Věčná elektřina zdarma jednoduchou montáží

31.03.2015 17:10

Věčná elektřina zdarma jednoduchou montáží

 
Dvě zajímavé inspirace od francouzských kutilů. Myslím, že není třeba videa překládat, úplní laikové se do toho pouštět nebudou a šikulové vše pochopí z obrázků. Přidávám stručné obsahy.
Já to zkoušet asi nebudu, takový kutil nejsem, ale jestli se to někomu povede, doufám, že se pochlubí. (I když, ventilátor není drahý, a transformátorů mám doma dokonce plno...)
=Orgonet=

 
Magnetický generátor z počítačového ventilátoru

Publikováno 21. 2. 2015
Tento návod vysvětluje, jak získáte nekonečnou elektřinu zdarma, do 1 000W, velmi jednoduchou montáží. Náklady jsou nevelké,ve srovnání s tím, kolik můžete ušetřit.
 
Stručný obsah:
Základem montáže věčného magnetického generátoru je ventilátor do počítače 12V s vrtulkou. Na vrtuli se přilepí kovové kroužky a magnetky vykuchané ze starého harddisku, z nichž jedna je rozpůlená. Konvertujete transformátorem 9V, který bude vytvářet 220V, a ty se odebírají z roztrojky.
Pozor, jakmile generátor spojíte s transformátorem, tak to dává 220, pozor na elektrickou ránu! Montujte ve správném pořadí viz video!
Jak je vidět na videu, utáhne to 3 žárovky, a prý i cokoli jiného do 1000W.
Jen se nedoporučuje zapínat do toho elektroniku - televizi nebo počítač, to by se mohlo poškodit, kdyby došlo ke kolísání napětí (ale jde to prý vychytat, aby to šlo).

P. S. Princip generátoru z počítačového větráku a magnetů uvidíte zjednodušeně i zde. https://youtu.be/qFl1ds_nN3I


Bramborový generátor

https://youtu.be/U3LA0Pgra80Stručný obsah:
Generátor z brambor dodává až 700W. Vydrží fungovat asi týden, než brambory seschnou, pak se napíchnou nové... Francouzi zjistili, že mezi odrůdami jsou velké rozdíly, nejlepší výkon prý dává odrůda Bintje. Brambory musejí být oválné, a musejí ležet ve směru sever - jih. Používá se běžný elektromateriál, transformátor z 9V na 220V. Opět pozor na elektrickou ránu!
Výkon poslouží ke svícení, topení, a zde se ještě více nedoporučuje zapínat do toho počítač či televizi, protože napětí bramborového generátoru pomalu klesá, a elektronika by se mohla změnou poškodit .


Dodatek Orgonet, neděle:

Dle komentářů vidím, že čeští kutilové jsou k této inspiraci téměř 100% skeptičtí a mnozí pochybují o mém rozumu. Ale to na mě neplatí, mně se to líbí a nehodlám to zavrhnout, dokud se nepřesvědčím. Odborné předsudky (ani odbornost) nemám, takže si mohu dovolit věřit, že to funguje, A když to zde vyvěsím, sice mi většina vynadá, ale možná se najde někdo, kdo to rovněž bez předsudků zkusí a dá vědět, Nikomu to nenutím, jen předkládám jako inspiraci. Berte nebo nechte být.

Řeči odborníků na elektriku o tom, že to nejde, to může být totéž, jako řeči meteorologů o tom, že nejde řídit počasí...

Francouzský borec, který to prezentuje, je velmi přesvědčivý, není to žádný učenec, ale samorostlý kutil a praktik a nemá tudíž předsudky, co by nemělo fungovat... Prý toho doma má 5 kousků a pohání tím skoro vše kromě elektroniky, a za elektřinu platí 1/10 toho, co dříve.

Skeptikové jsou i ve francouzské diskusi pod videem, ale převládají tam ti, kteří se ptají na detaily a kde co sehnat. Je tam i pár těch, kteří píší, že to sestavili a funguje to. (Leda že by to byl jejich sofistikovaný sarkasmus? Jako ten český čtenář, co jeho manželka žehlí na brambory?)

Tak ještě přidám pár detailů z videa a diskuse pod ním, třeba to někoho uklidní, a někoho naopak namíchne (:-)):

  • Větrák s motorkem 12V je ze starého PC, magnety jsou ze dvou starých harddisků (v každém jsou dva.) Může být problém, že v každém disku je jiná velikost magnetů. 
  • Kovové kroužky se musí přilepit tak, aby to bylo vyvážené, jinak to vibruje a zastaví se to.
  • Prý je dost piplačka poprvé správně umístit ty magnety, ale člověk na to přijde.
  • Jak se to zastavuje? Když jdete na ryby, tak na některý z magnetů položíte silnější magnet, tím se to přestane točit. Když to odendáte, zase se to roztočí.
  • Transformátor/konvertor je běžný (co se zapojí do sítě 220V a dává 9V), ale pracuje obráceně, tzn. co se dává normálně do zásuvky, se odřízne a připojí na generátor. 


Já to snad i zkusím, jeden starý počítač na rozebrání mám, u popelnic se taky sem tam něco válí.

Ještě jedno video, kde je vidět jednoduše princip roztočení počítačového větráku pomocí magnetů, přičemž jeho motorek se změní v generátor. https://youtu.be/qFl1ds_nN3I
Někdo tam k tomu napsal, že se to dělali i jako školní pokus, a fungovalo to!

Volným energiím zdar!

Dodatek 2: 

No prosím, Orgonet měl tušení, že na tom něco bude!


Vážení přátelé volných energií,
několik let vlastním podobné zařízení, o trochu větší. Použil jsem neodymové magnety kulaté, jak je ve videu, a potom obdélníkové. Podstata je naprosto stejná. Ventilátor mám o dost větší. Problém je jenom s vyvážením. Začněte s malým ventilátorem. Transformátor jsem si spočítal a nechal navinout. Princip je ale stejný. Mohu vám sdělit, že zařízení mně funguje několik let. Nabíjím s tím přes měnič trakční batérie a z těch používám pak zase přes měnič výstup 220 V. Něco podobného (MĚNIČE) se používájí u solárních zařízení. Solární elektrárny se mohou jít picnout.
Kirchhofovy zákony ve fyzice jsou záměrným podvodem na vysokoškoláky aby nedospělo k podobným vynálezům. Jak jsem někde četl, všemu je úplně jinak.
Je naprosto jasné že trolové a jiní, kteří brání eon a jemu podobné spolky, budou bušit na poplach. Nenechte se jimi odradit.
Určitá skupina lidí ve Švýcarsku odhalila podobný princip zhruba před 20 lety uvedly do provozu, kolo na kterém jsou umístěny tyhle magnety je asi metrové a nechtějí prozradit zde popsané jednoduché tajemství. Mnoho lidí však prohlédlo tajemství a snažili se sestrojit něco podobného. Jmenuje se TESTATIKA a je příliš složité. Zde se můžete podívat na obrázky a najít podle posledního capslokem psaného slova mnoho informací:

https://www.google.cz/search?q=testatika+generator&client=firefox-a&hs=Uvy&rls=org.mozilla:cs:official&channel=nts&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=C40OVfu8K8z2UI64gsgK&ved=0CCMQsAQ&biw=1920&bih=868

Zařízení, které vlastním mám ve sklepě, nikomu se nechlubím.
Orgonete, moc si vás vážím za odvahu, jak jdete se svoji vlastní kůží na trh.

Nebudu se podepisovat, protože jména jsou úplně zbytečná.
Mnohokráte děkuji za váš web, přeji vám mnoho trpělivosti se zatvrzelými študovanými lidmi a hlavně troly, kteří vás budou za vše dobré bombardovat. Čest vaší práci. Já bych na to neměl nervy!

 

—————

Zpět