzdí, do hloubky tak, abychom vyčistili pomocí různých technik a pohledů celý svůj systém, pochopili, jak pracujeme s energií, kdy ji získáváme podle omezujících schémat a proč, a vystoupili z nich, vyčistili bloky na jednotlivých úrovních, porozuměli svému energetickému systému a tomu, jak se mění v současné době a podívali se i celkově na naši cestu, nové směřování a možnosti. Je možné se zúčastnit pouze tohot „třídenního“ (začínat budeme mimořádně už v pátek), nebo se pustit do systematické hluboké práce. Na úvodní seminář budou navazovat dvoudenní víkendové, kde se budeme podle dohody věnovat buď jednomu až dvěma životním období a energetickému centru, které se vždycky pojí s konkrétními kvalitami a potížemi, které nás zasahují na různých úrovních. Poslední část bude věnovaná vyšším energetickým centrům a možnostem jejich probouzení, oživování, rozvoje, podle starých konceptů i možností, které jsou spojené s transformací nás samotných i Země a svět, který nás obklopuje.

 

V kalendáři najdete také seminář České esence - základní seminář (a navazující). Na seminářích bude možné esence získat a vyzkoušet si různé typy práce s nimi i domluvit další spolupráci v této oblasti (budeme hledat spolupracovníky a možná i lektory systému).

 

Pro velký úspěch semináře Aramejský otčenáš a pránické meditace, a jeho zvláštní kouzlo, jsem požádala Lídu Chrášťanskou o termín pro Blahoslavenství (aramejská), které by opět bylo spojeno s čerpáním prány. Termín však připadá v úvahu nejspíš opět až počátkem příštího roku. Ráda bych tady zopakovala i aramejský otčenáš, v tuto chvíli to ale na delší dobu nepřipadá v úvahu (místní i Lídy kapacita), budu ale ráda, když mi dáte vědět, kdo by se těchto workshopů chtěl zúčastnit, abych znala Váš zájem alespoň předběžně.

 

Nově chystám cyklus přednášek z oblasti, která možná někomu bude připadat odtažitá, osobně ji však považuji za nesmírně důležitou a praktickou, vzhledem k tomu, co občas z prostředí, které nás obklopuje, přebíráme jako samozřejmost nebo nutné zlo. Opak je mnohdy pravdou. Půjde o cyklus přednášek z oblasti práva (základy) :

-        co je a není právo,

-        kořeny pravého práva: právo a spiritualita

-        zakotvení hodnotového systému v právu

-        možnosti obrany

 

Zatím neznám termíny ani kde se přednášky uskuteční (snad Maitrea, určitě Praha) – mohl by být i seminář, ten by byl ale spojený zase i s hlubšími vhledy a prací s osobní energií v této oblasti (nebýt obětí - rovnováha a spravedlnost, obnova Maat v nás), snad v druhé polovině roku.

 

Těším se na každého z Vás !!!

 

Přihlášky na seminář, bližší info k seminářům s další informace jako obvykle na www.mistosetkavani.cz, šíření a další předávání informací o workshopech i vlastních osobních zkušenostech vítáno !!!

 

Vše dobré, krásné dny, Lenka Clara

—————

Zpět