zasedání skupiny Bildenberg ve dnech 5.-9.6. - meditace

03.06.2013 22:56

Jak jste si již asi všimli, na různých webech se objevila informace, že se ve dnech 5.-9.6. v luxusním hotelu The Grove ve Watfordu nedaleko Londýna zasedání skupiny Bildenberg. Což je jedna z mnoha různých částí tzv. temné vlády planety, kteří by rádí zavedli onen Nový řád (NWO). Opět se sejdou, aby se poradili jak dál postupovat v naplňování jejich plánu.
V souvislosti s tím se tudíž objevily výzvy k meditacím, kterými by se tato akce energeticky vyvažovala a transformačně rozpouštěla. V souladu tedy s touto výzvou : POJDME SE SPOJIT A  NECHAT TAM  PROUDIT SILNÝ PROUD  SVĚTLA A  LÁSKY!!!!!
Nejde ale o to takto s nimi "bojovat", to by nic dobrého nepřineslo. Jde o to to vzít na vědomí, že jsou, proudem Světla a Lásky to přijmout a transformovat.  A současně také jim nabídnout, nikoliv vnucovat, naši vizi mírového, přátelského a spolupracujícího Lidstva na celé planetě. Vizi láskyplného života na planetě.
Kdo tedy s tím souzní, nechť se přidá a spojí se se s dalšími při SPOLEČNÉ MEDITAČNÍ AKCI OD 5. DO 9.6. VŽDY OD 22:00HOD  na asi aspoň 5 minut, podle možností každého.
 

—————

Zpět