Účinná zbraň pro boj s chemtrails se jmenuje MMS

04.10.2012 18:29

 

Účinná zbraň pro boj s chemtrails se jmenuje MMS

Zdroj :www.youtube.com/watch?v=k8vwKYNT0QA&feature=related

 


 
28 253 
    

Nahráno uživatelem  dne 2. 12. 2011

Titulky se zobrazí po zmáčknutí CC. Na celém světě probíhá rozsáhlá zločinecká akce, kdy jsou z letadel rozprašovány tisíce tun biologických zbraní. Informace o této aktivitě najdete na video prezentaci s názvem Chemtrails -- aerosolové zločiny, která je k vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=x-y3wfld1Qg
Důvody proč se to děje, najdete v dokumentu s názvem: Anglo-saská mise a plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva, který je k vidění zde:https://www.youtube.com/watch?v=GH1v0i138Zc
Podrobný popis toho co je chemtrails, co je jeho účelem a co obsahuje, najdete v tomto článku: Proč se rozprašuje Chemtrails, který je umístěn zde:https://www.uloz.to/11469464/proc-se-rozprasuje-chemtrails-pdf

Jim Humble je vynálezce MMS a spolu s lékaři má obrovské až zázračné úspěchy při léčení mnoha zdánlivě nevyléčitelných nemocí. Doporučuji prostudovat si jeho knihy, které vyšli i v českém jazyce. Třetí nejnovější kniha Jima Humbla se jmenuje: Zásady používání MMS - kniha o MMS. Tato kniha je v současné době na trhu běžně dostupná a určitě doporučuji zakoupit a prostudovat.
Pokud vás budou zajímat jeho dřívější knihy, tak jsou většinou již rozebrané, ale našel jsem je v elektronické podobě na Internetu a můžete si je stáhnout třeba zde: https://www.uloz.to/9380203/j-v-humble-knihy-o-mms-5-zip

MMS si můžete zakoupit snadno na Internetu. Firem co ho nabízí je mnoho, jen si dávejte pozor na solidnost firmy, abyste obdrželi kvalitní zboží a jednalo se skutečně o chloritan sodný. Pozor ať to nezaměníte s chlornanem sodným. To je Savo a to by mělo špatné následky. Roztok si také můžeme velice snadno vyrobit sami. Veškeré informace najdete v knihách Jima Humbla. Chloritan sodný můžete zakoupit v suché podobě a některé firmy již prodávají tento roztok namíchaný v potřebné koncentraci. Stejně tak kyselinu citronovou zakoupíte jako prášek. K namíchání roztoku použijete kvalitní destilovanou vodu, kterou si vyrobíte sami destilačním přístrojem, nebo ji můžete zakoupit v lékárně pod názvem Aqua Purificata. K odvážení použijte digitální kuchyňskou váhu. Lahvičky s kapátkem, také běžně koupíte na Internetu. Vše je velice jednoduché a když si to vyrobíte sami, tak je to opravdu velice levné. 
Věnujte prosím těmto informacím skutečně náležitou pozornost. Je to až neuvěřitelné, jak snadno se dají vyléčit nemoci, které se považují za nevyléčitelné. Také jsem tomu ze začátku nevěřil, až do doby než jsem to vyzkoušel sám na sobě. Změny byly patrné velice rychle. Znám také spoustu lidí, kteří mají s tímto neuvěřitelné výsledky. Také počítejte s tím, že vám budou říkat, že je to nesmysl a že to nefunguje, nebo že je to dokonce škodlivé. Pokud se to stane časem běžnou věcí, je třeba počítat s represí ze strany farmaceutických společností, protože něco takového je noční můrou pro jejich zlodějské obchody se smrtí. Uvědomte si, že je zajímají pouze jejich zisky a nikoliv zdraví lidí a jejich životy. Jejich bezohlednost zabíjí ročně statisíce lidí. Co s tím mohou udělat upřímní a obětaví lékaři, kteří musí léčit tak, jak je jim přikázáno, jinak přijdou o místo? Víte, jaké vám tato znalost dává možnosti a kolik okolo sebe můžete udělat dobrého a kolika lidem můžete pomoci. A nejvíce svým blízkým, které máte rádi. Pečlivě si prověřte všechny informace a zkoušejte. Ze začátku třeba i tak, jako Andreas Kalcker. Uvidíte, že to skutečně funguje. A pokud to zlepší vaše zdraví s ohledem na to rozprašované svinstvo co nám padá každý den na hlavu, tak jsem nevěnoval ty hodiny práce zbytečně. Budu moc rád, když tato informace pomůže co nejvíce lidem.

Tento dokument s Andreasem Kalckerem, si můžete stáhnout ve vysoké kvalitě zde, včetně titulků a kompletního DVD:

https://www.uloz.to/11617944/ucinna-zbran-pro-boj-s-chemtrails-se-jmenuje-mms-avi
https://www.uloz.to/11617584/ucinna-zbran-pro-boj-s-chemtrails-se-jmenuje-mms-srt

Kompletní DVD včetně grafiky, menu a kapitol ve formátu ISO. Po vypálení je to běžné DVD,které je možné přehrát na každém DVD přehrávači.
ISO je obraz DVD, který je možné rovnou vypálit za použití vypalovacích programů. Můžete k tomu použít například program Ashampoo Burning Studio FREE, který je zdarma ke stažení na Internetu.
Adresa uloženého souboru: https://www.uloz.to/11618172/ucinna-zbran-pro-boj-s-chemtrails-se-jmenuje-mms-iso

Kategorie:

Vzdělávání a pedagogika

Licence:

Standardní licence YouTube

 •  
   
  líbí se: , nelíbí se: 4
 

Komentáře uživatele, který nahrál video ( zdravaplaneta )

 • Druhý odkaz pod videem je již nefunkční.. zase ty autorské práva..

 • Všechny odkazy jsem zkusil, ale nenašel jsem žádný který by nefungoval. Tak nevím kde je problém. Hezký večer.

 • Jedná se o /watch?v=GH1v0i138Zc .Obsahuje to obsah od partnera EMI, který ho ve vaší zemi zablokoval. Je zvláštní že vám to jde. To video jsem ještě neviděl a je škoda že mi nejde spustit. Vy s tím asi nic neuděláte. Zkusím se podívat po řešení jak to obejít.

 • Jde to celkem bez problémů obejít přes anonimizér umístěný v jiné zemi. Zkuste třeba hidemyass a přípona je com. Hezký večer.

 • To se radši odstěhuju na samotu a všechno si budu pěstovat apod. jestli je pravda co se tu děje tak je to pěkně v prdeli,ale já to chápu lidi prostě chtějí zisk jak u jednoho videa někdo říkal největší píčovina co někdo vymyslel byli peníze díky nim je tu takovej bordel a chaos lidi jsou pro ně schopný udělat vše aby přežili a pak to máte v televizi baijou důchodce kvůli 50 Kč kdyby peníze nebyli tak věřím tomu,že jsme ve všech technologiích tak o 50let napřed a nebyla by tu nadvláda vyšší vrsty

 • Myslím, že je spoustu lidí, kteří cítí to samé co vy. Dnešní svět je smutné místo. Ale myslí si, že se mnoho věcí mění k lepšímu a že to nakonec vše dobře dopadne.

zobrazit vše

Všechny komentáře (32)

 • Vy jste smutní. Ale nebojte dopadne to dobře. Nakonec i vy umřete.

 • Je tu niekto kto to naozaj skusil na sebe uz pred nejakym casom a pocitil pozitivne ucinky ?

 • Nejdůležitější je to, aby na světě bylo co nejvíce informovaných lidí. Protože jedině informovaná veřejnost může proti něčemu účinně bojovat. Kdyby se všichni spojili, tak by tady žádná pochybná vláda dávno nebyla a tenhle svět by už nebyl o strachu a dření se na ty nahoře.

 

—————

Zpět