Rakovina není nemoc,ale přírodou řízené prodloužení života

20.11.2012 20:53

 

Rakovina není nemoc

Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo.

„Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života.“

„Rakovina“ není nic víc než poslední projev extrémního překyselení a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel těla smlouvu na delší život.

My ovšem tomuto zcela přirozenému život prodlužujímu procesu říkáme „choroba“ a  pečlivě uzavřeným kontejnerům s jedy „tumory“. V důsledku dlouhodobé průpravy sdělovacími prostředky nás tato „choroba“ hrozně vyděsí a nenávidíme ji jako peklo. Když uslyšíme tuto diagnózu zpanikaříme a urychleně spěcháme k „expertům“ abychom je do toho nechali štourat, píchat, otravovat to a pálit nebo vyříznout „tumor“ s tím následkem, že se koncentrované jedovaté usazeniny okamžitě uvolní do krevního řečiště, což tělo kvituje urychlenou tvorbou nových „tumorů“ – „metastáz“.

Tělo vytvoří „tumor“ proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a  prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času k eliminaci interní toxicity. Jestliže je tato toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny „nádory“ a navrátí se mu zdraví. V opačném případě, jestliže interní toxicita není odstraněna, bude tělo zrychlovat čistění a stále rychleji produkovat „nádory“ aby vlastníku poskytlo poslední šanci k záchráně. „Experti“ ale této poslední šanci říkají „metastázování“, proti němuž „bojují“ agresivními život ubíjejícími chemikáliemi, které vysoce zvyšují toxicitu v těle a ostře redukují jeho samočistící schopnost. Od tohoto okamžiku je osud majitele těla definitivně určen a umírá – ne na  „rakovinu“ nebo „tumor“, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.

ANI NA OKAMŽIK se „rakoviny“ nebojte, NIKDY k ní nepocitujte nenávist a nebojujte s ní! Musíte ji z celého srdce MILOVAT, vlídně k ní hovořit, a co možná nejdřív začít s detoxikací. 
Jezte jen přírodní potravu a hlavně –nezapomeňte se smát.

 

—————

Zpět