Prodloužené lebky nemusejí být lidského původu

07.09.2014 13:42

Prodloužené lebky nemusejí být lidského původu

 

 

Více jak 300 prodloužených lebek – ty největší na světě – bylo nalezeno na masivním hřbitově v Peru na poloostrově Paracas, a to v roce 1928. Zatímco prodloužené lebky byly obvykle formovány různými metodami obvazování hlavy, lebky z Paracasu jsou úplně jiné.

Několik článků z února 2014 oznamuje, že lebky z Paracas jsou o 60% těžší než normální lidské lebky a mají o 25% více objemu! V rámci jednoduchého obvazování hlavy se nezvětší ani váha, ani objem lebky - jen se přetvoří.

Důležitější je, že předběžné výsledky analýz DNA jedné z lebek ukazují, že není lidská. Zde je část článku o nálezech Mary-Ann Russonové pro International Business Times, který byl uveřejněn 11. ledna 2014:

Počáteční analýzy DNA jedné z prodloužených lebek starých 3000 let nalezených v Paracasu v Peru odhalily, že nemusejí být lidské, ale ze zcela nového druhu - podle zástupce ředitele muzea v Paracasu, Briena Foerstera.

Foerster, který také vede svou turistickou společnost v Peru a je autorem 11 knih o pradávné historii, řekl pro Ancient Origins, že genetik, který testovat vzorky lebky, zjistil, že obsahují zmutovanou DNA, která se nehodí do žádné známé genetické informace v genetické bance (GenBank), což je databáze s otevřeným přístupem všech známých genetických dat na světě.

Genetik řekl Foersterovi: "Mělo to mtDNA (mitochondrickou DNA) s neznámými mutacemi, které dosud neznáme ani u lidí, primátů či u zvířat. Ale nové fragmenty, které jsem byl schopen z ní izolovat jednoduše naznačují, že tyto mutace budou představovat to, že se zabýváme novou, člověku podobnou bytostí, velmi vzdálenou od Homo sapiens, neandrtálců i denisovanů. Nejsem si jist, zda nakonec zapadne do známého evolučního stromu,“ dodává genetik.

Podle Foerstera dotyčný genetik, jenž očividně dělá smluvní práci pro vládu USA, je ochoten jít na veřejnost, ale zatím nechce, dokud testy přesvědčivě tuto teorii neprokáží…

Když se někdo z webových stránek Ancient Origins zeptal Foerstera, zda-li si myslí, že lebky z Paracasu by mohly být mimozemské, odpověděl: „Jsem této myšlence otevřen, ale potíž je v tom, že nechci zacházet příliš daleko v tomto smyslu, protože máme jen počáteční výsledky DNA. Ale díky skutečnosti, že genetik našel segmenty DNA, které nekorespondují s ničím, nevylučuji myšlenku, že mohlo jít i o mimoplanetární intervenci.“

Já si osobně myslím, že lebky patří nějaké rase prastarých astronautů. Informace byla uveřejněna na skyshipsovercashiers.com a není potvrzená. Plánuji vrátit se do Peru v roce 2015 a znovu navštívím Paracas.

 

Dirk Vander Ploeg

 

https://ufodigest.com/article/elongated-skulls-0726

Překlad: Karel RašínVíce zde: https://www.exopolitika.cz/news/prodlouzene-lebky-nemuseji-byt-lidskeho-puvodu-/

—————

Zpět