Více než 120 stran jak můžeš žít jednoduše v přítomnosti!

17.05.2015 20:27

Více než 120 stran jak můžeš žít jednoduše v přítomnosti!

Tato kniha je pro zvídavé lidi. Je přítomnost i tvé téma? Stačí zadat email a do 15 minut máš knihu ve své schránce!
Tato nevšední kniha dokáže ukončit tvé hledání. Ukáže ti, jak žít jednoduše v přítomnosti a jednotě. Pokud je to právě to, co tě zajímá, nech si ji poslat a nech se inspirovat. Tuto knihu si k dnešnímu dni nechalo poslat již více než 5700 lidí, přidej se k nám!

Více než 120 stran knihy ti poskytne moudrosti a každodenní zkušenost současných učitelů života v nedvojnosti, tady a teď.  V knize promlouvají MoojiAdyashanti, Tony Parsons, Joan Tollifson, Jeff Foster a mnoho dalších.Jak hodnotí tuto knihu čtenáři?

"Tvoje kniha je opravdu excelentní, zatím jsem si dávala čas na to, abych se k ní vyjádřila, ale už teď mohu říct, že mi dala hodně a přišla v pravou chvíli." - Iveta K.

"Četl jsem Vaši knihu a opravdu mi pomohla při mé cestě a prožil jsem u ní neuvěřitelné zkušenosti. Uz nehledám, neboť to co jsem hledal, jsem neustále měl a mám a mít budu." Martin D.

"ANO, to je to, co jsem chtěla číst, patřím totiž  k těm nešťastníkům, kteří všechno chtějí rozebrat, aby pochopili, jak to funguje, o všem všechno chtějí vědět... Kteří přečetli mraky knih a dostali se do ještě většíhop zmatku než předtím. A najednou čtu tuhle knihu a  je tu klid, pořád stejně nic nevím, nic nechápu, ale přesto jsem  klidná. Občas zažívám vteřinový záblesk "pochopení" a  i ten mi stačí k tomu, abych se uklidnila. Děkuji." Renata V.

"Mockrát děkuji za tento soubor, pomohl mi najít odpovědi na mé otázky, a také za Vaše videa. Určitě se k nim ještě někdy vrátím. Myslím, že je v nich vše jednoduše a srozumitelně popsáno." Jana H.

"Čtení v této knize mi ukazuje cestu do jiného světa - světa plnosti, celistvosti, přirozena, které tady vždy bylo, je a bude. Díky! " Honza

"Ďakujem Vám za zaslanie tejto knihy. Už sa na ňu teším. Prečítala som všetky články na vašej stránke a veľmi mi pomohli pochopiť, kto v skutočnosti som. Je úžasné , že vašimi prekladmi sprístupňujete tieto informácie aj nám ostatným, za čo vám ďakujem." Lýdia S.

"Ahoj Joshi. Chcem ti podakovat za vznik stranky "zivot v pritomnosti". Existuje mnoho stranok zaoberajucimi sa osobnym rozvojom. Je to vsak len ezoterika, nema to transformacnu silu. Je to take pekne citanie pred spanim, urobi to mysel trochu pozitivnejsou, clovek sa citi o trosku lepsie, ale to je vsetko. To o com hovoris ty je to iste co uci Eckhart tole napriklad v knihe "moc pritomneho okamziku", alebo Osho vo svojich strhujucich knihach a prejavoch." Peter K.

—————

Zpět