Rusko za Putina

16.04.2014 14:39

Rusko za Putina

 


Protože dnes je trend pomlouvat vždy toho, kdo nejde přikázaným směrem západní aliance a má svou národní hrdost, dostal se mně do rukou soupis všeho toho, co největší rival západu – Putin, zakázal. Kdyby z toho byla jen polovina pravdy, tak Putin má rozhodně více rozumu, než si všichni myslíme. Je to velmi zajímavé.
 

-       Zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat.

-       Zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině.

-       Vypakovali ze země všechny "neziskovky", napojené na cizí zdroje (třeba Sorose). Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí "lidskoprávní" organizace.

-       Zakázali geneticky upravené potraviny.

-       Zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřely kohouty  gruzínské mafii).

-       Zakázali oligarchům vměšovat se do politiky.

-       Zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech).

-       Zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i obchod s tuleními  kožešinami.

-       Mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky.

-       Omezují jejich moc.)

-       Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy ihned reaguje na ohrožení Rusů.

-       Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska.

-       Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka, drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a brambory z EU... Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu. V roce 2010 naopak dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby zajistili soběstačnost Ruska.

-      Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA, Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem.

 

Jestli se někomu zdá, že něco z toho je špatně pro obyvatele tohoto státu, tak je vidět, že špatně děláme tady.

 

Od People´s Peace Price

V roce 2012 polekalo Rusko NATO svou vojenskou technickou převahou, co musí mít vyvinuto dnes v roce 2014..............?
 
 

 

—————

Zpět